آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین به ۸ میلیون دلار می رسد؟ Anthony Scaramucci پیش بینی قیمت BTC Epic را به اشتراک می گذارد

آیا بیت کوین به 8 میلیون دلار خواهد رسید؟ پیش بینی Anthony Scaramucci درباره قیمت اپیک بیت کوین

آیا بیت کوین به ۸ میلیون دلار خواهد رسید؟ پیش بینی Anthony Scaramucci درباره قیمت اپیک بیت کوین

با توجه به گزارش زوم ارز،سرمایه گذار معروف Anthony Scaramucci پیش بینی خود را درباره قیمت بیت کوین قبل از حداقل شدنی که از اواخر آوریل امسال می‌افتد، اعلام کرده است.

Scaramucci در یک مصاحبه به BBC خاطرنشان کرد که هنوز نیمی از مسیر قیمت گذاری شده نشده و معتقد است که بیت کوین “بسیاری از نکات بزرگتری در پیش دارد.” وی می‌گوید که انتظار دارد ارزش بیت کوین تا ۱۰ برابر از سطح کنونی افزایش یابد.

“من به سادگی می‌گویم که باید با نصف ارزش طلا مقایسه شود، که به معنای حرکت به سمت شش، هشت و ده برابر از جایی که هستیم.” او افزود: با این حال، این تغییرات در کوتاه مدت رخ نخواهد داد.

از @ScottWapnerCNBC برای گفتگو درباره آینده بیت کوین در میان یک روند قوی و انتقاداتم درباره حکمی که اسفنده اما ضروری است SBF تشکر می‌کنم.

SkyBridge’s Anthony Scaramucci: بیت کوین هنوز مسیری برای پیشرفت دارد – https://t.co/DIX1q12wGo pic.twitter.com/mE7KJuVKTC

— Anthony Scaramucci (@Scaramucci) 6 آوریل ۲۰۲۴

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

۱۷۰۰۰۰ دلار بیت کوین در این دوره

در آوریل ۲۰۲۴، بازار بیت کوین (BTC) تغییرات چشمگیری را تجربه می‌کند، با ورود صندوق‌های تبادل پذیر معاملاتی (ETF) بیت کوین به مازاد ۱۰ میلیارد دلار جریان جدید برای بیت کوین ایجاد می‌کند. این جریان به مقدار ۲۵٪ از جایگاه ۱۰ میلیارد دلاری ETF طلا (GLD) برای بیت کوین می‌رود.

به نظر می‌رسد که حدث نصف شدن بیت کوین، که در آن پاداش کنندگان استخراج به نصف کاهش می‌یابد، قبلاً در قیمت گذاری بازار در نظر گرفته شده. Anthony Scaramucci عقیده دارد که هنوز فضایی برای رشد وجود دارد.

یک ارزش قدرتمند در بیت کوین وجود دارد. اسکاراموچی بیت کوین را به عنوان یک ذخیره دیجیتال با ارزش مشابه طلا معرفی می‌کند و احتمال افزایش شش تا ده برابری ارزش آن نسبت به سطوح فعلی را ممکن می داند. او در نوسانات و چرخه‌های پیوسته آن نیز تعریف می کند و یک هدف قیمت بالقوه ۱۷۰۰۰۰ دلاری را برای این چرخه پیش‌بینی می کند که می‌تواند ناشی از امواج تقاضا و پذیرش باشد.

اسکاراموچی همچنین به علاقه خود به ارزهای دیجیتال دیگر مانند Solana و Avalanche اشاره می‌کند، اما بیت کوین همچنان تمرکز اصلی او است به دلیل تسلط بیت کوین در بازار. وی به طور فعال تحولات بیت کوین را تبلیغ می کند و از ETF های بیت کوین حمایت می کند و بین ارزش بیت کوین و طلا مقایسه می کند. او با ورود سرمایه‌گذاران سنتی مانند وارن بافت به بازار، در مورد شناسایی نهایی ارزش بیت کوین تعجب می‌کند.

در پست اخیر خود، اسکاراموچی به آخرین پیش‌بینی های دفتر بودجه کنگره اشاره کرد که بدهی فدرال ایالات متحده تا سال ۲۰۳۴ به ۱۱۶٪ افزایش خواهد یافت. این امر نشان دهنده افزایش بدهی فدرال فراتر از سطوحی است که حتی در جنگ جهانی دوم نیز مشاهده شده است. این مسیر ممکن است از سطوح بدهی قبلی بیشتر باشد و ممکن است چشم‌انداز آینده نیز نگران‌کننده‌تر باشد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده