آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نگاهی به بازار، بیت کوین از سطح ۵۹ هزار دلار عبور کرد؛ PEPE با افزایش روزانه ۴۰%🤔

نگاهی به بازار، بیت کوین از سطح ۵۹ هزار دلار عبور کرد؛ PEPE با افزایش روزانه ۴۰%

به گزارش زوم ارز، بازار ارزهای دیجیتال در حالت صعودی قوی قرار دارد و این احساسات به شدت ادامه می‌یابد. قفزات قیمتی بیتکوین باعث رسیدن این دارایی به اوجی ناپیشنهاد‌پذیر با بیش از ۵۹۰۰۰ دلار شده است.

علاوه بر این، بسیاری از آلتکوین‌ها نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرده‌اند. مانند XRP، DOGE و SHIB که سود حدود ۶-۷٪ را به دست آورده‌اند.

بعدی بیت کوین ۶۰ هزار دلار را کاهش می دهد؟

در چند هفته گذشته، بازار کریپتوکارنسی در حال حرکت بوده و بیشترین تشدید را از زمان شروع ارز فعلی تجربه کرده است. قیمت بیتکوین پس از چندین بار رد شدن در طی آخر هفته، در حدود ۵۱,۰۰۰ دلار متوقف شده بود و به ۵۲,۰۰۰ دلار رسیده بود، اما همه چیز در روز دوشنبه تغییر کرد.

در ابتدا، قیمت بیتکوین به بیش از ۵۳,۰۰۰ دلار در یک حرکت صعودی چشمگیر افزایش یافت، اما این صعود حفظ شد و BTC تا صبح روز سه‌شنبه به بالای ۵۷,۰۰۰ دلار افزایش یافت. در بقیه روز، نوسانات کمتری مشاهده شد، اما ارز دیجیتال همچنان در مسیر صعودی خود حرکت می‌کرد.

بعد از حدود ۲۴ ساعت تجارت جانبی، بیتکوین یک بار دیگر در دقایق اخیر حمله کرد. این بار، قیمت آن بهمتن شما به طرزی که گفتید، بازنویسی شد. اگر نیاز به ادامه دادن داشتید، لطفاً متن را ارسال کنید تا بتوانم به شما کمک کنم.

نمودار قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

SHIB، DOGE، XRP مسابقه Alt را رهبری می کنند

بسیاری از آلتکوین‌ها در مسیر صعودی بیتکوین پیروی می‌کنند و  (XRP)،  (DOGE) و  (SHIB) در این رهبری جلوگیری می‌کنند. هر سه از این دارایی‌ها در یک روز میان ۶ تا ۸ درصد ارزش افزوده داشته‌اند. در نتیجه، XRP نزدیک به ۰.۶ دلار معامله می‌شود، DOGE در ۰.۱ دلار قرار دارد و SHIB بالاتر از ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار قرار دارد.

همچنین، اتریوم پس از یک افزایش ۳ درصدی، سطح ۳۳۰۰ دلار را بازیافت کرده است. BNB نیز در حدود ۴۰۰ دلار قرار دارد و ADA، AVA، TRX، DOT و LINK نیز در حالت صعودی هستند.

PEPE و Arweave از بین آلتکوین‌ها عملکردهای برتری را از خود نشان می‌دهند. هر دوی این دارایی‌ها با افزایش تقریبی ۴۰ درصدی به ترتیب به ۰.۰۵ دلار و ۲۳ دلار رسیده‌اند.

کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال در CoinGecko نیز ۴.۲ درصد افزایش یافته و به بیش از ۲.۳ تریلیون دلار رسیده است.

جدول ارزها
جدول ارزها
تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید