آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توکنی مبتنی بر بیت کوین باعث افزایش ارز بازار به بیش از ۲ میلیارد دلار شد

توکنی مبتنی بر بیت کوین باعث افزایش ارز بازار به بیش از 2 میلیارد دلار شد

توکنی مبتنی بر بیت کوین باعث افزایش ارز بازار به بیش از ۲ میلیارد دلار شد

به گزارش زوم ارز، برای اولین بار، ارزش بازار کل توکن‌های مبتنی بر بیت‌کوین در پروتکل Runes به مقدار ۲ میلیارد دلار رسیده است، و این واقعیت نشان می‌دهد که اکوسیستم جدیدی برای ارزهای میم کوین‌ها شکل گرفته است، درحالی که به نظر می‌رسد که شبکه بیت کوین به تدریج در حال فروپاشی است.

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل داده بیت کوین GeniiData، در زمان حال توکن‌های Runes ارزش جمعی ۲.۰۶ میلیارد دلار دارند. در هفته گذشته، این مقدار برای اولین بار به بیش از یک میلیارد دلار رسید.

به نظر می‌رسد افزایش ارزش اصلیا به یک نشانه‌ی Runes با نام مستعار DOG نسبت داده می‌شود. در هفته‌ی گذشته، DOG بیش از ۹۰ درصد رشد کرده است و در حال حاضر با قیمتی کمتر از یک پنی معامله می‌شود. این اطلاعات بر مبنای CoinGecko ارائه شده است.

، ارزش بازار آن اکنون به ۷۹۷ میلیون دلار رسیده است که آن را به نهمین میم کوین با ارزش در تمام بلاک چین ها تبدیل می کند.

به نظر می‌رسد افزایش ارزش اخیر رونها برای خالقش، کیسی راردامور، که قبلاً پروتکل NFT مانند بیتکوین اردینال‌ها را راه‌اندازی کرده بود، نعمتی باشد. این اتفاق در سال گذشته رخ داده است.

قبل از عرضه Runes در کنار کاهش نصفی بیت کوین در تاریخ ۱۹ آوریل، روردامور در یک توییت طنزآمیز اظهار کرد که اگر Runes موفق به رسیدن به ارزش ۱ میلیارد دلاری در مدت یک ماه پس از عرضه نشود، او خودکشی تشریفاتی خواهد کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده بیت‌کوین به آرزویش رسیده است. بر اساس اظهارات GeniiData، Runes تنها یک روز قبل از مهلت خود توسط Rordamor، توانست ارزش کل بازار را به ارزش ۱ میلیارد دلاری برساند. از آن زمان، این پروتکل با سرعت چشمگیری رشد کرده و در عرض چند روز ارزش آن بیش از دو برابر افزایش یافته است.

در چند روز گذشته، فعالیت Runes با افزایش قابل توجهی همراه بوده است. حجم تراکنش روزانه به پروتکل، در چهارشنبه و پنجشنبه، به ۲۰ میلیون دلار رسیده است که برای اولین بار از آغاز راه اندازی Runes در آوریل اتفاق افتاده است.

این جهش به درستی همانطور است که بسیاری در صنعت به آن نگاه کرده‌اند، به عنوان یک فرصت بزرگ و نویدبخش، با توجه به انتظارات فراوانی که در این زمینه وجود دارد. این جهش برای ساده‌سازی روند ایجاد یک میم کوین، که یکی از دارایی‌های داغ و مورد توجه فعلی در حوزه ارزهای دیجیتال جهان است، بسیار مهم است.

پیش از ظهور یکبار دیگر Rarible در دو هفته گذشته، حجم تراکنش‌های این پلتفرم پس از اعمال یک بلاک‌باستر کوتاه مدت اولین، با بیش از ۹۰ درصد کاهش روبرو شد.

منبع: decrypt.co


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده