آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر می گوید مسیر قیمت بیت کوین به سمت ۳۰۰۰۰۰ دلار است

نمودار Rainbow قیمت بیت‌کوین؛ آیا بازار در آستانه حباب است؟

تحلیلگر می گوید مسیر قیمت بیت کوین به سمت ۳۰۰۰۰۰ دلار است

به گزارش زوم ارز، براساس تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال توسط تحلیلگر معروف گرت ون لاگن، نمودار قیمت بیت کوین الگوی فنی قابل توجهی را در چارچوب ۳ روز (BTC/USD) نشان می‌دهد که ممکن است به افزایش تا ۳۰۰۰۰۰ دلار بیانجامد. این الگو که با نام “کاپ با دسته” شناخته می‌شود، به خاطر پیش‌بینی قابل اطمینان و اثرات مثبتش، در بین تریدرها استقبال زیادی برده است.

باز کردن بسته بندی جام و الگوی دسته عظیم بیت کوین

فنجان با دسته الگوی ادامه صعودی را به یک فنجان چای در نمودار تشبیه می‌کند. این الگو زمانی شکل می‌گیرد که ابتدا قیمت کاهش پیدا می‌کند و سپس به شدت افزایش می‌یابد تا به یک نقطه پایینی، یا “کاپ”، برسد. سپس یک حرکت نسبتاً کوچک به سمت پایین، یا “دسته”، رخ می‌دهد قبل از آنکه مسیر صعودی خود را از سر بگیرد.

جام: این بخش از الگو نمایانگر دوره تثبیت و بهبود است. این دوره معمولاً با یک قیمت بالا شروع می‌شود، به تدریج به یک فروپاشی می‌پیوندد و سپس به شکل U به سطح پایینی می‌رسد و به تدریج به سطح اولیه برمی‌گردد. در مورد بیت‌کوین، شکل‌گیری جام در نوامبر ۲۰۲۱ آغاز شد، زمانی که قیمت به نقطه بالایی خود در ۶۹۰۰۰ دلار رسید و در مارس ۲۰۲۴ پس از رسیدن به بالاترین رکورد قدیمی خود به پایان رسید، که نشان دهنده اتمام مرحله تثبیت طولانی مدت می‌باشد.

مورد: در جستجوی فنجان، دسته‌ای که به سمت پایین خم شده و از فنجان در عمق و مدت کمتری تشکیل شده است. اصطلاحاً، این دسته معمولاً نشان‌دهنده یک اندکشش نهایی یا کسری از سرمایه‌گذاری‌ها قبل از یک حمله بزرگ به بازار است. در چند ماه گذشته، دسته بیت‌کوین شکل گرفت و یک محدوده قیمتی نسبتاً به‌هم رسیده و نوسانات کمتری را نشان داده است.

بعد از پایان دوره، اکثراً احساسات مثبت و فشار خرید، قیمت را به طور معمول بالاتر از سطح مقاومت قبلی – که توسط لبه فنجان شکل گرفته بود – هدایت می کند. این شکست بسیار اساسی است زیرا الگو را تایید می‌کند و زمینه‌ای برای افزایش قیمت در آینده فراهم می‌کند.

پس از شکستن فنجان با دسته، می‌توان با اندازه‌گیری عمق فنجان و اندازه‌گیری فاصله این دو به سمت بالا از نقطه شکست، قیمت هدف را پیش بینی کرد. برای بیت کوین می‌توان از تفاوت بین پایین‌ترین نقطه جام (به‌ارزش ۱۵,۵۰۰ دلار) و بالاترین قیمت اولیه (به‌ارزش ۶۹,۰۰۰ دلار) برای ارائه یک معیار عمودی استفاده کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بیل میلر چهارم، استاد امور مالی، اعلام کرده است که ارز دیجیتال بیت کوین هنوز به میزان قابل توجهی کمتر از ارزش مورد انتظار خود قرار دارد.

به نقل از گرت ون لاگن از طریق ایکس: “بیت‌کوین – جام با دسته به سمت ۳۰۰ هزار دلار در دست.” او گفت: “قیمت از دسته/پرچم گاو نر خارج شده و تقریباً چهار هفته است که با موفقیت مجدداً آزمایش شده است.”

دیدگاه سایر تحلیلگران

نونیا بیزنیز، یک تحلیل‌گر رمزنگاری است که اختلاف در نتایج بر اساس اینکه آیا اندازه‌گیری‌ها در مقیاس لگاریتمی یا خطی انجام می‌شوند، را مورد بررسی قرار داده است. او معتقد است که یک پیش‌بینی خطی می‌تواند به ارزش نزدیک به ۱۲۱,۹۴۷ دلار منجر شود، در حالی که پیش‌بینی لگاریتمی ممکن است باعث افزایش قیمت تا حدود ۳۰۹,۲۹۵ دلار شود.

جاناتان هابز، یک CFA، به طور محتاطانه به بحث اضافه کرد که نشان می‌دهد پیش‌بینی‌ها در انتهای بالایی مقیاس‌ها توجه قابل توجهی را به خود جلب می‌کنند و ممکن است به طور نامناسبی بر احساسات بازار تأثیر بگذارند. او اظهار داشت: «به نظر می‌رسد در حال حاضر در بازار صعودی قرار داریم که پرداختن به بالاترین اهداف ممکن بیت کوین بیشترین تعامل را ایجاد می‌کند.

در هنگام عرضه، قیمت بیت‌کوین به ‌میزان ۶۷۵۱۳ دلار معامله شد.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده