آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا قیمت بیت کوین به بیش از ۶۰ هزار دلار خواهد رسید؟

آیا قیمت بیت کوین به بیش از ۶۰ هزار دلار خواهد رسید؟

آیا قیمت بیت کوین به بیش از ۶۰ هزار دلار خواهد رسید؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت‌کوین به آرامی از سطح ۵۶۵۰۰ دلار بالاتر حرکت می‌کند و اگر بیت‌کوین توانایی پشتیبانی از منطقه مقاومت ۵۸۵۰۰ دلار را داشته باشد، احتمالاً شاهد یک افزایش نسبتاً سریع در قیمت خواهیم بود.

  • بیت کوین یک موج بازیابی را بالاتر از سطوح ۵۶۵۰۰ دلار و ۵۷۰۰۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت بالای ۵۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی مرتبط با پشتیبانی ۵۷۲۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) شکل می‌گیرد.
  • این جفت ممکن است افزایش جدیدی را در بالای منطقه مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری آغاز کند.

هدف قیمت بیت کوین بالاتر است

قیمت بیت کوین با یک موج بهبودی، با آغاز از بالای سطح ۵۶۵۰۰ دلار، افزایش یافت و حتی از سطح ۵۷۵۰۰ دلار نیز عبور کرد. با این حال، در حال حاضر خرس‌ها دوباره فعالیت خود را در نزدیکی منطقه مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری ادامه می‌دهند.

با افزایش به ۵۸۲۰۰ دلار، قیمت در یک محدوده ثابت شده است و سطح اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶ درصد افزایش را از ۵۴۹۵۵ دلار به ۵۸۲۰۰ دلار آزمایش کرد. به نظر می رسد گاوها، بالای سطح ۵۷۰۰۰ دلار، فعال هستند.

قیمت بیت کوین در حال حاضر بالای ۵۷۲۰۰ دلار است و متوسط متحرک ۱۰۰ ساعته ساده در حال معامله است. با توجه به نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی با پشتیبانی ۵۷۲۰۰ دلار دیده می‌شود. مقاومت بلافاصله در این روند نزدیک به سطح ۵۸۲۰۰ دلار قرار دارد.

نخستین حداقل مقاومتی در نزدیکی سطح ۵۸۵۰۰ دلار واقع شده است. اگر حرکتی مشخص رو به بالا از سطح ۵۸۵۰۰ دلاری ایجاد شود، این می‌تواند باعث افزایش مناسب در جلسات آینده گردد. مقاومت مهم بعدی در سطح ۵۹۲۰۰ دلار ممکن است مشخص گردد. در صورت بسته شدن قیمت بالاتر از مقاومت ۵۹۲۰۰ دلار، ممکن است یک افزایش پایدار آغاز شود و قیمت را به سمت بالا هدایت کند. اگر قیمت به مقدار مشارکت شده رسید، ممکن است با مقاومت ۶۰۰۰۰ دلاری مواجه شود. به علت این مطالب، افزایش قیمت و تست مقاومت ۶۰۰۰۰ دلاری میسر است، اما دستاورد های دیگر ممکن است موجبات چالش زیادی را فراهم سازد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در صورت عدم توانایی بیت کوین در فراز منطقه مقاومت ۵۸۵۰۰ دلاری، احتمالاً می‌تواند در مسیر کاهشی قرار بگیرد و سطح پشتیبانی نزدیک به ۵۷۴۰۰ دلار ممکن است در آینده از اهمیت برخوردار باشد.

مبلغ اولیه پشتیبانی ۵۷,۲۰۰ دلار بوده و در حال حاضر به ۵۶,۲۰۰ دلار کاهش یافته است. سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصدی به سمت بالا از ۵۴,۹۵۵ دلار به میزان بالاترین ۵۸,۲۰۰ دلار افزایش می‌یابد. احتمالا افتادن قیمت به منطقه پشتیبانی ۵۵,۰۰۰ دلار در زمان کوتاه، باعث افزایش خسارت خواهد شد.

نمادهای تکنیکی:

MACD ساعتی – حالا MACD در ناحیه نزولی دارای افت سرعت است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) – در حال حاضر RSI برای زوج ارز دیجیتال بیتکوین به دلار (BTC/USD) بالاتر از میانه‌ی ۵۰ قرار دارد.

سطوح اصلی پشتیبانی به مقدار ۵۷۲۰۰ دلار بود و سپس به ۵۶۲۰۰ دلار کاهش یافت.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده