آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بزودی بیت کوین نقطه عطف ۷۰ هزار دلاری را پس می گیرد

اکنون بیت کوین در یک موقعیت متوسط ​​قرار دارد و در حال تلاش برای رسیدن به سطح 73666 دلار است

بزودی بیت کوین نقطه عطف ۷۰ هزار دلاری را پس می گیرد

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال حاضر با افزایش بیش از ۸ درصد به بالای ۷۰۰۰۰ دلار رسیده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر در حال تثبیت سود است و نشانه‌هایی از پیشرفت‌های بیشتر در آینده نزدیک را نشان می‌دهد.

  • بیت کوین افزایش جدیدی را در بالای منطقه مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری آغاز کرد.
  • قیمت بالای ۷۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) یک خط روند صعودی متصل با پشتیبانی ۷۰۵۰۰ دلار شکل می‌گیرد.
  • این جفت می‌تواند افزایش دیگری را آغاز کند، مگر اینکه خرس‌ها آن را به زیر ۶۸۸۰۰ دلار برسانند.

پامپ قیمت بیت کوین ۸٪

قیمت بیت‌کوین از سطح ۶۶۵۰۰ دلار بیشتر شد و پس از رسیدن اتریوم به ۳۲۰۰ دلار، بیت‌کوین افزایش جدیدی در منطقه مقاومت ۶۸۰۰۰ دلاری آغاز کرد.

یک حرکت قدرتمند در بالای حداکثر ۷۰۰۰۰ دلار رخ داد. قیمت با بیش از ۸ درصد افزایش یافت و حتی منطقه مقاومت ۷۲۰۰۰ دلار را تست کرد. بالاترین قیمت هفتگی جدید در مقدار ۷۱,۸۹۶ دلار به ثبت رسید و در حال حاضر قیمت در حال استقرار سود است.

قیمت فوری بیشتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۶۶,۰۴۷ دلار به ۷۱,۸۹۶ دلار بافت بالا دارد. همچنین، بیت‌کوین با بیش از ۷۹,۰۰۰ دلار معامله می‌شود و میانگین حرکتی ۱۰۰ ساعته ساده راه اندازی شده است. به اضافه از این، یک خط روند صعودی که به پشتیبانی ۷۰,۵۰۰ دلار مرتبط است، در نمودار ساعتی زوج BTC/USD شکل گرفته است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

فعلی، بازار با مقاومت نزدیک به سطح ۷۱,۸۵۰ دلار روبرو شده است. اولین مقاومت اصلی ممکن است در حدود ۷۲۰۰۰ دلار قرار داشته باشد، و مقاومت کلیدی بعدی به ۷۲۵۰۰ دلار می‌رسد. احتمالاً حرکت واضح به سمت بالای مقاومت ۷۲۵۰۰ دلار می‌تواند قیمت را به بالا ببرد. در صورت ادامه این الگو، قیمت ممکن است افزایش یابد و مقاومتی در حد ۷۳۲۰۰ دلار را تست کند.

در صورتی که بوام ارز دیجیتال بیت کوین ناتواند به فراز منطقه مقاومت ۷۲۰۰۰ دلاری برسد، احتمالاً آغاز یک حرکت منفی قابل مشاهده است. در این حالت، انتظار می‌رود حمایت فوری به‌کار گرفته شود در سطح نزولی نزدیک به ۷۰۵۰۰ دلار و خط روند مهم خواهد بود.

مبلغ اصلی پشتیبانی ۷۰،۰۰۰ دلار بود، اما در حال حاضر مبلغ پشتیبانی به نزدیکی ۶۸،۸۵۰ دلار رسیده است، یعنی حدود ۵۰٪ از سطح فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۶۶،۰۴۷ دلار به ۷۱،۸۹۶ دلار است. هر ضرر بیشتر ممکن است باعث افت قیمت به سمت منطقه پشتیبانی ۶۷،۴۵۰ دلاری شود.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده