آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه عواملی می‌توانند به حرکت نوسانی قیمت بیت‌کوین و رشد آن به سطح ۷۰۰۰۰ دلار کمک کنند؟

1709195510-d3453e588b35e911eb3812c658f8489bebf5ca28.jpg

چه عواملی می‌توانند به حرکت نوسانی قیمت بیت‌کوین و رشد آن به سطح ۷۰,۰۰۰ دلار کمک کنند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت‌کوین به بیش از ۶۲,۰۰۰ دلار افزایش یافته است. در حال حاضر، بیت‌کوین در حال تثبیت سود است و ممکن است به زودی حرکت صعودی دیگری به سمت مقاومت ۶۴,۰۰۰ دلاری انجام دهد.

قیمت بیت‌کوین در حال تثبیت سودهای زیر ناحیه مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلاری قرار دارد. قیمت بالای ۶۰,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken)، یک خط روند صعودی با پشتیبانی ۶۰,۹۵۰ دلار شکل می‌گیرد. این جفت می‌تواند رالی فعلی خود را به سمت منطقه مقاومت ۶۴,۰۰۰ دلاری گسترش دهد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

قیمت بیت کوین از ۵ هزار دلار جهش کرد

قیمت بیت‌کوین در بالای منطقه مقاومت قوی ۵۸,۰۰۰ دلار باقی مانده است. بیت‌کوین یک پایگاه حمایتی جدید شکل گرفته و یک تجمع دیگر را آغاز کرده است. با بیش از ۱۰٪ افزایش، بسیاری از موانع نزدیک به ۶۰,۰۰۰ دلار و ۶۲,۰۰۰ دلار شکسته شده‌اند.

قیمت حتی به سطح ۶۴,۰۰۰ دلار نیز افزایش یافت. بالاترین قیمت چند هفته‌ای نزدیک به ۶۴,۰۰۰ دلار شکل گرفت، پس از آن قیمت با کاهش شدیدی روبرو شد. قیمت به سمت منطقه پشتیبانی ۵۸,۰۰۰ دلار کاهش یافت و قیمت پایین نزدیک به ۵۷,۹۱۹ دلار شکل گرفت و یک رالی تازه آغاز شد.

قیمت به بالای مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلار بازگشته است و حرکتی بالاتر از سطح ۵۰٪ فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۶۴,۰۰۰ دلار به پایین ۵۷,۹۱۹ دلار وجود داشته است.

در حال حاضر، بیت‌کوین بالای ۶۰,۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. همچنین در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی مرتبط با پشتیبانی ۶۰,۹۵۰ دلار شکل می‌گیرد. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۶۲,۵۰۰ دلار قرار دارد که نزدیک به سطح ۷۶.۴٪ فیبوناچی اصلاحی از حرکت نزولی از نوسان ۶۴,۰۰۰ دلار به پایین ۵۷,۹۱۹ دلار است.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

مقاومت کلیدی بعدی می تواند ۶۴۰۰۰ دلار باشد که بالاتر از آن قیمت می تواند به سمت منطقه مقاومت ۶۵۰۰۰ دلار افزایش یابد. اگر گاوها همچنان فعال باشند، قیمت می تواند حتی از ۶۵۰۰۰ دلار فراتر رود و ۶۶۴۰۰ دلار را آزمایش کند. مانع اصلی برای آنها در نزدیکی منطقه ۶۸۰۰۰ دلاری قابل مشاهده است.

آیا Dips در BTC پشتیبانی می شود؟

اگر بیت‌کوین نتواند از منطقه مقاومت ۶۲,۵۰۰ دلاری بالا بروید، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در حال نزول نزدیک به سطح ۶۰,۸۰۰ دلار و خط روند قرار دارد.

اولین پشتیبانی اصلی در سطح ۶۰,۰۰۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت زیر ۶۰,۰۰۰ دلار بسته شود، ممکن است یک عقب نشینی مناسب به سمت منطقه ۵۸,۰۰۰ دلاری را آغاز کند. در صورت بیشتر شدن ضرر، قیمت ممکن است به سمت منطقه پشتیبانی ۵۶,۵۰۰ دلاری سقوط کند.

نشانگرهای فنی:

– MACD ساعتی: در حال حاضر، MACD در منطقه صعودی قرار دارد و سرعت می‌گیرد.
– RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): شاخص RSI برای جفت BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۶۰,۸۰۰ دلار و پس از آن ۶۰,۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۶۲,۵۰۰ دلار، ۶۴,۰۰۰ دلار و ۶۵,۰۰۰ دلار.


منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده