آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازیابی بعد از اعلام فدرال ممکن نیست، قیمت بیت کوین ۷۰ هزار دلار را رد کرد

1718257587-a0aa05f0719d1f5f545fcc635655a1c37c9cab0a.jpeg

بازیابی بعد از اعلام فدرال ممکن نیست، قیمت بیت کوین ۷۰ هزار دلار را رد کرد

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین با افزایش قوی به بالای ۶۸۵۰۰ دلار رسید و حتی به ۷۰۰۰۰ دلار هم رسید، اما پس از آن با واکنش نزولی قابل توجهی مواجه شد.

  • بیت کوین کاهش دیگری را از ناحیه مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری آغاز کرد.
  • قیمت زیر ۶۸۵۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) یک خط روند صعودی متصل با پشتیبانی ۶۷۵۰۰ دلار شکل می‌گیرد.
  • این جفت می‌تواند بهبود یابد، اما نقاط مثبت ممکن است بالاتر از سطح ۶۸۵۵۰ دلار محدود شود.

قیمت بیت کوین دوباره کاهش یافت

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین با شروع افزایش پیوسته، از سطح ۶۸۵۰۰ دلاری به عنوان منطقه مقاومت آغاز کرد. این افزایش حتی منطقه ۶۹۲۰۰ دلاری را نیز فتح کرد. با این حال، پس از اعلام فدرال رزرو نرخ بهره را در حالت ثابت ۵.۵٪ نگه داشتن، یک واکنش نزولی شدید توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

قیمتها به زیر سطح ۶۸,۸۰۰ و ۶۸,۵۰۰ دلار کاهش یافتند. قیمت منطقه ۶۷,۲۰۰ دلار را امتحان کرد. پایین‌ترین سطح به ارزش ۶۷,۱۴۸ دلار شکل گرفت و در حال حاضر قیمت در حال تثبیت خسارت در نزدیکی سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی اصلاحی به پایین از حرکت نزولی از نوسان ۶۹,۹۶۹ دلار به پایین ۶۷,۱۴۸ دلار است.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین زیر ۶۸,۸۰۰ دلار است و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت بازار بیت کوین به دلار (BTC/USD)، یک خط روند صعودی با پشتیبانی در سطح ۶۷,۵۰۰ دلار شکل گرفته است. در طی این روند صعودی، قیمت به سطح ۶۸,۲۵۰ دلار نزدیک شده و با مقاومتی مواجه است. اولین مقاومت اساسی ممکن است در سطح ۶۸,۵۵۰ دلار و سپس در سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۶۹,۹۶۹ دلار به ۶۷,۱۴۸ دلار قرار داشته باشد.

مقاومت کلید بعدی ممکن است به اندازه ۶۹۲۰۰ دلار تعیین شود. حرکت واضح به سمت بالای این مقاومت ممکن است باعث افزایش قیمت شود. تصاویر نشان می دهد که قیمت ممکن است افزایش یابد و به مقاومت ۷۰۰۰۰ دلاری برسد. در صورت ادامه رشد، بیت کوین ممکن است در زمان کوتاه به سمت مقاومت ۷۱۲۰۰ دلاری حرکت کند و سود بیشتری کسب کند.

اگر بیت کوین نتواند به بالای منطقه مقاومت ۶۸۵۵۰ دلاری صعود کند، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند. پشتیبانی فوری در نزولی نزدیک به سطح ۶۷۲۰۰ دلار است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اولین سطح پشتیبانی اصلی در حال حاضر حدود ۶۷۰۰۰ دلار است، در حالی که سطح پشتیبانی بعدی تقریباً به مقدار ۶۶۰۰۰ دلار رسیده است. هر تحول بیشتر می‌تواند منجر به کاهش قیمت به سمت منطقه پشتیبانی ۶۵۵۰۰ دلاری شود.

مؤشر‌های فنی:

MACD ساعتی در حالت نزولی قرار دارد و سرعت کاهش خود را افزایش می دهد.

اینجاست. “شاخص قدرت نسبی (RSI)، برای جفت ارز BTC/USD در حال حاضر زیر سطح ۵۰ قرار دارد.”

سطوح پشتیبانی اصلی – ۶۷۰۰۰ دلار و سپس ۶۶۰۰۰ دلار.

مقدار سطوح مقاومت اصلی برابر با ۶۸۵۵۰ دلار و ۶۹۲۰۰ دلار است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده