آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با هدف خریداران برای آزمایش مجدد ۴۵ هزار دلار، قیمت بیت کوین دوباره قدرت می‌گیرد.😍

با هدف خریداران برای آزمایش مجدد ۴۵ هزار دلار، قیمت بیت کوین دوباره قدرت می‌گیرد.😍

با هدف خریداران برای آزمایش مجدد ۴۵ هزار دلار، قیمت بیت کوین دوباره قدرت می‌گیرد.

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال حاضر در حال افزایش با سرعت بالاتر از مقاومت ۴۲۵۰۰ دلاری است. این افزایش نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد و ممکن است افزایش خود را به سمت مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری گسترش دهد.

قیمت بیت کوین در حال حرکت به سمت بالای منطقه مقاومت ۴۲۵۰۰ دلاری است. همچنین، قیمت بالاتر از ۴۳۰۰۰ دلار قرار دارد و در حال معامله با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken)، یک خط روند صعودی عمده در حال شکل گیری است که با پشتیبانی نزدیک به ۴۲,۱۵۰ دلار همراه است.

اگر قیمت توانایی پاک کردن سطوح مقاومت ۴۳,۸۰۰ و ۴۴,۲۰۰ دلاری را داشته باشد، می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.

قیمت بیت کوین بالاتر می رود

قیمت بیت کوین با یک افزایش مناسب، به بالای منطقه مقاومت ۴۱۲۰۰ دلاری آغاز شده است. بیت کوین توانست سطوح مقاومت ۴۲۵۰۰ دلاری و ۴۲۸۰۰ دلاری را پاک کند و به سمت منطقه مثبت حرکت کند.

گاوها موفق شدند قیمت را به بالای مقاومت ۴۳۰۰۰ دلار برسانند و قیمت به سمت ۴۳۸۰۰ دلار افزایش یافت. یک اوج هفتگی جدید نزدیک به ۴۳۷۷۹ دلار شکل گرفته است و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت سود است. در حال حاضر، بیت کوین در حال معامله با قیمت بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۴۱,۶۵۱ دلار به بالاترین ۴۳,۷۷۹ دلار است.

قیمت بیت کوین در حال حاضر بالای ۴۳۰۰۰ دلار و در حال معامله با میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. همچنین، در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی اصلی در حال شکل گیری است که با حمایت نزدیک به ۴۲۱۵۰ دلار همراه است. این خط روند نزدیک به سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۴۱,۶۵۱ دلار به پایین ۴۳,۷۷۹ دلار قرار دارد.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۴۳۸۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی ممکن است در سطح ۴۴۲۰۰ دلار قرار گیرد، که اگر قیمت بتواند آن را پشت سر بگذارد، می‌تواند به سمت ۴۴۵۰۰ دلار افزایش یابد. حرکت واضح به بالای مقاومت ۴۴۵۰۰ دلاری می‌تواند قیمت را به سمت مقاومت ۴۵۰۰۰ دلاری سوق دهد.

منبع: BTCUSD در TradingView.com
منبع: BTCUSD در TradingView.com

 

مقاومت بعدی اکنون در نزدیکی سطح ۴۵۵۰۰ دلار شکل می گیرد. بسته شدن به بالای سطح ۴۵۵۰۰ دلار می تواند قیمت را بیشتر افزایش دهد. مقاومت اصلی بعدی ۴۶۵۰۰ دلار است.

آیا Dips در BTC محدود است؟

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۴۳۸۰۰ دلاری به بالا حرکت کند، احتمال آغاز یک اصلاح نزولی وجود دارد. در این حالت، سطح پشتیبانی فوری نزدیک به ۴۳۲۰۰ دلار قرار دارد.

پشتیبانی اصلی بعدی در صورت ادامه نزول قیمت، در سطح ۴۲۵۰۰ دلار قرار دارد. این سطح می‌تواند به عنوان یک حمایت قوی عمل کند همچنین، سطح ۴۲۲۰۰ دلار نیز می‌تواند به عنوان یک خط روند و پشتیبانی دیگر مورد استفاده قرار بگیرد. در صورت بسته شدن زیر سطح ۴۲۲۰۰ دلار، قیمت ممکن است تسریع نزولی پیدا کند و به سمت سطح پشتیبانی ۴۰۶۵۰ دلار کاهش یابد.

در صورت مورد ذکر شده، برخی از نشانگرهای فنی به شرح زیر است:

  • MACD ساعتی: MACD در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد و سرعت می‌گیرد، که نشان از قوت خریداران است.
  •  RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای جفت BTC/USD در حال حاضر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد، که نشان از قدرت خریداران نشان می‌دهد.

سطوح پشتیبانی اصلی عبارتند از: ۴۳۲۰۰ دلار و در ادامه ۴۲۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی عبارتند از: ۴۳۸۰۰ دلار، ۴۴۵۰۰ دلار و ۴۵۰۰۰ دلار.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده