آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قیمت بیت کوین به دنبال شکست بعدی است زیرا خریدار ها به دنبال ۷۰ هزار دلار هستند

قیمت بیت کوین به دنبال شکست بعدی است زیرا خریدار ها به دنبال 70 هزار دلار هستند

قیمت بیت کوین به دنبال شکست بعدی است زیرا خریدار ها به دنبال ۷۰ هزار دلار هستند

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین به بالا از سطح ۶۶۰۰۰ دلاری مرز مقاومت خود صعود کرد و در حال حاضر در حال تثبیت است. BTC اکنون به حرکت بعدی خود که بالاتر از سطح ۶۷۲۰۰ دلاری مرز مقاومت است، توجه دارد.

  • بیت کوین چشم به افزایش مناسبی در بالای منطقه مقاومت ۶۷۲۰۰ دلاری دارد.
  • قیمت بالای ۶۵۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی متصل با پشتیبانی ۶۵۹۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) شکل می گیرد.
  • اگر منطقه مقاومت ۶۷۲۰۰ دلاری را پاک کند، این جفت می‌تواند شتاب صعودی کسب کند.
    شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

قیمت بیت کوین به نکات مثبت بیشتری نگاه می کند

قیمت بیت کوین با افزایش جدیدی آغاز به حرکت کرد و به سطوح مقاومت ۶۵،۵۰۰ و ۶۶،۰۰۰ دلار رسید. این افزایش حتی ادامه یافت و بیت کوین به سطح ۶۷،۰۰۰ دلار نیز صعود کرد. قیمت در حدود ۶۷،۲۰۰ دلار معامله شد و در حال حاضر در حال تثبیت سود و استقرار است.

یک کاهش کوچک تحت سطح ۶۶۵۰۰ دلار وجود داشت، اما قیمت رشدی در حدود ۲۳.۶ درصد از سطح ۶۴۲۸۰ دلار نشان داد که حرکت به سمت پایین تثبیت شد. قیمت بیت کوین هنوز هم بالاتر از ۶۵۵۰۰ دلار است و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته استفاده شده است.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک خط روند صعودی مشاهده می‌شود که به پشتیبانی ۶۵۹۰۰ دلار متصل است. این خط روند نزدیک به ۵۰٪ از سطح فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۶۴,۲۸۰ دلار به ۶۷,۲۰۰ دلار ایجاد شده است.

مقاومت نزدیک به سطح ۶۷۰۰۰ دلار واقع شده است و اولین مقاومت اصلی ممکن است در حدود ۶۷۲۰۰ دلار باشد. اگر قیمت به سمت بالا حرکت کند و به سطح ۶۷۲۰۰ دلار برسد، احتمالاً به همراه خود قیمت را بالا ببرد. مقاومت بعدی کنونی در حدود ۶۸۵۰۰ دلار قرار دارد. در صورت حرکت قوی در بالای این مقاومت، قیمت ممکن است راه خود را به سمت بالا ادامه دهد. اگر قیمت به حداکثر مقاومت ۶۸۵۰۰ دلار برسد، ممکن است به سمت ۷۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

مقاومت اصلی بعدی تقریباً در نزدیکی منطقه ۷۰۵۰۰ دلار واقع شده است. احتمالاً هر گونه سود اضافی باعث می‌شود بیت کوین به سرعت به سوی سطح مقاومت ۷۲۰۰۰ دلاری حرکت کند.

آیا Dips در BTC محدود است؟

در صورت عدم توانایی بیت کوین در فرود و اسیب به منطقه مقاومت ۶۷۰۰۰ دلار، احتمال آغاز یک اصلاح نزولی وجود دارد. سطح پشتیبانی فوری برای نزول نزدیک به ۶۶۲۰۰ دلار قرار دارد.

اگر مبلغ پشتیبانی اصلی ۶۶۰۰۰ دلار یا کمتر باشد، احتمالاً قیمت شروع به کاهش کردن به سمت ۶۵۴۰۰ دلار خواهد داشت. اگر خسارت بیشتری وارد شود، ممکن است قیمت در کوتاه مدت به سمت منطقه حمایتی ۶۴۲۰۰ دلار بروز کند.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده