آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر معتقد است که قیمت بیت‌کوین به منطقه سوددهی یا زیاندهی می‌رسد، اما کدوم یک؟

1716623742-53e4ab2322c7aefeac5357c194e0be7745887557_80.jpg

تحلیلگر معتقد است که قیمت بیت‌کوین به منطقه سوددهی یا زیاندهی می‌رسد، اما کدوم یک؟

پس از رسیدن به بالای ۷۱۰۰۰ دلار در اوایل هفته، قیمت بیت کوین اکنون به ۶۷۰۰۰ دلار کاهش یافته است. متخصصان ارزهای دیجیتال به شرایط کاهش قیمت و پیشرفت آن توجه کرده و شاخص‌های فنی را بررسی نموده‌اند تا بتوانند پیش بینی کنند که قیمت چه راهی خواهد پیش رفت. یکی از تحلیلگران رمزارز به ویژه منطقه حیاتی را تشخیص داده است که ارز دیجیتال در آن قرار دارد، و این منطقه دارای سطوح مهمی برای مشاهده است که ممکن است نشان دهد قیمت به کجا خواهد رفت.

سناریوی صعودی برای بیت کوین

در حال حاضر، قیمت بیت کوین زیر ۷۰،۰۰۰ دلار وارد وضعیت خطرناکی شده است و اهمیت آن برای مراحل بعدی این ارز دیجیتال بیشتر از ۶۷،۰۰۰ دلار است. در تحلیل اخیر خود، تحلیلگر رمزنگاری The Signalyst این نکته را مورد تاکید قرار داده است که بیت کوین در “منطقه ساخت یا شکست” قرار دارد.

همانطور که Signalyst اشاره کرده است، ارز دیجیتال بیت کوین توانست از محدوده قیمتی بین ۶۰۰۰۰ تا ۶۲۰۰۰ دلار فراتر رود و به سرمایه گذاران امکان ورود را بخشید. با وجود کاهش قیمت آن در روز گذشته، بیت کوین توانست موقعیت خود را در کران بالای این محدوده نگه دارد.

جهت ادامه پیشرفت موج‌های صعودی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال بیان می‌کند که برای تجاوز به طور کامل از مرز ۷۲۰۰۰ دلاری، بیت‌کوین باید به سمت بالا حرکت کند. این سطح مقاومت اصلی برای این ارز نمادین به نام گاو نر است. اگر این موضوع رقم بزند، Signalyst پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین ممکن است به سمت مقاومت اصلی بعدی خود در حدود ۸۰۰۰۰ دلار پیشروی کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سناریوی نزولی برای BTC

مانند سناریوی صعودی، سناریوی نزولی برای بیت کوین ممکن است در حال حاضر اجرا شود. طبق تحلیل The Signalyst، احتمال کاهش قیمت توسط خرس ها وجود دارد، حتی اگر قیمت هنوز در محدوده بالای محدوده مانور می‌دهد.

در این جریان، قابل مشاهده است که سطح خط روند پایین‌تر امروز حدود ۶۲۰۰۰ دلار است. همانند مقاومت در ارزش ۷۲۰۰۰ دلار، حمایت در ۶۲۰۰۰ دلار یک مرز است که خرس‌ها باید مواجه شوند تا بتوانند ارزش را به پایین‌تر ببرند. اگر خرس‌ها با موفقیت این خط روند اصطکاکی را شکسته و آن را پایین بکشند، تحلیل‌ها نشان می‌دهد که ارزش بیت‌کوین ممکن است تا ۵۶۰۰۰ دلار کاهش یابد. این به اصطلاح یک کاهش بیش از ۲۰٪ ارزش فعلی آن است.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین همچنان در حال صعود است و حجم معاملات روزانه آن در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۴۰ درصد افزایش، افزایش یافته است. این نشان دهنده فعالیت پراکنده سرمایه‌گذاران با ارز دیجیتال می‌باشد که ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

هنگام نوشتن این مقاله، قیمت بیت‌کوین تقریبا ۶۷۳۰۰ دلار بوده و با کاهش ۳.۲۹ درصدی در روز گذشته، اما با ادامه داشتن سود کوچک ۱.۶۸ درصدی در نمودار هفتگی مانده است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده