آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش مجدد قیمت بیت کوین، آیا این یک سیگنال نزولی است؟

کاهش مجدد قیمت بیت کوین، آیا این یک سیگنال نزولی است؟

کاهش مجدد قیمت بیت کوین، آیا این یک سیگنال نزولی است؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین توانایی شکستن مقاومت ۶۵۵۰۰ دلار را نداشت و در حال حاضر در حال کاهش است. چند نشانه نزولی نیز زیر سطح ۶۳۵۰۰ دلار قابل مشاهده است.

  • بیت‌کوین اصلاح نزولی جدیدی را آغاز کرد و زیر ۶۳۵۰۰ دلار معامله شد.
  • قیمت زیر ۶۳,۳۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) با پشتیبانی ۶۳,۷۰۰ دلار، زیر خط روند صعودی اصلی شکسته شد.
  • این جفت می‌تواند ضررهای خود را افزایش دهد و در کوتاه مدت به منطقه حمایتی ۶۰۰۰۰ دلاری بازگردد.

قیمت بیت کوین ۶۵۵۰۰ دلار را رد می کند

قیمت بیت‌کوین از میزان ۶۴۵۰۰ دلاری فراتر رفت و به سطح ۶۵۵۰۰ دلاری، منطقه مقاومتی، نزدیک شد. ارتفاع همگام شدن در ۶۵۵۵۰ دلار دانه‌ای از توجه را به خود جلب کرد و در حال حاضر بیت‌کوین در حال تصحیح سود خود است.

یک تحرک زیر محدوده ۶۴۰۰۰ دلار اتفاق افتاد. قیمت اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶ درصد از موج صعودی از ۵۶,۳۸۰ دلار به ۶۵,۵۵۰ دلار کاهش یافت. همچنین، در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، خط روند صعودی اصلی با استوانه ۶۳۷۰۰ دلار شکسته شد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین کمتر از ۶۳۵۰۰ دلار است و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. سطح مقاومت فوری حول ۶۳۳۵۰ دلار قرار دارد. اولین حداقل قابل توجه ممکن است حدود ۶۴۰۰۰ دلار باشد و مقاومت کلیدی بعدی می تواند در محدوده ۶۵۰۰۰ دلار واقع شود.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

هم‌اکنون، مانع اصلی بازار ۶۵۵۰۰ دلار است. انتقال قطعی به فوق مقاومت ۶۵۵۰۰ دلار ممکن است منجر به افزایش قیمت شود. مقاومت بعدی در حال حاضر در سطح ۶۶۶۵۰ دلار واقع شده است. اگر قیمت به بالاتر از مقاومت ۶۶۶۵۰ دلاری ارتقا پیدا کند، احتمالاً مسیر صعودی خود را ادامه خواهد داد. در این حالت، پیش‌بینی می‌شود که قیمت به حداکثر ۶۸۰۰۰ دلار ارتفاع خواهد یافت.

تلفات بیشتر در BTC؟

اگر بیت کوین نتواند به بالای سطح مقاومت ۶۳۵۰۰ دلار صعود کند، ممکن است به حرکت خود ادامه دهد. در صورت نزول به نزدیکی سطح ۶۲۰۰۰ دلار، پشتیبانی فوری وجود دارد.

اولین حمایت اصلی در مقدار ۶۱۰۰۰ دلار یا سطح اصلاح ۵۰% از موج صعودی، که در بازه قیمتی ۵۶۳۸۰ تا ۶۵۵۵۰ دلار قرار دارد، قرار دارد. اگر قیمت زیر مقدار ۶۱۰۰۰ دلار رفت، احتمال این وجود دارد که قیمت شروع به کاهش کردن و به سطح ۶۰۰۰۰ دلاری رسید. همچنین، هر تغییر واحد به صورت منطقی ممکن است که باعث شود که قیمت به سمت محدوده پشتیبانی ۵۸۰۰۰ دلاری حرکت کند.

علامات فنی:

نماینده اتوماتیک سیستم MACD در تایم فریم ساعتی در حال حرکت به سمت پایین است.

RSI یا شاخص قدرت نسبی در حال حاضر زیر سطح ۵۰ برای BTC/USD قرار دارد.

میزان حمایت اولیه ۶۲۰۰۰ دلار بود و پس از آن ۶۰۰۰۰ دلار دنبال آن آمد.

مقادیر اصلی مقاومت – ۶۳۵۰۰ دلار، ۶۴۰۰۰ دلار و ۶۵۵۰۰ دلار.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها