آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا قیمت بیت کوین قرار است اصلاح شود؟

آیا قیمت بیت کوین قرار است اصلاح شود؟

آیا قیمت بیت کوین قرار است اصلاح شود؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین در حال حاضر بالاتر از سطح ۶۴،۰۰۰ دلار قرار دارد. اگر این ارز موفق به پشت سرگذاشتن منطقه مقاومت ۶۵،۶۵۰ دلاری شود، احتمالاً قادر خواهد بود تا اتریوم را دنبال کرده و کارایی بهتری از خود نشان دهد.

  • بیت کوین یک موج بازیابی جزئی را بالاتر از سطح ۶۵۰۰۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت زیر ۶۵۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک مثلث انقباض کوتاه مدت با مقاومت ۶۵۴۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) شکل می گیرد.
  • اگر سطح مقاومت ۶۵,۴۰۰ و ۶۵,۶۵۰ دلاری را پاک کند، این جفت می‌تواند موج بازیابی را آغاز کند.

قیمت بیت کوین با مقاومت مواجه می شود

قیمت بیت کوین به آسیب‌های خود افزود و زیر سطح ۶۵۰۰۰ دلار معامله شد. BTC حتی به منطقه ۶۴۰۰۰ دلاری نزدیک شد. قیمت پایین‌تری در حدود ۶۴۰۵۰ دلار شکل گرفت و در حال حاضر در حال تصحیح خسارت است.

یک بازیابی جزئی با قیمت بالاتر از سطح ۶۴۵۰۰ دلار شاهد بودیم. ارزش افت اخیر که از نوسان ۶۷۲۵۵ دلار به پایین ۶۴۰۵۰ دلار افزایش یافت، به بالای سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی رسید. با این حال، بایکوت‌کنندگان (خرس ها) هنوز هم در نزدیکی منطقه ۶۵۵۰۰ دلاری فعال هستند.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین کمتر از ۶۵۵۰۰ دلار است و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. همچنین، در نمودار ساعتی جفت ارزهای بیت کوین به دلار، یک الگوی مثلث انقباض کوتاه مدت با سطح مقاومت ۶۵۴۰۰ دلار شناسایی شده است.

در مسیر افزایشی، قیمت حال حاضر نزدیک به سطح ۶۵۴۰۰ دلار قرار دارد و با خط روند مثلثی با مقاومت مواجه است. اولین مقاومت اصلی ممکن است در سطح ۶۵,۶۵۰ دلار یا سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی از آخرین نوسان، که از ۶۷,۲۵۵ دلار پایین به ۶۴,۰۵۰ دلار رسیده است، قرار داشته باشد. مقاومت کلیدی بعدی نیز می‌تواند در سطح ۶۶۰۰۰ دلار قرار داشته باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

یک حرکت واضح به سمت بالای مقاومت ۶۶۰۰۰ دلاری می‌تواند باعث شروع روند صعودی قیمت شود و آن را به سطح بالاتری برساند. در این صورت، قیمت قادر به افزایش خواهد بود و ممکن است به مقاومت ۶۶۵۵۰ دلاری نزدیک شود. احتمالاً این حرکت موجب افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن به مقاومت ۶۷۵۰۰ دلاری در زمان کوتاهی خواهد شد.

اولین سطح پشتیبانی اصلی، با ارزش ۶۴۴۰۰ دلار، فعلاً حفظ شده است. مقامات حال حاضر به پشتیبانی دوم نزدیک شده‌اند که ارزش آن تقریباً ۶۴۰۰۰ دلار است. در صورت وقوع ضرر بیشتر، ممکن است در چند روز آینده باعث کاهش قیمت و رسیدن به منطقه پشتیبانی ۶۳۲۰۰ دلاری شود.

علامت‌های فنی:

MACD ساعتی: در حال حاضر، MACD در منطقه نزولی قرار دارد و سرعت کاهش خود را نشان می دهد.

شاخص قدرت نسبی یا RSI برای جفت ارز بیتکوین به دلار (BTC/USD) در حال حاضر از مقدار ۵۰ بالاتر قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی به ارزش ۶۴،۴۰۰ دلار بود و پس از آن به مقدار ۶۴،۰۰۰ دلار افزایش یافت.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی