آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رالی تازه با تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۳۴ هزار دلار؟!💲

رالی تازه با تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۳۴ هزار دلار؟!💲

رالی تازه با تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۳۴ هزار دلار؟!💲

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین به محدوده ۳۴,۵۰۰ دلار تا ۳۴,۰۰۰ دلار برای استحکام ادامه می‌دهد. اگر بیت کوین موفق شود مانع مقاومت ۳۵,۳۵۰ دلاری را شکسته و از آن عبور کند، ممکن است یک رالی جدید را آغاز کند.

بیت‌کوین همچنان در تلاش است تا برای حرکت به سمت بالا با سرعت بیشتری در محدوده ۳۵,۲۵۰ و ۳۵,۳۵۰ دلار بیفتد. قیمت در حدود ۳۴,۸۵۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را نمایش می‌دهد.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با داده‌های Kraken)، یک الگوی مثلث انقباضی بزرگ با پشتیبانی نزدیک به ۳۴,۲۵۰ دلار شکل می‌گیرد. اگر حرکت به وضوح به سمت بالا و فراتر از مقاومت ۳۵,۳۵۰ دلار باشد، این جفت می‌تواند شتاب گرفته و به سمت صعود بروز کند.

قیمت بیت کوین در محدوده گیر کرده

قیمت بیت کوین در محدوده بالاتر از منطقه پشتیبانی ۳۴,۰۰۰ دلار پایدار مانده است. بیت کوین تلاش کرده است تا به سمت منطقه مقاومت ۳۵,۰۰۰ دلاری افزایش یابد. با این حال، خرس‌ها نزدیک به سطح‌های ۳۵,۲۵۰ دلار و ۳۵,۳۵۰ دلار فعال مانده‌اند.

گاوها چند تلاش کردند تا مقاومت ۳۵,۲۵۰ دلاری را شکست دهند اما ناکام ماندند. قبل از شروع حرکت نزولی، یک اوج نزدیک به ۳۵,۳۸۲ دلار شکل گرفت. حرکتی به زیر سطح ۳۵,۰۰۰ دلار رخ داد. حتی قیمت به سطح فیبوناچی ۵۰% اصلاحی حرکت صعودی از ۳۴,۱۳۳ دلار به ۳۵,۳۸۲ دلار پایین‌تر آمد.

بیت کوین در حال حاضر نزدیک به ۳۴,۸۵۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را نشان می‌دهد. همچنین در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک الگوی مثلث انقباض بزرگ با پشتیبانی نزدیک به ۳۴,۲۵۰ دلار شکل می‌گیرد. پشتیبانی مثلث نزدیک به سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت به سمت بالا از ۳۴,۱۳۳ دلار به ۳۵,۳۸۲ دلار است.

در جهت صعودی، مقاومت نزدیک به سطح ۳۵,۰۰۰ دلار قرار دارد. مقاومت کلیدی بعدی ممکن است نزدیک به ۳۵,۰۵۰ دلار یا خط روند بالایی مثلث باشد. حرکت واضح به سمت مقاومت ۳۵,۰۵۰ دلار ممکن است درها را برای حرکت به سمت مقاومت ۳۵,۲۵۰ دلاری باز کند.

قیمت بیت کوین بالای 34 هزار دلار تثبیت می شود: چه چیزی می تواند یک رالی تازه ایجاد کند؟

مقاومت کلید بعدی می تواند ۳۵,۳۵۰ دلار باشد که بالاتر از آن قیمت می تواند تا ۳۶,۰۰۰ دلار افزایش یابد. هر سود بیشتر ممکن است بیت کوین را به سطح ۳۶۲۰۰ دلار برساند.

تلفات بیشتر در BTC؟

در صورت عدم توانایی بیت کوین در پرش از ناحیه مقاومت ۳۵,۰۰۰ دلاری، ممکن است حرکت نزولی خود را ادامه دهد. سطح پشتیبانی فوری در مسیر نزولی نزدیک به ۳۴,۶۰۰ دلار واقع شده است.

پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۴,۲۵۰ دلاری و خط روند پایینی مثلث قرار دارد. اگر حرکتی به سمت پایین از سطح ۳۴,۲۵۰ دلار رقم بزند، خطر نزول‌های بیشتری پیش آمده و در این صورت، قیمت حتی ممکن است به سرعت به سطح پشتیبانی ۳۴,۰۰۰ دلاری بیفتد.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده