آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جیسون پیزینو، تحلیلگر کریپتو: با افزایش قدرت بازار، بیت کوین اکنون به سمت صعود متمایل می شود.

جیسون پیزینو، تحلیلگر کریپتو: با افزایش قدرت بازار، بیت کوین اکنون به سمت صعود متمایل می شود.

به گزارش زوم ارز، با توجه به گفته‌های جیسون پیزینو، تحلیلگر، بیت‌کوین در حال حاضر به سمت یک روند صعودی متمایل است و پادشاه کریپتو همچنان نشانه‌های قدرت خود را نشان می‌دهد.

در ویدیویی که در یوتیوب منتشر شده است، جیسون پیزینو به ۳۱۲,۰۰۰ مشترک خود اعلام کرده است که روند بالاترین دارایی رمزنگاری هنوز تأیید نشده است.

او اظهار داشته است: ‘در اصل همه چیز درست است. دلیلی که می‌گویم تأیید نشده است، این است که شما اوج‌های بالاتری و پایین‌ترین سطح‌ها را دارید. تا زمانی که این پایین‌ترین سطح یک بالاتر [پایین‌تر] نشود و سپس شروع به شکستن بالاتر کند، این تأیید یک روند صعودی خواهد بود.’

بیت‌کوین در یک روز پس از انتشار ویدیوی جیسون پیزینو، با بیش از ۹ درصد افزایش، روند صعودی خود را تأیید کرده است، و این نشان می‌دهد که بیت‌کوین ممکن است پس از تعیین پایین‌ترین سطح در حدود ۵۰,۰۰۰ دلار، روند صعودی خود را تأیید کرده باشد.

پیزینو، با استناد به قدرت بازار، اظهار داشته است که او همچنان به سمت صعود متمایل برای بیت‌کوین خواهد بود، حتی اگر در آینده دچار شکست کوتاه‌مدت شود.

تحلیلگر بیان می‌کند که در صورت اصلاح قیمت بیت‌کوین، محدوده ۴۵,۰۰۰ دلار احتمالاً هدف او خواهد بود. او معتقد است کاهش بزرگتر به محدوده ۳۸,۰۰۰ تا ۳۹,۰۰۰ دلار نسبتاً بعید است، با توجه به اینکه این بزرگترین اصلاح در حرکت فعلی بیت‌کوین است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین با قیمت ۵۶,۳۸۸ دلار معامله می‌شود. با این حال، با وجود بالاترین قیمت دو سال اخیر، ارزش بیت‌کوین نسبت به بالاترین رقم تاریخی بیش از ۶۹,۰۰۰ دلار که در نوامبر ۲۰۲۱ به آن رسیده بود، حدود ۱۸ درصد کاهش یافته است.

 


منبع: dailyhodl.com-builds-force

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده