آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین اکنون در حال شکل گیری الگویی است که آخرین بار منجر به انفجار آن شد

درحال حاضر، بیت‌کوین در حال شکل‌گیری الگویی است، آینده چه خواهد شد؟

درحال حاضر، بیت‌کوین در حال شکل‌گیری الگویی است، آینده چه خواهد شد؟

به گزارش زوم ارز،با تحلیل داده‌های موجود به نظر می‌رسد که بیت‌کوین در حال تشکیل یک الگوی جدید در تعداد کل دارندگانش است، کارخواه اخیری که برای این ارز دیجیتال صعودی بود.با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تحلیل زنجیره‌ای Santiment، سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال بیت‌کوین، کیف پول‌های خود را در میان افزونگی اخیر قیمت این دارایی مورد مواجهه قرار گرفته مورد بررسی قرار می‌دهند. این موضوع به نشان دادن “مقدار کل دارندگان” وابسته است که به عنوان یک معیار معتبر، تعداد کل آدرس‌هایی که میزانی از ارز دارند بررسی می‌کند.

زمانی که ارزش این معیار افزایش می‌یابد، این نشان‌دهنده است که سرمایه‌گذاران جدید به شبکه متصل شده و سرمایه‌گذاران پیشینی که پیشتر از شبکه جدا شده بودند، دوباره به آن می‌پیوندند. این فرآیند ممکن است به علت ایجاد آدرس‌های جدید توسط کاربران فعلی برای حفظ حریم خصوصی، اتفاق بیفتد.

بطور کلی، افزایش پذیرش خالص وقتی رخ می‌دهد که تعداد دارندگان به طور کلی افزایش می‌یابد. پذیرش به عنوان یک نشانه مثبت برای هر ارز دیجیتال به عنوان یک سرمایه‌گذاری در طولانی مدت عمل می‌کند.

به عبارت دیگر، شاخصی که بازخورد افت را نشان می‌دهد، نشان می‌دهد که برخی از سرمایه‌گذاران تصمیم گرفته‌اند از دارایی‌ها خود خارج شده و کیف پول خود را به طور کامل خالی کرده‌اند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در حال حاضر، یک نمودار در دسترس است که نمایش روند تغییرات تعداد کل دارندگان برتر پنج ارز دیجیتال، شامل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، اکس روپیه (XRP)، کاردانو (ADA) و چین لینک (LINK) از ابتدای سال را نشان می‌دهد.

همانگونه که در نمودار فوق قابل مشاهده است، تعداد کل دارندگان بیت کوین اخیرا کاهش یافته است. این کاهش در زمانی رخ داده است که قیمت این دارایی نیز در حال کاهش بوده است.

به طور کلی، در طول سه هفته گذشته، ۵۶۶۰۰۰ کیف پول بیت کوین تخلیه شده اند. زمانبندی نشان می دهد که این سرمایه‌گذاران را به خروج از بازار تحریک کرده است به خاطر اینکه بازار در دوره افت قرار گرفته است.

جالب است که اتریوم، کاردانو و ایکس‌آرپی همچنان به روند افزایشی این شاخص پایبند بوده‌اند، که نشان از افزایش تقاضا و پذیرش بیشتر برای این ارزهای دیجیتال معروف است.

هر چند افت قیمت بیت کوین می‌تواند دلیلی برای خروج دارندگان از بازار باشد، اما این نکته که ترس و ناامیدی (FUD) باعث این فرار شده است، ممکن است به نفع ارزهای دیجیتال باشد.

با توجه به تاریخچه خود، بیت کوین تمایل دارد تا حرکت‌هایی را انجام دهد که ممکن است با نظر اکثریت متفاوت باشد. به همین دلیل، افزایش شایعات و هرج و مرج (FUD) اغلب منجر به افزایش قیمت و صعود بیت کوین شده است.

از نمودار، مشخص است که تعداد کل دارندگان نیز در ماه‌های ژانویه و فوریه کاهش یافته است، و این روند به دنبال افزایش شدید قیمت سکه به سمت بالاترین رکورد جدید (ATH) بود.

Santiment خاطرنشان می‌کند: «گاوهای نر صبور باید از این موضوع خشنود باشند، زیرا کیف پول‌های غیرمؤمن بی‌صبر که خود انحلال می‌شوند، نشانه‌ای از پایین بودن FUD است، درست همانطور که در ژانویه دیدیم.

در زمان نوشتن این نوشتار، قیمت بیت کوین حدود ۵۷,۴۰۰ دلار است که نسبت به هفته گذشته بیش از ۷ درصد کاهش یافته است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی