آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازار بیت کوین در انتظار شکست است 

بازار بیت کوین در انتظار شکست است 

بازار بیت کوین در انتظار شکست است 

به گزارش زوم ارز، بیت‌کوین از تنزلاتی که هفته گذشته تجربه کرده بود، بهبود یافته است، اما انتظار می‌رود که روند صعودی مورد انتظار همچنان تا حدودی به تأخیر افتاده باشد. شاخص پریمیوم کوین بیس نشان دهنده‌ی ضعف در بازار است. در نمودار شاخص حق بیمه Coinbase، یک کاهش واضح قابل مشاهده است. این شاخص مورد توجهی برای تحلیل احساسات و فعالیت‌های بازار توسط سرمایه‌گذاران است. با این حال، سوددهی معاملات آیندهٔ بیت‌کوین، که به طور متوسط حدود ۱۰ درصد از سطح قبلی بوده، همچنان از سطح قیمتی مورد حمایت قرار می‌گیرد.

نرخ تامین مالی پایین و نقطه شکاف پیش بینی شده برای افزایش احساسات برای بیت کوین

نرخ های تامین مالی نشان دهنده هزینه حفظ یک موقعیت در پلتفرم آینده هستند و معمولاً اعداد پایینی را نشان می دهند که نقش مثبتی در قیمت این موقعیت دارند. این واقعیت نشان می دهد که موقعیت های کوتاه و بلند مدت تقریباً هزینه یکسانی دارند. به علاوه، یکی از شواهد تحلیل شده که از آن حمایت می‌شود، شامل شکاف روزانه پیش‌بینی شده برای.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برای افزایش، عبارت “شکاف” به شرایطی اشاره دارد که قیمت بازار دارایی در روز آینده بالاتر از قیمت بسته شدن متناظر در روز قبل قرار دارد. به طور کلی، این نوع تغییر می تواند احساسات افراد مشارکت کننده در بازار را به سمت صعودی هدایت کند.

سرمایه گذاران در میان اقدام پایدار قیمت بیت کوین در انتظار شکست هستند

هنگام نوشتن این مقاله، قیمت بیت کوین در آخرین به‌روزرسانی به ۶۳۸۵۰ دلار رسیده است. قیمت پایین‌تر نشان می‌دهد که بازار تا حدی به‌ثبات رسیده است و سرمایه‌گذاران همچنان منتظر این دو شکست هستند.

در پایان، بازار منتظر یک شکست بیت کوین است به دلیل افزایش نرخ حق بیمه Coinbase، بهره باز و شکاف روزانه. بنابراین، سرمایه‌گذاران به طور موثر به تحدیث معاملات بر اساس رفتار صحیح در اکوسیستم بازار می‌پردازند.

منبع: blockchainreporter.net


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده