آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل مجله بیت کوین ارتباط با کمپین ترامپ را فاش می کند!

مدیر عامل مجله بیت کوین ارتباط با کمپین ترامپ را فاش می کند!

مدیر عامل مجله بیت کوین ارتباط با کمپین ترامپ را فاش می کند!

به گزارش زوم ارز، دیوید بیلی، مدیر عامل مجله بیت کوین، اظهار نموده است که او و تیمش با کمپین دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا، در ارتباط هستند. بیلی و همکارانش توصیه کرده‌اند که ترامپ یک دستور کار برای بیت‌کوین و رمزارزها، شامل امضای یک فرمان اجرایی متمرکز بر رمزنگاری در روز اول، تدارک دهد. او بیان کرده است که طرفداران ارزهای دیجیتال در انتخابات آینده به ترامپ رای نخواهند داد و به جای آن، در مخالفت با سیاست‌های رمزارزی بایدن خواهند بود.

بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک موضوع مهم در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا است. به تازگی، دیوید بیلی که مدیر عامل مجله Bitcoin است، اعلام کرده که تیمش پیشنهاد داده است تا دولت پسماندار بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ترویج نماید. بیلی همچنین به صدرنشینی اجرایی که به دولت پیشنهاد شده ترامپ اشاره کرده و اعلام کرده که در روز اول بازگشت ترامپ به قدرت، در مورد ارزهای دیجیتال تمرکز خواهد شد و بدون ارائه جزئیات بیشتر، این فرمان را امضا خواهد کرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

ترامپ، که پیش از این مخالفت خود را با بیت کوین و ارزهای رمزپایه اعلام کرده بود، در این هفته تصمیم خود را تغییر داد و اعلام کرد که در آینده فرضی، دولت او برای بیت کوین حمایت خواهد کرد. همچنین، او به رئیس جمهور بایدن حمله کرد و اظهار کرد که حتی مفهوم رمزارز را نیز درک نمی‌کند.

بیلی اشاره کرد به فوایدی که یک دولت دوستدار رمزنگاری به صنعت در ایالات متحده می‌دهد و اعلام کرد که تیم او قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار جمع آوری کند تا یک زمینه ایجاد کند که بتواند اطمینان حاصل کند که رئیس‌جمهور بعدی ایالات متحده حامی بیت کوین باشد.

مدیر عامل مجله بیت کوین اظهار کرد که اقدامات او به سود بیت کوین است و نه به سود ترامپ. وی اعلام کرد که فعالیت‌های اخیر او به عنوان واکنشی به سیاست‌های ضد رمزنگاری مطالعه شده توسط دولت بایدن و برخی اعضای دموکراتیک است.

جف کندریک، ریاست تحقیقات فارکس و تحقیقات دارایی‌های دیجیتال بانک استاندارد چارترد، باور دارد که دولت دوم دونالد ترامپ به طور کلی نتایج مثبتی خواهد داشت و محیط نظارتی معتدل‌تری برای صنعت به وجود خواهد آورد.

منبع: news.bitcoin.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده