آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مایکل سایلر: بیت‌کوین را در مقایسه با شاخص S&P 500 به عنوان برنده توصیف کرده است.

مایکل سایلر: بیت‌کوین را در مقایسه با شاخص S&P 500 به عنوان برنده توصیف کرده است.

مایکل سایلر: بیت‌کوین را در مقایسه با شاخص S&P 500 به عنوان برنده توصیف کرده است.

مایکل سایلر، مدیر عامل شرکت MicroStrategy، بیت‌کوین را در مقایسه با شاخص S&P 500 به عنوان برنده توصیف کرده است، اما این دیدگاه توسط بسیاری از افراد مورد انکار قرار گرفته است. طبق گزارش‌های زوم ارز، سایلر، طرفدار برجسته بیت‌کوین و همچنین رئیس شرکت MicroStrategy Inc. می‌باشد.

او از این فرصت استفاده کرده و برتری بیت‌کوین در زمینه سرمایه‌گذاری را اعلام کرده است. از طریق نمودارها مشخص شده است که بیت‌کوین در این مدت با رشد ۴۳۲ درصدی، عملکرد بهتری نسبت به ۵۶ درصد رشد شاخص S&P 500 و ۵۰ درصد رشد نزدک داشته است.

در مقابل، ارزهای دیگر مانند نقره و اوراق قرضه به ترتیب ۱۳ و ۱۹ درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند، در حالی که قیمت طلا متوسط ۷ درصد رشد داشته است.

سایلر با انتشار یک پست در توییتر، تاکید می‌کند که بیت‌کوین برنده است، اما پس از رسیدن به رکورد تاریخی ۷۳۷۹۷ دلار در تاریخ ۱۴ مارس، این ارز دیجیتال تجربه‌ای کاهشی نزدیک به ۱۲ درصد را تجربه کرده است که منجر به بحث‌هایی در جامعه ارزهای دیجیتال شده است.

وی توضیح می‌دهد که نوسانات بازار نشان‌دهنده سرزندگی هستند و باید به عنوان یک پدیده طبیعی در بازار مورد توجه قرار گیرند.

MicroStrategy زیر نظر سایلر تصمیم گرفته که تعهد خود به بیت‌کوین را تقویت کند و دارایی‌های خود را به شکل چشمگیری افزایش دهد. این شرکت اخیراً بیش از ۹۰۰۰ بیت‌کوین خریداری کرده و این تصمیم را با توزیع یک بیانیه به رسانه‌ها اعلام کرده است.به تاریخ ۱۸ مارس اعلام شد که MicroStrategy اقدام به خرید ترکیبی از اسکناس های ارز دیجیتال قابل تبدیل و ذخایر نقدی به ارزش ۶۰۳.۷۵ میلیون دلار کرد. این خرید به منظور تقویت ذخایر خزانه بیت کوین شرکت صورت گرفت و موجب افزایش تعداد بیت کوین در دسترس آن شد که در حال حاضر به تعداد ۲۱۴,۲۴۶ بیت کوین با میانگین قیمت ۳۵,۱۶۰ دلار برای هر بیت کوین ارتقا یافته است.

با این ورود حجم سرمایه، مایکرو استراتژی از فرصت استفاده کرد تا ذخایر خزانه بیت کوین خود را تقویت نماید. با این حال، عدم انطباق نگرش ها درباره بیت کوین واضح است. اقتصاددان معروف، پیتر شیف به استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین سایلر ابراز نگرانی کرده و تحذیر داده است.

پس از اعلام مایکرو استراتژی درباره خرید بیت کوین، شیف نسبت به ماهیت پرخطر این سرمایه گذاری هشدار داده و نوسانات ارزهای دیجیتال را به عنوان یک خطر احتمالی نام برده است. او توجه داشت که ارزش بیت کوین به نسبت به اوج قبلی خود کاهش یافته است.

پیش بینی شیف از احتمال وقوع رکود در بازار همراه با توجه به روند و رفتار سیلور ولگردی و سرمایه گذاری آن، مشکوک به افت قابل توجه در بازار شده و احتمال زیان برای MicroStrategy را طرح کرده است. او بیان کرده که اگر بیت کوین به ارزش ۲۰,۰۰۰ MSTR برسد، مجموعاً ۳.۲۵ میلیارد دلار خسارت خواهد دید.هنگامی که قیمت بیت کوین به ۲۰۰۰۰ دلار می‌رسد، شرکت ممکن است با ضرری بالغ بر ۳.۲۵ میلیارد دلار روبه‌رو شود. در صورت کاهش قیمت به ۱۰۰۰۰ دلار، این مقدار افزایش خواهد یافت و به ۵.۵ میلیارد دلار خواهد رسید.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید