آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مایکل سیلر: بیت‌کوین به زودی جای طلا را خواهد گرفت!

مایکل سیلر: بیت‌کوین به زودی جای طلا را خواهد گرفت!

به گزارش زوم ارز، مایکل سیلر، مدیر عامل شرکت MicroStrategy، اعلام کرد که بیت‌کوین به زودی جایگاه طلا را در بازار خواهد گرفت.

او به این نکته اشاره کرد که بیت‌کوین همه ویژگی‌های عالی طلا را داراست اما هیچ یک از مشکلات آن را ندارد.

شرکت MicroStrategy در روز دوشنبه ۱۲۰۰۰ واحد بیت‌کوین دیگر خریداری کرد و مجموع سرمایه‌گذاری خود در این ارز دیجیتال به ۲۰۵۰۰۰ توکن رسید.

مایکل سیلر در یک مصاحبه با شبکه CNBC اظهار کرد که با توجه به خریدهای اخیر شرکتش، بیت‌کوین به عنوان دارایی بسیار ارزشمند‌تری نسبت به طلا به شمار می‌آید.

او با اعتقاد خود به اهمیت بیت‌کوین، اظهار کرد: “بدون شک، بیت‌کوین حداقل یک نسخه از طلا است و در آینده به جای آن خواهد نشست.”

مایکل سیلر بیان کرد که برخلاف طلا که قابلیت انتقال آن از یک شهر به دیگری به راحتی وجود ندارد، بیت‌کوین این امکان را فراهم می‌کند و پیشرفت‌های بزرگی در جهت جذب سرمایه‌گذاری‌ها انجام داده است.

او همچنین به افزایش ارزش بازار بیت‌کوین اشاره کرد که این ارز دیجیتال به‌عنوان هشتمین دارایی ارزشمند جهان شناخته شده و ادامه رشد آن می‌تواند به ارزش طلای جهانی که بیش از ۱۴.۷ تریلیون دلار است نزدیک شود.

در پایان، سیلر به کاهش نصفه پاداش بلاک‌های بیت‌کوین در ماه آوریل اشاره کرد که این امر با تقاضای سرمایه‌گذاران همراه خواهد بود و قیمت بیت‌کوین باید به‌منظور تعادل بازار تنظیم شود.

۱۲۰۰۰ بیت‌کوین با بیش از ۸۰۰ میلیون دلار خریداری شده‌است و دارایی به ۲۰۵۰۰۰ توکن افزایش یافته است. در روز جمعه، مدیر دارایی BlackRock با مدیریت iShares Bitcoin ETF (IBIT)، زمانی که دارایی به حدود ۱۹۶۰۰۰ سکه رسید، از پشته MSTR پیشی گرفت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده