آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۶۰۰۰۰ دلار بیت کوین نگه داشته شده است زیرا معامله گران برای کنترل قیمت می جنگند

60000 دلار بیت کوین نگه داشته شده است زیرا معامله گران برای کنترل قیمت می جنگند

۶۰۰۰۰ دلار بیت کوین نگه داشته شده است زیرا معامله گران برای کنترل قیمت می جنگند

به گزارش زوم ارز، بعد از کاهش قیمت در تاریخ ۲۴ ژوئن، قیمت بیت کوین (BTC) به اندازه ای افزایش یافته که از آستانه قیمت روانی ۶۰۰۰۰ دلار بالاتر است.

پیش بینی قیمت بیت کوین: نزولی

در تاریخ ۲۴ ژوئن، گران‌قیمتی بیت کوین نشان‌دهنده نیاز قوی برای خرید در بازار است. این ارز دیجیتال بزرگ در بازهٔ ۶۰۰۰۰ تا ۶۳۰۰۰ دلار معامله می‌شود، و انتقال قدرت بین بازار خرس و گاو نر در حال رقابت است.

اگر خرس‌ها توانایی تخریب حمایت ۶۰۰۰۰ دلاری را داشته باشند، احتمالا قیمت بیت کوین به میزان ۵۶۷۱۰ دلار کاهش خواهد یافت. این حرکت نزولی ممکن است به آستانه روانی قیمت ۵۰۰۰۰ دلار نیز گسترش یابد.

در صورت ادامه رشد، اگر خریداران قیمت را بالاتر از میانگین متحرک و سطح مقاومت در مبلغ ۶۶۰۰۰ دلار نگه دارند، بیت‌کوین قادر خواهد بود تا روند مثبت خود را ادامه دهد.

خواندن نشانگر بیت کوین

در چارت ۴ ساعته، مشاهده شده است که قیمت بیت‌کوین بین دو میانگین متحرک برای ۴۸ ساعت گرفتار شده است. خرسان با فرودگی زیر میانگین متحرک ساده ۲۱ روزه به دام افتاده‌اند و می‌توانند باعث فشار فروش عمیق‌تری شوند. در صورت عبور خرسان از سطح روانی قیمت، احتمال کاهش قیمت ارز دیجیتال بیت‌کوین وجود دارد.

نشانگرهای فنی:

مقدار مقاومت کلیدی ۷۰،۰۰۰ دلار و ۸۰،۰۰۰ دلار است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

سطوح حمایت اصلی – ۵۰,۰۰۰ دلار و ۴۰,۰۰۰ دلار

پیش بینی طولانی مدت قیمت بیت کوین: کاهشگرایش سید

در ۲۴ ژوئن، دم کندل بلند به عنوان نمایانگر فشار خرید قابل توجه در بازار با قیمت پایین ظاهر شد. بزرگترین ارز دیجیتال در بازه قیمتی بین ۶۰،۰۰۰ تا ۶۳،۰۰۰ دلار تجمیع شده است، در حالی که گاو نر و خرس به رقابت برای کنترل قیمت مشغول هستند.

اگر خریداری‌های فروشنده ها به مقدار ۶۰۰۰۰ دلار ادامه یابد، باید بدانیم که قیمت بیت کوین به حداقل مقدار ۵۶۷۱۰ دلار خواهد رسید. این حرکت نزولی ادامه خواهد یافت و قیمت به آستانه روانی ۵۰۰۰۰ دلار کاهش خواهد یافت.

در صورت ادامه صعودی، اگر خریداران به خرید خود ادامه دهند و قیمت را بیشتر از میانگین متحرک و سطح مقاومت ۶۶،۰۰۰ دلار نگه دارند، بیت‌کوین ممکن است مسیر صعودی خود را ادامه دهد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده