آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا استیج برای رالی جدید بیت کوین تنظیم شده است؟

اقتصاددان برجسته پیش بینی های سهام، از جمله قیمت بیت کوین در پایان سال

آیا استیج برای رالی جدید بیت کوین تنظیم شده است؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط پلتفرم بازار IntoTheBlock، در حال حاضر BTC در محدوده اصلی تقاضا قرار دارد. در تحلیل زنجیره‌ای، قوت هر سطح حمایت یا مقاومت بر اساس سطح تقاضا در آن منطقه استوار است.

در زیر یک نمودار در نزدیکی ارزش لحظه‌ای فعلی نشان داده شده است که محدوده‌های مختلف قیمت بیت‌کوین و نحوهٔ مقایسه آن‌ها برحسب مقدار کل دارایی‌ای که سرمایه‌گذاران خریداری کرده‌اند را نشان می‌دهد.

در اینجا، اندازه نقطه متناسب با تعداد کل نقاطی است که آخرین بار در محدوده قیمت مربوطه بدست آمده‌اند. به نظر می‌رسد که سطوح بین ۶۶۹۰۰ تا ۶۸۹۰۰ دلار در حال حاضر مبنای هزینه بیشترین مقدار BTC را شکل می‌دهند.

بیش از دو میلیون آدرس با مقدار ۱.۱ میلیون بیت کوین، در این رنج تعیین شده اند. زیرا ارزش فعلی بیت کوین بیشتر از این سطوح قرار دارد، تمام سرمایه گذارانی که در این نقطه خرید می‌کنند، پیشرفتی محسوس خواهند داشت.

مبنای هزینه سرمایه گذار در تحلیل زنجیره ای بسیار اهمیت دارد به دلیل سطح اهمیت روانشناختی خاصی که دارد. انجام آزمایش مجدد ممکن است منجر به افشای موضوعاتی نظیر سود و زیان باقیمانده برای سرمایه گذار شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به این صورت، سرمایه‌گذاران ممکن است هنگام انجام آزمایش مجدد، احساس کنند که باید برخی حرکات انجام دهند. فردی که قبل از آزمایش مجدد زیان می‌بیند (یعنی آزمایش مجدد با سقف قیمت انجام می‌شود) ممکن است به وسوسه و ترس از کاهش قیمت در آینده فروش آن بیفتد.

از طرف دیگر، یک فرد سرمایه‌گذار ممکن است قبل از انجام مجدد آزمایش، اعتقاد داشته باشد که قیمت دارای افزایش خواهد بود، به همین دلیل احتمالاً تصمیم گرفته است بیشتر سرمایه‌گذاری کند.

هنگامی که بازآزمایی‌های محدوده‌های قیمتی با سرمایه‌گذاران زیاد اتفاق می‌افتد، احتمال وقوع واکنش‌هایی در مقیاس گسترده‌تر وجود دارد که ممکن است بر بازار به صورت کلی تأثیر بگذارد. به همین دلیل، مناطق اصلی تقاضا می‌توانند به عنوان نقاط پشتیبانی عمل کرده و مناطق بالا نیز می‌توانند به عنوان بلوک‌های مقاومت عمل کنند.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در بازه ۶۶۹۰۰ تا ۶۸۹۰۰ دلار قرار دارد و در صورت کاهش قیمت، احتمالاً از سقوط هر چه بیشتری جلوگیری کند.

از نمودار، مشخص است که هماهنگی بین زمان و محدوده بیت کوین با دارندگان کمتر می‌باشد. از منظر نظری، این می‌تواند منجر به شرایط مثالی برای افزایش تجمع به سطوح بالاتر گردد.

قیمت بیت کوین

در ابتدای روز، قیمت بیت کوین از سطح ۷۰۰۰۰ دلار عبور کرد، اما سپس به ۶۹۱۰۰ دلار بازگشت.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده