آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین با رشد ۱۰%، ارزهای دیجیتال به اوج جدیدی دست پیدا کردند!

نیم نگاهی به بازار، بیت کوین با رشد ۱۰%، ارزهای دیجیتال به اوج جدیدی دست پیدا کردند!

به گزارش زوم ارز، ضربه بیت کوین به یکی از رکوردهای بالاترین قیمت‌ها در امروز خورده است، اما سود آن نسبت به سایر سکه‌ها و توکن‌های دیجیتال در این هفته بسیار کم به نظر می‌رسد.

بیت کوین، بزرگترین دارایی دیجیتال، در هفته گذشته تقریباً ۱۰٪ افزایش یافته است، این اطلاعات از CoinGecko نشان می‌دهد. همانطور که معمول است، این رشد بازار را به همراه داشته است و سایر ارزهای اصلی را در سایه خود قرار داده است.

فورک‌های بیت کوین

در روز جمعه، بیت کوین  از سطح ۷۰,۰۰۰ دلار عبور کرده و به شدت کاهش یافته است. اما فورک‌ها از بزرگترین سکه به شدت در حال رشد هستند.

Bitcoin Cash  در هفته گذشته تقریباً ۴۰٪ رشد کرده است. این بیستمین سکه بزرگ از نظر ارزش بازار با بیت کوین رشد کرده است، که معمولاً این اتفاق نمی‌افتد.

CoinGecko می‌گوید:

اکنون قیمت BCH در حدود ۴۳۲.۸۲ دلار است. اما با وجود تجربه یک رشد قیمت اخیر، BCH همچنان از بالاترین قیمت خود که ۳۷۸۵ دلار بوده است، بسیار پایین قرار دارد. این سطح قیمت نه در آخرین رالی او را به این سطح رسانده است، بلکه در سال ۲۰۱۷ این اتفاق افتاد.

Bitcoin SV (BSV) در طول هفته به سودهای قابل توجهی دست یافته است، اگرچه به طور چشمگیری نیست. این فورک بحث‌برانگیز و پنجاه و نهمین سکه بزرگ از نظر ارزش بازار تقریباً ۳۲٪ رشد کرده است و با قیمت ۱۱۰.۲۸ دلار معامله می‌شود.

شاخه‌های کمتر شناخته شده بیت کوین مانند Bitcoin Gold  حتی بیشتر از این رشد کرده‌اند. این دارایی مبهم که به طور قابل توجهی شکست خورده است، در این هفته تقریباً دو برابر شده است.

در طول هفته گذشته، سکه‌ها و نشانه‌های مختلف در بازار ارزهای دیجیتال تغییرات قابل توجهی را تجربه کردند.

دو سکه بزرگ مجازی، شیبا اینو و دوج کوین، در این هفته به طور ویژه جلب توجه قرار گرفتند. SHIB که بر پایه اتریوم است، در طول هفته تقریباً ۱۳۹٪ رشد کرده است و به عنوان یازدهمین دارایی بزرگ دیجیتال به شمار می‌رود. قیمت فعلی SHIB حدود ۰.۰۰۰۰۳۵۱۱ دلار است.

DOGE، که اصلی‌ترین میم کوین و دهمین سکه بزرگ است، نیز تقریباً ۲۸٪ رشد کرده و با قیمت ۰.۱۶ دلار معامله می‌شود.

میم‌های کوچکتر نیز از رشد قابل توجهی برخوردار بودند. سکه‌هایی مانند Pepe و Dogwifhat  به ترتیب ۱۱۶٪ و ۱۲۶٪ رشد کرده‌اند. همچنین سکه Floki Inu (FLOKI) نیز به سرعت ارزش خود را افزایش داده است.

همچنین، توکن‌های مالی غیرمتمرکز  نیز در این هفته رشد قابل توجهی داشتند. مثلاً Uniswap، که نشانه حاکمیتی در پشت بزرگترین صرافی غیرمتمرکز است، در طول هفته گذشته تقریباً ۲۵٪ ارزش خود را افزایش داد. همچنین Lido Staked Ether  ، که چهاردهمین دارایی بزرگ دیجیتال است، در طی هفته تقریباً ۱۵٪ رشد کرده است، این رشد به افزایش اتریوم مرتبط است.

در کل، بازار ارزهای دیجیتال در طول هفته گذشته تغییرات قابل توجهی را تجربه کرده است، با رشد قوی در برخی از سکه‌ها و نشانه‌ها و توکن‌های مختلف.


منبع: decrypt.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده