آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش تقاضای معاملات بیت کوین در برزیل

افزایش تقاضای معاملات بیت کوین در برزیل

افزایش تقاضای معاملات بیت کوین در برزیل

به گزارش زوم ارز، اولین قرارداد‌های آتی بیت‌کوین که در بورس اوراق بهادار برزیل (B3) لیست شده‌اند، در روز آغاز به‌کار جذب توجه سرمایه‌گذاران نمودند. بر اساس یادداشتی که اپراتور سهام ارائه کرده است، ۷۴۰۰ قرارداد آتی بیت‌کوین معامله شده و این ابزار به تعداد ۱۱۱۰۰۰ سفارش در صفحه خورده است. همچنین، در حالی که B3 دارای قراردادهای ETF بیت‌کوین نیز است، معاملات آتی بیت‌کوین جزو سیاست تنوع‌بخشی برای جلب سرمایه‌گذاران بیشتر محسوب می‌شود.

تقاضای مربوطه ثبت قراردادهای آتی بیت کوین: ۷۴۰۰ قرارداد مورد مذاکره

B3، بورس اوراق بهادار برزیل، تقاضای قابل توجهی برای قراردادهای آتی بیت کوین خود در روز راه‌اندازی ثبت کرد. اپراتور سهام اعلام کرد که این ابزار در تاریخ ۱۷ آوریل به اوج ۱۱۱،۰۰۰ سفارش خرید یا فروش رسید که نشان دهنده تقاضای مرتبط از سوی سرمایه‌گذاران است. این عملیات باعث شد که ۷،۴۰۰ قرارداد آتی بیت کوین در آن روز معامله شود.

Marcos Skistymas, مدیر محصولات معرفی شده در B3، بیان کرد که ارتباط این نوع محصولات در B3 برای سرمایه گذاران برزیلی اهمیت دارد. او با تأکید بر کارکرد قراردادها، اظهار نمود: “در حال حاضر، بازار یک ابزار مناسب برای محافظت یا بهبود عملکرد در معرض تغییرات قیمت فراهم می کند.”

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد:

او بیان کرد که سرمایه گذاران علاقه زیادی به قرارداد آتی بیت کوین B3 دارند.

در ماه مارس، زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برزیل (CVM) تأیید کرد، B3 فهرست قراردادهای مشتقات بیت کوین را اعلام کرد. در حال حاضر، بورس برزیل دارای ۱۴ محصول ETF ارز دیجیتال فهرست شده است. بر اساس اظهارات Felipe Gonçalves، سرپرست محصولات بهره و ارز، انتشار یک قرارداد آینده بیت کوین نشأت گرفته از استراتژی تنوع سازی شرکت بود.

ارزش هر قرارداد ۰.۱ BTC است و این ابزار از شاخص قیمت مرجع Nasdaq Bitcoin (NQBTC) به عنوان مرجع تسویه حساب استفاده می‌کند. قراردادها با ریال برزیل مورد مذاکره قرار می‌گیرند و از نظر مالی تسویه می‌شوند؛ به این معنی که هیچ خرید یا فروش ارز دیجیتالی در این معاملات دخیل نیست. مخاطبین به صورت ماهیانه تسویه حساب می‌شوند.

منبع: news.bitcoin.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها