آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بزودی صلیب طلایی برای بیت کوین تشکیل می شود، آیا بول ران در راه است؟

دوباره قیمت بیت کوین متوقف شد، اما چرا؟

بزودی صلیب طلایی برای بیت کوین تشکیل می شود، آیا بول ران در راه است؟

به گزارش زوم ارز، برترین های داستان

  • بیت‌کوین در نمودار روزانه یک الگوی “صلیب طلایی” را شکل می‌دهد که به نظر می‌رسد شبیه الگوهای اوایل این سال است.

  • بیت کوین با موانعی همچون ارزش خود، معدل متحرک و سطوح مقاومت روبرو است.

  • بیت‌کوین در تلاش است تا از سطوح مهمی بین ۶۰۹۰۰ تا ۶۱۴۰۰ دلار فراتر رود، که این ممکن است نشان‌دهنده روندهای نزولی بالقوه باشد.

اخیراً، بیت‌کوین با یک “صلیب طلایی” در نمودار روزانه، الگوی صعودی خود را نشان داده است، که به اقدامات اولیه قیمت در سال جاری اشاره دارد. این پیشرفت به خود مخاطبان و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال جلب کرده و بالقوه، نشان‌دهنده یک حرکت صعودی برای بیت‌کوین است. با این حال، تحلیل تکنیکال نشان می‌دهد که برای مدیریت احساسات صعودی کوتاه‌مدت، بیت‌کوین باید موانع کلیدی آن را شکست دهد.

تشکیل صلیب طلایی بیت کوین

تاجر کریپتو ، نقشه روزانه بیت‌کوین را به عنوان “صلیب طلایی” مشهور کرد و تطابق آن با حالت‌های قیمتی سال ۲۰۲۴ را نشان داد. وقتی میانگین متحرک کوتاه‌مدت، مثلاً میانگین متحرک ۵۰ روزه، اتفاق می‌افتد و همچنین از میانگین متحرک بلندمدت، مانند میانگین متحرک ۲۰۰ روزه، عبور می‌کند، صلیب طلایی شکل می‌گیرد. این نشانه به طور معمول به عنوان یک سیگنال صعودی برای ارزهای دیجیتال تعبیر می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با این وجود، تحلیل تکنیکال نشان می دهد که بیت کوین باید بر سطوح خاصی غلبه کند تا حرکت مثبت قوی در کوتاه مدت نشان دهد. این سطوح شامل قیمت فعلی، Tenkan (میانگین متحرک کوتاه مدت)، Kijun (میانگین متحرک بلندمدت)، و خط بالایی ابر کومو (یک ناحیه کلیدی در نمودار که حمایت یا مقاومت potenti را نشان می‌دهد) می‌شود.

در حال حاضر، پیشرفت بیت کوین به دلیل توقف در قیمت آن متوقف شده است، که نشان می دهد با اعتراض به حرکت سریع به بالا روبرو است. عبور با موفقیت از این موازات، احتمال قوی‌تری برای افزایش قیمت بیت کوین در آینده نزدیک را نشان می دهد.

با وجود سیگنال صعودی، قیمت بیت کوین به دلیل عوامل فنی، به ویژه موقعیت عقب ماندگی نسبت به سطوح بحرانی، با مقاومت روبرو می‌شود. از این رو، قیمت بیت کوین ممکن است برای مدتی بیشتر در بازه ۶۰۹۰۰ تا ۶۱۴۰۰ دلار معامله شود، اما به نظر می‌رسد که یک طلسم نزولی دیگر نیز در انتظار است.

کریپتوارز آماده است تا این موانع را پشت سر بگذارد و ممکن است این اقدام باعث افزایش قیمت نیز گردد.

منبع: coinpedia.org


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده