آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا قرار است به زودی بیت کوین به اوج خود برسد؟

آیا قرار است به زودی بیت کوین به اوج خود برسد؟

آیا قرار است به زودی بیت کوین به اوج خود برسد؟

به گزارش زوم ارز، از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال همچنان شاهد افزایش خوش‌بینی و اعتماد سرمایه‌گذاران است، تحلیل‌گر Crypto Con، که علاقه‌مند به رمزنگاری است، پیش‌بینی کرده است که بیت‌کوین در چرخه صعودی جاری به اوج خود می‌رسد، بر اساس تحلیل اجرای گذشته بیت‌کوین و پیک‌های تجمعی آنها.

با تحلیل اطلاعات تاریخی، Crypto Con الگوهایی را شناسایی کرده است که ممکن است زمان رسیدن بزرگترین دارایی ارز دیجیتال به اوجش را نشان دهند. این تحلیل حاکی از این است که شاخص حرکتی تصادفی (SMI) Ergodic Indicator نشان می‌دهد که بیت کوین در جای مناسبی در چرخه روند صعودی فعلی قرار دارد.

در حال حاضر، Crypto Con معتقد است که هنوز زمینه‌ای برای رشد در آینده وجود دارد. او همچنین پیش‌بینی می‌کند که اوج چرخه در بازار بیت‌کوین بین ژانویه و فوریه ۲۰۲۵ قرار دارد. با این حال، تا دسامبر ۲۰۲۴ همچنان باید به تحلیل‌ها توجه کرد. با نیاز فعلی، انتظار می‌رود ماه برتر چرخه باشد.

Crypto Con تحت نام افزایش اخیر در بازار کریپتو به عنوان یک عوامل تحولی کاملا سالم شناخته شده است که ممکن است به عنوان یک عامل تسریع کننده برای افزایش قیمت بیت کوین عمل کند.

این مطلب به شرح زیر است:

SMI می‌گوید که بیت کوین دقیقاً در محل مناسبی در چرخه خود است و این فضای زیادی برای رشد دارد. ما در حال حاضر در فاصله حدود ۱ سال از نقطه بالای سیکل قرار داریم که این چرخه را تا ژانویه تا فوریه ۲۰۲۵ به اوج خود می‌رساند. نظر من هنوز هم به دسامبر ۲۰۲۴ است که یک ماه احتمالی با نرخ فعلی ماست.

با توجه به پیش‌بینی‌هایی که تحلیلگر ارائه داده بود، احتمالاً کارشناس انتظار دارد که ارز دیجیتال بیتکوین به ارزش بالاتری از مبلغ ۱۴۹۰۰۰ دلار برسد تا پایان سال. او تا دسامبر اعلام کرده بود که بسیار احتمال دارد بیتکوین هنوز در مسیر درست برای رسیدن به هدف ۱۴۹۰۰۰ دلاری خود تا پایان سال باشد.

پیش‌بینی Crypto Con با اندازه‌گیری دقیق‌ترین منحنی‌های رگرسیون ورود و خروج در سال ۲۰۲۱ همخوانی دارد. تا زمان تعیین شده، لایه محتاط‌تر ۶ که نشان‌دهنده اوج چرخه سال ۲۰۱۳ است، قصد دارد که به مبلغ ۱۰۸،۰۰۰ دلار برسد.

در حین پیش‌بینی، متخصص بیان کرد که استحکام قیمت یک پیشرفت جدید در این فرآیند است. با این حال، با کاهش نوسانات، این تلفیق دقیق می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

تعیین پیک بیت کوین از طریق پسوند فیبوناچی

Crypto Con همچنین از الگوهای فیبوناچی برای تعیین قیمت بیت کوین در اوج چرخه استفاده کرده است. با توجه به تحلیل چرخه‌ای که در نمودار آشکار است، دو چرخه اول به طور کامل به فاصله ۲.۶۱۸ نزدیک شدند، در حالی که چرخه آخر به فاصله ۱.۶۱۸ برخورد کرد.

با فرض اینکه نسبت طلایی ۱.۶۱۸ به خود را در این دوره تکرار کند، قیمت بیت کوین به ۱۵۹۱۲۸ دلار خواهد رسید. او افزود: “این یکی از چشم اندازهای زیادی است که باید در نظر گرفته و در سبد احتمالات متعادل قرار گیرد. من این پیش بینی را به عنوان یک تخمین خوش بینانه برای این دوره می‌دانم.”

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین به آرامی به سمت ۷۰۰۰۰ دلار حرکت کرد که نشانگر افزایش ۵ درصدی در هفته گذشته است. ارزش بازار آن در همین بازه زمانی ۰.۲۵٪ کاهش یافته است، در حالی که حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲٪ کاهش یافته است.

منبع: newsbtc.com


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده