آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بازگشت قدرتمندانه ETF های بیت کوین، ۱.۳ میلیارد دلار ورودی را نشان می دهند

به گفته تحلیلگر کریپتو، بیت کوین در حال حاضر از منطقه خطر خارج شده است، اما یک مشکل وجود دارد

بازگشت قدرتمندانه ETF های بیت کوین، ۱.۳ میلیارد دلار ورودی را نشان می دهند

به گزارش زوم ارز، یک تحلیل‌گر ETF از بلومبرگ، تجزیه و تحلیل خود را در مورد X به اشتراک گذاشته است. او بیان کرد که بهبود قابل توجه در خروجی خالص بیش از ۳۴۳ میلیون دلاری در آوریل کاملا از رضایت بخشی برخوردار بود.

ETF های بیت کوین که در ایالات متحده معامله می شوند، در حال حاضر بیش از ۱۲.۳ میلیارد دلار سرمایه گذاری دارند. بالچوناس این مقدار را یک ارقام کلیدی برای تحلیل جریان ورودی و خروجی می داند.

علاوه بر این، بالچوناس تاکید کرد که این اعداد باعث می‌شوند که جریان‌های ETF بیت‌کوین «احساس‌پذیر» نباشند و باور دارد که جریان‌های خالص در بلندمدت مثبت خواهند بود و ارزش‌های جریان در مقایسه با یکدیگر نسبتاً کم‌اندازه هستند. به طور کلی تحت مدیریت هستند.

همانطور که گزارش ارائه شده توسط Crypto Briefing نشان می‌دهد، شرکت‌های سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در سه ماهه اول از سال، علاقه‌مندی بسیاری به ETF‌های بیت‌کوین ابراز کردند، به قدری که ۹۳۷ نفر از آن‌ها ETF‌های بیت‌کوین را در فرم‌های ۱۳F خود برای سرمایه‌گذاری‌های خود مشخص کردند.

بالچوناس اظهار کرد که IBIT BlackRock گزارش داشت که حاکی از تعداد دارنده‌هایی بود که در سه ماهه اول ۴۱۴ نفر بوده‌اند. او افزود که داشتن ۲۰ دارنده برای ETF اخیراً «بسیار نادر» است و این نشان‌دهنده است که حداقل چهار صندوق بیت کوین با استفاده از این الگو پیشتاز شده‌اند.

تعداد دارندگان ETFهای راه اندازی شده در ژانویه. تصویر: اریک بالچوناس/ هوش بلومبرگ
تعداد دارندگان ETFهای راه اندازی شده در ژانویه. تصویر: اریک بالچوناس/ هوش بلومبرگ

در طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۹ صندوق معاملاتی مبادله‌نامه بیت‌کوین در ایالات متحده، مجموعاً ۳۷۴۳ بیت‌کوین به تصاحب خود اضافه کردند. این مقدار به دارایی‌های آنان اضافه شد که بر اساس گزارش کاربر X Lookonchain، معادل بیش از ۲۵۰ میلیون دلار ارزش داشت. همچنین، صندوق معاملاتی مبادله‌نامه GBTC Grayscale مقدار ۳۹۷ بیت‌کوین را به پورتفوی خود افزود، در حالی که IBIT BlackRock تعداد ۱۴۳۵ بیت‌کوین را به دارایی‌های خود افزایش داد.

ETF بیتکوین BTCO گالکسی تنها معامله‌ پذیری بیتکوین بود که نمایش می‌داد که چقدر بیتکوین به صورت خارجی می‌رود و ۵۴۳ بیتکوین از آن بیرون رفت.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

به‌طور اضافی، تحولات اخیر در زمینه نظارتی در ایالات متحده ممکن است بر تأثیرات ETF بیت کوین تأثیر بگذارد. همین روزها، سنا به تصویب پیشنهاد حذف بولتن حسابداری کارکنان SEC شماره ۱۲۱ (SAB ۱۲۱) رسید که باعث افزایش هزینه نگهداری دارایی‌های دیجیتال توسط بانک‌ها برای مشتریان خود می‌شود.

با این حال، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، پیشتر نشان داده است که ممکن است به عنوان رئیس جمهوری در این هسته عملکرد کند، با این وجود، احتمال انجام آن هنوز وجود دارد.

منبع: cryptobriefing.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده