آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برای سه روز متوالی ETF های بیت کوین جریان ورودی را ثبت می کنند، دلیل آن چیست؟

دولت آلمان در کنار فروش، بیت‌کوین را دوباره می‌خرد!

برای سه روز متوالی ETF های بیت کوین جریان ورودی را ثبت می کنند، دلیل آن چیست؟

به گزارش زوم ارز، صندوق های ETF ورودی بیشتری ثبت کردند. به گفته SpotOnChain، یک انجمن مرموز برای تجزیه و تحلیل زنجیره بلوکی، ارزش خالص ورودی های صندوق های قابل معامله در بورس به بیش از ۱۲ میلیون دلار افزایش یافته است. این پلتفرم به حساب رسمی رسانه های اجتماعی خود رفت تا اطلاعات دقیق درباره ورودی های جدید منتشر شود. روز گذشته، ارزش کل ورودی ها به ۲۱ میلیون دلار افزایش یافته بود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در چند روز گذشته، مشاهده کردیم که جریانات مثبت اما محدودی رخ داده است. ورودی‌های مربوط به بخش ETF نشان دهنده تحلیل‌های مثبت هستند. علاوه بر این، Spot On Chain همچنین یک نمودار از آمار وجوه معامله شده در بورس منتشر کرده است. طبق گزارش یک شرکت تحلیلی، ETF Grayscale “GBTC” به خروجی های قابل توجهی دست پیدا کرده است.

BITB بیشترین ورودی ۸ میلیون دلاری را مشاهده می کند

گزارش شده است که ETF به مقدار تقریبی ۱۱.۴ میلیون دلار خروجی داشته است. این تغییر به دنبال ورود جریانات تجربه شده در روز گذشته رخ داده است. یکی از سایر صندوق‌های قابل معامله در بورس Bitwise (BITB) گزارش شده است که بیشترین جریان ورودی را داشته است. طبق آمار Spot On Chain، ورودی‌های ETF تقریباً ۸ میلیون دلار را تجربه کرده‌اند. از سوی دیگر، ETF IBIT BlackRock هیچ جریانی دریافت نکرد.

بر اساس گزارش SpotOnChain، جریان خالص IBIT تمام هفته معاملاتی به مقدار صفر دلار ثابت بوده است. نمودار نیز نشان می دهد که جریان های ورودی FBTC Fidelity به افشا می رسند. ETF به طور واقعی حدود ۶.۷ میلیون جریان ورودی جذب کرد. به جز این، فرانکلین بیت کوین ETF ورودی هایی به ارزش ۳.۶ میلیون را ثبت کرد. همچنین، ETF بیت کوین Invesco Galaxy 3.1 میلیون جریان خالص ورودی را تضمین کرد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده