آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یکی از بزرگترین دارندگان ETF بیت کوین ظاهر شده است!

یکی از بزرگترین دارندگان ETF بیت کوین ظاهر شده است!

یکی از بزرگترین دارندگان ETF بیت کوین ظاهر شده است!

به گزارش زوم ارز، Bracebridge Capital، یک صندوق تامینی کمتر شناخته شده در بوستون، به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان ETF بیت کوین ظاهر شده است و میلیون‌ها دلار از دارایی‌ها را در اختیار دارد. این موجودیت به‌طور کلی، از جمله بزرگترین آمارهای فردی در ETFهای BlackRock و Ark Invest/21 Shares می‌باشد.

به جز تجار و مشارکت‌کنندگان معمول، که در حفظ قیمت‌های دقیق ETF‌های بیت کوین نقش اساسی دارند از طریق ایجاد و بازخرید سهم، بالچوناس ذکر کرده است که دارایی‌های شرکت Bracebridge Capital نمایانگر “نشان جدید آب بالا” هستند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط شرکت، بریسبریج کپیتال که در سال ۱۹۹۴ تأسیس شد، حدوداً ۱۲ میلیارد دلار دارایی زیر مدیریت خود دارد. اعلام بلومبرگ نیز این شرکت را به عنوان “محرمانه” و بزرگترین صندوق تامینی تحت مدیریت زنان در جهان در سال ۲۰۱۶ توصیف کرده است، که وجوه حاصل از موقوفات دانشگاه پرینستون و دانشگاه ییل را نیز مدیریت می‌نماید.

یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برآورد می‌کند که دارایی ETF بیت‌کوین شرکت Bracebridge Capital در ماه مارس با ارزشی حدود ۴۳۴ میلیون دلار بوده است، بدون در نظر گرفتن گزینه‌ها. تصاویر لحظه‌ای از معاملات سهام شرکت در ایالات متحده نشان می‌دهد که در سه ماهه اول، زمانی که قیمت بیت‌کوین نزدیک به ۷۲۰۰۰ دلار بود، بوده و در حال حاضر به تقریباً ۶۲۷۰۰ دلار کاهش یافته است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پس از جایگذاری مبلغ ۳۰۰ میلیون دلار در صندوق های معاملاتی Ark Invest و ۲۱Shares بیت کوین ETF، Bracebridge Capital اعلام کرد که دارای ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه در بیت کوین ETF BlackRock و ۲۶.۵ میلیون دلار در بیت کوین تراست Grayscale می‌باشد.

براساس اطلاعات موجود، علاوه بر داشتن سهام بیت کوین ETF لحظه‌ای BlackRock، این مجموعه در آن زمان دارای گزینه‌های دیگری به ارزش ۲۸۴ میلیون دلار نیز بود. بدون در نظر گرفتن سایر ETF‌های بیت کوین، حضور در محصول BlackRock معادل ۴۷ درصد از دارایی‌های گزارش شده شرکت Bracebridge Capital می‌شود.

تماما، ۷۱۸ میلیون دلار یا ۸۸ درصد از دارایی‌های گزارش شده توسط صندوق سرمایه‌گذاری Bracebridge Capital شامل سهام ETF های بیت‌کوین نقطه‌ای یا گزینه‌های مشتق شده از آن می‌باشد.

یکی از نمایندگان شرکت Bracebridge Capital از اعلام نظر درباره پرونده SEC شرکت یا ماهیت دارایی آن برای آشکارسازی، انکار کرد.

با توجه به اطلاعات Farside Investors، از زمان تصویب ETF‌های بیت‌کوین در ماه ژانویه در ایالات متحده، شرکت‌های وال استریت ۱۱.۶ میلیارد دلار به آن‌ها سرمایه گذاری کرده‌اند. این مبلغ شامل دارایی‌های بزرگ Bracebridge Capital است، اما مطابق با اخبار اخیر، دارایی‌های بانکی معروف نظیر Wells Fargo نیز در این مبلغ شامل می‌شود.

منبع: decrypt.co


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده