آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

InvestAnswers: بیت کوین می تواند در ۱۶۵ روز تا ۱۹۰% افزایش یابد.

InvestAnswers: بیت کوین می تواند در ۱۶۵ روز تا ۱۹۰% افزایش یابد.

به گزارش زوم ارز،  یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال که بازار را به دقت دنبال می‌کند، احساسات مثبت خود را درباره بیت کوین در جهت رشد بیان می‌کند.

در یک ویدیو به‌روزرسانی جدید، میزبان InvestAnswers به ۴۷۲,۰۰۰ عضو یوتیوب خود می‌گوید که پادشاه کریپتو ممکن است تا ۱۹۰ درصد از سطح فعلی خود را در کمتر از شش ماه طی کند.

با کلام او: “بر اساس برآوردهای من… ما تا ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴، یعنی ۱۳۰ روز، برای رسیدن به یک بیت کوین به ارزش ۸۰,۰۰۰ یا ۱۳۰,۰۰۰ دلار فاصله داریم. این برآورد بر اساس تاریخ، ریاضیات، عرضه و تقاضا، و جریان پول استوار است.”

این تحلیلگر همچنین اشاره می‌کند که بر اساس تاریخ، بیت کوین سه ماه قبل از هاوینگ و سه ماه پس از آن بیشترین تغییرات قیمت را تجربه می‌کند و سپس به نسبتی ثابت می‌ماند.

وی می‌گوید: “همه اقدامات، همه چیز درباره بیت کوین در ۹۰ روز قبل از هاوینگ رخ می‌دهد و ما در حال حاضر در آن دوره هستیم که تا ۹۰ روز بعد از آن است. پس از آن، به طور نسبی ثابت خواهد بود.”

هاوینگ بیت کوین برای آوریل برنامه‌ریزی شده است و پاداش استخراج کنندگان در آن زمان به نصف کاهش خواهد یافت.

منبع: InvestAnswers/YouTube
منبع: InvestAnswers/YouTube

 

در گفتار اصلی میزبان آمده است که تقاضای بیت کوین از سوی ارائه دهندگان ETF بسیار بیشتر از میزان استخراج بیت کوین است و این باعث می‌شود که بیت کوین به عنوان بالاترین دارایی ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار به سمت رشد پیش برود.

در این باره، میزبان اظهار نظر می‌کند: “حتی اگر یک چهارم از رویدادهای ۱۸ روز گذشته را در نظر بگیریم، همچنان تقاضای بیشتری وجود دارد. این تقاضا هنوز هم تقریباً پنج برابر استخراج ماینرها است. البته این فرض را می‌گذارد که ماینرها تمامی بیت کوین‌های خود را در زمان واقعی به فروش برسانند، که این یک فرض واقع‌بینانه نیست. همچنین باید فرض کنیم که هیچ فرد دیگری هیچ بیت کوینی را خریداری نکند. به هر حال، از آنجایی که این فرضیه‌ها به نظر غیرممکن می‌رسند، من به طور مطمئن خوش‌بین هستم.”

منبع: InvestAnswers/YouTube
منبع: InvestAnswers/YouTube

بیت کوین در زمان نگارش مقاله با قیمت ۴۴,۸۰۲ دلار معامله می شود که ۳.۸۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته داشته است.

 


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده