آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تامین امنیت بیت کوین کش ممکن است، منجر به افزایش قیمت ان تا حدود ۴۵۰ دلار شود

تامین امنیت بیت کوین کش ممکن است، منجر به افزایش قیمت ان تا حدود 450 دلار شود

تامین امنیت بیت کوین کش ممکن است، منجر به افزایش قیمت ان تا حدود ۴۵۰ دلار شود

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت‌کوین کش (BCH) نشانه‌هایی از بهبود را اظهار می‌دهد و اگر این آلتکوین قصد دوباره رسیدن به ۴۵۰ دلار را دارد، این مسئله بسیار اهمیت دارد. سرمایه‌گذارانی وجود دارند که از این جایگاه بالقوه رو به پیشرفت حمایت می‌کنند، اما در حال حاضر اقدام به فروش نمی‌کنند.

سرمایه گذاران بیت کوین کش رشد را مشاهده می کنند

قیمت بیت کوین کش در حال حاضر به ارزش ۴۳۰ دلار رسیده، که بعنوان یک سطح پشتیبانی اساسی در معاملات مورد توجه قرار می‌گیرد. این سطح پشتیبانی در گذشته نشانگر رشدی مثبت بوده و احتمالا در آینده نیز ادامه خواهد یافت. صاحبان بیت کوین کش، به عنوان پشتیبان اصلی، در طی چند روز اخیر نمایش ارتفاعی ارائه داده‌اند.

نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) هنوز زیر خط صفر است. نسبت MVRV سود و زیان سرمایه گذار را دنبال می کند. MVRV 30 روزه بیت کوین کش به میزان -۸.۱ درصد نشان دهنده ضرر است که احتمالاً باعث انباشتگی می شود. از لحاظ تاریخی، BCH در سطوح MVRV 6- و ۲۴- درصد تصحیح می‌کند و آن را به عنوان منطقه فرصت انباشتگی می‌نامد.

نسبت MVRV بیت کوین کش. منبع: Santiment
نسبت MVRV بیت کوین کش. منبع: Santiment

بیشتر اثبات این موضوع، در اقدامات سرمایه‌گذاران واقع شده است که در حال حاضر به نظر می‌رسند مثبت باشند. با تحلیل توزیع آدرس‌های فعال بر اساس سودآوری، می‌توان نتیجه گرفت که بیشتر معاملات صورت گرفته توسط افرادی است که به دنبال کسب سود هستند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

صاحبان بیت کوین کش (BCH) که در حال حاضر به سود می‌رسند، تنها ۶٪ از کل آدرس‌های فعال را تشکیل می‌دهند. این واقعیت نشان می‌دهد که مشارکت در این شبکه، تنها به سرمایه‌گذارانی که به دنبال فروش دارایی‌های خود برای کسب سود هستند، وابسته نیست.

آدرس‌های فعال بیت کوین کش بر اساس سودآوری. منبع: IntoTheBlock
آدرس‌های فعال بیت کوین کش بر اساس سودآوری. منبع: IntoTheBlock
قیمت بیت کوین کش از سطح حیاتی ۲۳.۶ درصد فیبوناچی، که تعیین کننده اصلی است، بیش از ۴۳۰ دلار رسیده است. این نقطه بسیار اهمیت دارد، زیرا به عنوان پایه و حمایت اصلی بازار نزولی عمل کرده و تاریخی توانسته است بهبودی قابل ملاحظه‌ای را در زمان‌های گذشته ایجاد کند.

با توجه به حمایت سرمایه گذاران آلتکوین، انتظار می رود که این ارز نیز در این بار از حمایت برخوردار باشد. احتمال افزایش BCH تا سقف ۴۵۰ دلار وجود دارد، که بیشتر از سطح ۳۸.۲ درصد فیبوناچی است.

تحلیل قیمت بیت کوین کش. منبع: TradingView
تحلیل قیمت بیت کوین کش. منبع: TradingView

با این حال، یکبار در این ماه یک تخلف رخ داده است، و احتمالاً یک آشکارساز دیگر می‌تواند بازگشت بیت‌کوین کش را به قیمت ۴۳۰ دلار به همراه داشته باشد. اگر قیمت بیت‌کوین کش زیر این سطح افت کند، احتمالاً تا ۴۱۰ یا ۴۰۰ دلار کاهش می‌یابد و در نتیجه، الگوی صعودی نقض می‌شود.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده