آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از تایید ETF اتریوم، قیمت بیت کوین کش ۶۰۰ دلار افزایش می‌یابد؟

پس از تایید ETF اتریوم، قیمت بیت کوین کش 600 دلار افزایش می‌یابد؟

پس از تایید ETF اتریوم، قیمت بیت کوین کش ۶۰۰ دلار افزایش می‌یابد؟

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت‌کوین در تبادلات نقدی با یک افزایش ۵٪ در ۲۴ ساعت اخیر به ۴۹۰ دلار رسید. تحرکات اخیر در بازار نهنگ‌های بیت‌کوین کش (BCH) نشان می‌دهد که احتمالاً روند صعودی بیشتری در آینده خواهد داشت.

قیمت BCH در ۷۲ ساعت گذشته با یک کاهش ۱۱٪ روبرو شد، اما سپس بازگشت کرد و با ۵٪ افزایش به منطقه ۴۹۰ دلاری در عصر جمعه، ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت CET بازگشت.

پس از تایید ETF اتریوم توسط SEC در تاریخ ۲۳ مه، نوسانات قیمت بیت کوین کش افزایش پیدا کرده و باعث حرکت معامله گران نوسان و سرمایه گذاران کاغذی به سمت “فروش” شده است. -the-news” دیوانگی.

اقدام قیمت بیت کوین کش BCH پس از تایید ETF اتریوم
اقدام قیمت بیت کوین کش BCH پس از تایید ETF اتریوم

مفهوم “خبر فروش” به عنوان یک استراتژی رایج در تجارت کریپتو شناخته می‌شود. در این استراتژی، سرمایه‌گذاران به سرعت دارایی‌های خود را در اوج یک رویداد خبری صعودی بزرگ می‌فروشند. آن‌ها پیش از اینکه سرخوشی خود را از دست بدهند، سود اولیه خود را قفل می‌کنند و سپس دوباره دارایی‌ها را با قیمت‌های پایین‌تر می‌خرند.

به نظر می‌رسد در طول ۲۴ ساعت گذشته، این خبر درباره بازارهای BCH به تدریج منتشر شده است. طبق نمودار بالا، پس از تایید رسمی ETF اتریوم در تاریخ ۲۳ می، قیمت BCH با یک کاهش ۱۱ درصدی رو به رو شد و به پایین‌ترین سطح هفتگی خود یعنی ۴۷۲ دلار رسید. اما در عرض چند ساعت بعد، قیمت BCH با یک افزایش ۵% به سطح ۴۹۰ دلار بازگشت.

سرمایه گذاران با خرید BCH واکنش نشان دادند

با این حال، اطلاعات زنجیره‌ای نشان می‌دهد که موج «فروش اخبار» اصولاً توسط معامله‌گران نوسانی و سرمایه‌گذاران خرد تحت کنترل قرار دارد، در حالی که سرمایه‌گذاران نهنگ بیت‌کوین ادامه دادند تا موقعیت صعودی خود را حفظ کنند.

نمودار Santiment‌ زیر، تعداد سکه‌هایی که در کیف پول‌های نهنگ نگهداری می‌شوند و دارای موجودی حداقل ۱۰۰۰ BCH (~500,000 دلار) هستند، را نشان می‌دهد.

قیمت بیت کوین کش در مقابل موجودی کیف پول BCH Whales
قیمت بیت کوین کش در مقابل موجودی کیف پول BCH Whales

نمودار بالا نشان می‌دهد که تعداد نهنگ‌های بیت‌کوین‌نقد (BCH) در تاریخ ۱۹ مه، در کل ۱۱.۹۲ میلیون BCH را در موجودی تجمعی خود نگهداشته بودند. اما پس از اعلام تحلیلگران شبکه بلومبرگ در تاریخ ۲۰ مه درباره تأیید ETF اتریوم، نهنگ‌ها به سرعت فشار خرید خود را افزایش دادند.

در تاریخ ۲۰ می، نهنگ‌های بیت کوین کش به طور کلی ۱۰۰۰۰ BCH را تحت نظر خود قرار داده‌اند و موجودی کل آنها به ۱۱.۹۳ میلیون BCH رسیده است.

با قیمت کنونی تقریبی ۴۹۳ دلار برای هر واحد بیت کوین، نهنگ‌های ماینر بیت کوین حدود ۵.۲ میلیون دلار سرمایه گذاری داشته‌اند.

همیشه هنگامی که نهنگ‌ها در یک بازه زمانی کوتاه شروع به خرید حجم بزرگی از سکه‌ها می‌کنند، دو دلیل اصلی باعث فشار صعودی شدید بر قیمت دارایی اصلی می‌شود.

ابتدا، درخواست قابل توجه نهنگ‌ها منجر به کاهش عرضه محصولات موجود در بازار شده و به دلیل افزایش کمبود، باعث افزایش قیمت‌ها می‌شود. به علاوه، انباشت نهنگ‌ها اغلب نمایانگر اعتماد به عملکرد آینده دارایی می‌شود و سرمایه‌گذاران را تحریک می‌کند تا از این راه پیروی کنند و باعث تقویت بیشتر افزایش قیمت می‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بعد از بازگشت ۵ درصدی از ETF اتریوم، قیمت بیت‌کوین کش در حال حاضر برای یک فاز دیگر به سمت ۶۰۰ دلار آماده شده است. با توجه به حرکات اخیر زنجیره‌ای، ادامه خرید ۵.۲ میلیون دلاری نهنگ‌ها احتمالاً باعث ورود معامله‌گران نوسان کاغذی، که دست به فروش می‌زنند، به بازار با سرخوردهی خواهد شد.

شاخص فنی Parabolic Stop and Reverse (SAR) نیز تحلیل مثبت قیمت Bitcoin Cash (BCH) را تایید می کند. در حال حاضر، نقاط Parabolic SAR به سمت سطح ۴۵۴ دلار حرکت کرده‌اند که از قیمت کنونی BCH که ۴۹۳ دلار است، کمتر است.

پیش بینی قیمت بیت کوین کش BCHUSD
پیش بینی قیمت بیت کوین کش BCHUSD

هماهنگی زمانی رخ می‌دهد که بازارها در حال صعود قوی هستند و یک سطح حمایت قوی ایجاد می‌کنند که می‌تواند از حرکت نزولی چشمگیر جلوگیری کند.

از طرف دیگر، افزایش قیمت به بیش از ۵۳۰ دلار ممکن است یک حمایت موقت مهم را برای بازار ایجاد کند. در صورتی که BCH بتواند از این سطح عبور کند، احتمالاً تعداد بیشتری از خریداران را جذب خواهد کرد و ممکن است باعث افزایش قیمت به سمت هدف ۶۰۰ دلار شود.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده