آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کوین سونسون: بیت کوین احتمالا در هفته های آینده به ۶۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

1707984320-99a97d9fbe534e6ee3a21e746171b9427ad06dab.jpg

کوین سونسون: بیت کوین احتمالا در هفته های آینده به ۶۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش زوم ارز، کوین سونسون، تحلیلگر رمزارز، معتقد است که بیت کوین  قبل از رویداد نصف شدن به سطح مقاومت کلیدی می‌تواند رسیده و این موضوع را در جلسه استراتژی جدید خود به ۷۲۰۰۰ مشترک یوتیوبش توضیح داده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

او بیان کرده است که حرکت رشد دارایی دیجیتال به سمت آوریل، زمانی که تقریباً نصف شدن رخ می‌دهد، می‌تواند آن را به سطح ۶۰۰۰۰ دلار برساند. او باور دارد که این بازدهی در زمانی که پاداش‌ها به نصف کاهش می‌یابد، قابل توجه است.

سونسون توضیح می‌دهد: “بنابراین، منطقه بین ۵۷۵۰۰ تا ۶۰۰۰۰ دلار، هدف نقدینگی تله، به نظر من منطقه اصلی مقاومت بعدی است و در حال حرکت به سمت آن هستیم. اگر به این شتاب و حرکتی که در حال حاضر داریم، ادامه دهیم، به نظر می‌رسد که به طور قابل توجهی به این منطقه هدف بین ۵۷۵۰۰ دلار دست پیدا خواهیم کرد. بنابراین، رسیدن به سطح ۶۰۰۰۰ دلار همچنان به طور قابل توجهی محتمل است.”

منبع: کوین سونسون/یوتیوب
منبع: کوین سونسون/یوتیوب

معامله‌گر همچنین هشدار می‌دهد که پس از رویداد نصف شدن، بیت کوین ممکن است سطح حدود ۴۴۰۰۰ دلار را مجدداً آزمایش کند.

وی توضیح می‌دهد: “بعد از نصف شدن، احتمال وجود دارد که قبل از آزمایش کردن بالاترین رکوردهای جدید، پشتیبان را دوباره آزمایش کنیم. با ورود به فاز نصف شدن، انتظارات و امیدواری‌های زیادی برای رویدادهای بنیادی مثبت وجود خواهد داشت. این ممکن است به خوش‌بینی، احساسات مثبت و تصورات صعودی منجر شود. همچنین، با توجه به عملکرد بازار سهام در این بازه زمانی، ممکن است پس از رسیدن به این سطوح قیمتی، قبل از اینکه بیت کوین بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد، قیمت به سطح ۴۴۰۰۰ دلار کاهش یابد.”

در زمان نگارش این پاسخ، بیت کوین با قیمت ۴۹۶۰۴ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته کاهش طفیفی داشته است.


منبع: dailyhodl.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده