آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از ۴۰۰٪ آماده می شود؟!

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از ۴۰۰٪ آماده می شود؟!👑

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از ۴۰۰٪ آماده می شود؟!

به گزارش زوم ارز،در ادامه، چیخانچین به وضعیت مقررات ارزهای دیجیتال در روسیه اشاره کرد و خواستار تکمیل یک چارچوب نظارتی در اسرع وقت شد، حتی اگر ارز دیجیتال را به طور کامل ممنوع کند. در مورد موقعیت این موسسه نسبت به مقررات ارزهای دیجیتال پرسیده شد، وی توضیح داد:

“هر چه زودتر تصمیم گیری شود، بهتر است. ما از قبل می دانیم که در صورت قانونی شدن پرداخت های رمزنگاری و در صورت ممنوعیت کامل، چگونه کار خواهیم کرد. اما ما باید قوانین بازی را درک کنیم.”

دلیل ارائه شده برای موضع چیخانچین این است که کریپتو به عنوان بخشی از فعالیت های غیرقانونی در روسیه استفاده می شود و فروشندگان مواد مخدر، تروریست ها و مقامات فاسد از آن به عنوان جایگزینی برای پول نقد استفاده می کنند.

این موسسه دیدگاه متفاوتی نسبت به روبل دیجیتالی آینده، ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه دارد که در حال حاضر در مراحل آزمایشی خود است. مدیر Rosfinmonitoring نتیجه گرفت: “روبل دیجیتال پروژه ای است که به شما امکان می دهد توالی عملیات را مشاهده کنید، که محاسبات را شفاف می کند.”

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

“سناریوی احتمالی BTC…”

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از 400٪ آماده می شود، تحلیلگر برتر رمزارز می گوید - جدول زمانی اینجاست

در یک تحلیل دیگر، تحلیلگر مستعار پیش‌بینی می‌کند که قبل از رویداد نصف کردن بیت‌کوین، این ارز دیجیتال یک جهش سهموی کوچک خواهد داشت، به طور مشابهی که دارایی‌های ارز دیجیتال معمولاً قبل از وقوع هاوینگ در سال ۲۰۲۰ افزایش قیمت داشتند. هاوینگ به کاهش نصفی پاداش استخراج کنندگان بیت کوین اشاره دارد که برنامه‌ریزی شده برای ماه آوریل ۲۰۲۴ است.

با توجه به نمودار تحلیلگر، Dave the Wave، او معتقد است که این رالی مینی سهموی می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت‌کوین به مرزی کمی بالاتر از بیشترین قیمت تاریخی آن، که تقریباً ۶۹۰۰۰ دلار بوده است، شود.

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از 400٪ آماده می شود، تحلیلگر برتر رمزارز می گوید - جدول زمانی اینجاست

همچنین، Dave the Wave به این نکته اشاره می‌کند که شاخص میانگین متحرک همگرایی/واگرایی (MACD) نیز نشان می‌دهد که بیت‌کوین در حال تغییر به حالت صعودی بلندمدت است. شاخص MACD یک نوسان‌ساز حرکت است که برای تشخیص قدرت و جهت یک روند استفاده می‌شود. این اندیکاتور نشان‌دهنده امکان ادامه رشد بیت‌کوین به مدت زمان طولانی‌تر است.

“MACD ماهانه BTC اکنون از خط صفر به قلمرو رسمی گاو نر عبور می کند…”

بیت کوین (BTC) برای انفجار بیش از 400٪ آماده می شود، تحلیلگر برتر رمزارز می گوید - جدول زمانی اینجاست


منبع: dailyhodl.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده