آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بیت کوین (BTC) به هدف بعدی ۳۹۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود؟!

آیا بیت کوین (BTC) به هدف بعدی 39000 دلار نزدیک می‌شود؟!

آیا بیت کوین (BTC) به هدف بعدی ۳۹۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود؟!

به گزارش زوم ارز، “طبق تحلیل شرکت IntoTheBlock، بیت کوین (BTC) به سراغ هدف بعدی ۳۹۰۰۰ دلار نگاه می‌کند”

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock در یک تحلیل اخیر به نگرانی‌ها و اقدامات بعدی در بازار بیت کوین اشاره می‌کند. تحلیلگران IntoTheBlock در یک توییت، سطوح قیمت بعدی بیت کوین را که باید توجه کرد، معرفی کرده و سطوحی را که قیمت بیت کوین ممکن است براساس فعالیت خرید در زنجیره حرکت کند، شناسایی کرده‌اند.
بر اساس گزارش IntoTheBlock، بالاترین قیمت اخیر بیت کوین ۳۵۰۰۰ دلار بوده و این سطح به عنوان مقاومت بعدی مورد نظر است. در این سطح، ۶۶۴۰۰۰ دارنده بیت کوین ۳۴۰۰۰۰ BTC را خریداری کرده‌اند.
اگر بیت کوین از این سطح عبور کند، طبق گفته IntoTheBlock، نقطه بعدی که فعالیت معاملاتی در آن متمرکز می‌شود، در حدود ۳۸۰۰۰ تا ۳۹۰۰۰ دلار قرار دارد و ۳۳۳۰۰۰ BTC در این سطح خریداری شده است. این به این معناست که در صورت برطرف شدن تمام موانع، بیت کوین ممکن است به هدف ۳۹۰۰۰ دلار برسد.
در صورتی که بازار به سمت کاهش حرکت کند، به نظر می‌رسد که فعالیت خرید بیشتری در سطح ۳۰۰۰۰ دلار متمرکز شود، زیرا ۵۵۳۰۰۰ BTC در این سطح تغییر کرده است.
با اینکه بازار ارزهای دیجیتال در اوایل هفته، به دلیل پیش‌بینی ETF بیت‌کوین، یک رشد قوی را تجربه کرد، اما در روزهای پنجشنبه و جمعه، بازار به طور قابل توجهی سرد شد.
قیمت بیت کوین به عنوان ارزی پیشرو بر اساس ارزش بازار به مدت هفت روز متوالی افزایش یافت و در تاریخ ۲۴ اکتبر به بالاترین سطح ۳۵,۱۵۷ دلار رسید، که بالاترین سطح آن در تقریباً ۱۸ ماه گذشته بود. این برد پیاپی بیت کوین در طول ماه‌های گذشته تاکنون طولانی‌ترین برد پیاپی آن است. همچنین، کارمزد بیت کوین با افزایش حجم تراکنش در طول رونق قیمت، ۴۴.۸ درصد افزایش یافت.
با این حال، با توجه به اینکه سرمایه‌گذارانبا این حال، با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران پس از بدست آوردن سود نزدیک به ۲۰ درصد در هفته گذشته، بیت کوین (BTC) در زمان انتشار این متن به ۳۳۹۰۷ دلار سقوط کرد.
اگرچه ممکن است قیمت بیت کوین در کوتاه مدت با کاهش روبرو شود، تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که ارز دیجیتال ممکن است در بلندمدت به رشد خود ادامه دهد.
با توجه به گزارش IntoTheBlock، علاقه سازمانی به بیت کوین بدون شک در حال افزایش است، با تراکنش‌هایی به ارزش بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار و رسیدن به سطوح قیمتی جدید در سال ۲۰۲۳. به نظر می‌رسد که برنامه‌های ETF، به عنوان یک نیروی محرکه، نقطه تحولی برای این افزایش علاقه به بیت کوین به وجود آورده‌اند، زیرا آنها از ماه ژوئن به دنبال پرونده ETF BlackRock بودند.


منبع: u.today

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده