آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رهایی از سقوط باعث افزایش قیمت بیتکوین شد، ارزش بازار کریپتو ارتقاء می یابد

نیم نگاهی به بیت کوین، آیا فشار های بیت کوین نتیجه می دهد؟

رهایی از سقوط باعث افزایش قیمت بیت کوین شد، ارزش بازار کریپتو ارتقاء می یابد

به گزارش زوم ارز،قیمت بیت کوین افزایش یافته و به نزدیک به ۸ درصد رسیده است، با شکستن بسیاری از موانع. در حال حاضر، بیت کوین در حال تثبیت سود است و ممکن است در مدت کوتاه به قیمت ۶۵۰۰۰ دلار اصلاح شود.

  • بیت کوین افزایش شدیدی را آغاز کرد و منطقه مقاومت ۶۳۵۰۰ دلاری را پاک کرد.
  • قیمت بالای ۶۵۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت ۶۱۵۰۰ دلار شکسته شد.
  • این جفت می‌تواند سودها را اصلاح کند، اما گاوها ممکن است نزدیک به ۶۵۰۰۰ دلار و ۶۴۵۰۰ دلار فعال باشند.

قیمت بیت کوین ۸ درصد جهش کرد

با قیمت بیت کوین بالاتر از سطح پشتیبانی ۶۰،۰۰۰ دلار نگه داشته شد، این ارز دیجیتال پایه ای را شکل داد و افزایش تازه‌ای را با شروعی از سطح ۶۲،۰۰۰ دلار آغاز کرد. در نمودار ساعتی بیت کوین/دلار آمریکا، شکستی در بالای خط رونده نزولی اساسی با مقاومت در سطح ۶۱،۵۰۰ دلار مشاهده شد.

این جفت ارز با بیش از ۶٪ افزایش، به طور قابل توجهی موانع نزدیک به سطح مقاومت ۶۳۵۰۰ دلار را شکست و حتی به تجاوز از مقاومت ۶۵۵۰۰ دلار نیز پرداخت. این ارز در هفته جدید بالاترین رکورد هفتگی خود را با قیمت ۶۶،۴۱۱ دلار ثبت کرد و در حال حاضر در حال تثبیت سود می‌باشد.

افزایش ۲۳.۶ درصدی در سطح اصلاحی فیبوناچی، موج اخیر را از ۶۱،۰۷۳ دلار به مقدار پایین تری، ۶۶،۴۱۱ دلار، حفظ کرده است. همچنین، قیمت بیت کوین بالای ۶۵،۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است.

مقاومت نزدیک به سطح ۶۶۴۰۰ دلار تعیین شده است و اولین مقاومت اصلی ممکن است در حدود ۶۶۸۵۰ دلار باشد. مقاومت کلیدی بعدی نیز می تواند به ۶۷۲۰۰ دلار ارتقا یابد. در صورت عبور از مقاومت ۶۷۲۰۰ دلار، قیمت ممکن است به سمت بالا حرکت کند و به مقاومت ۶۸۰۰۰ دلاری نزدیک شود و آن را آزمایش کند.

اگر قیمت به بالای مقاومت ۶۸۰۰۰ دلار برسد، ممکن است به حرکت خود ادامه دهد و تا ۷۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اگر بیت کوین نتواند به فراز منطقه مقاومت ۶۶۴۰۰ دلاری صعود کند، ممکن است یک اصلاح نزولی آغاز شود. سطح پشتیبانی فوری در صورت نزول نزدیک به ۶۵۱۵۰ دلار واقع شده است.

اولین سطح پشتیبانی ۶۴۵۰۰ دلار است. اگر قیمت زیر ۶۴۵۰۰ دلار باشد، ممکن است قیمت به سمت ۶۳۵۰۰ دلار یا اصلاح ۵۰ درصدی موج اخیر، که از ۶۱۰۷۳ دلار شروع شده و به بیشترین مقدار ۶۶۴۱۱ دلار رسیده، کاهش یابد. هر ضرر احتمالاً قادر است در کوتاه مدت قیمت را به سمت منطقه پشتیبانی ۶۳۰۰۰ دلاری هدایت کند.

میانگین حرکتی همگنی به همراه تفاوت‌های حرکتی (MACD) در فاصله زمانی یک ساعته نشان می‌دهد که در حال حاضر در ناحیه صعودی قرار دارد و در حال افزایش سرعت است.

شاخص نسبت به قدرت (RSI) در حال حاضر برای جفت ارز BTC/USD بیت‌کواین بالاتر از میانه‌ی سطح ۵۰ قرار دارد.

مقدار پشتیبانی اصلی ۶۵،۱۵۰ دلار بود و سپس به ۶۴،۵۰۰ دلار کاهش یافت.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده