آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فشار های فروشندگان بیت کوین ادامه دارد

تحولات بزرگی برای بیت کوین درحال رخ دادن است

فشار های فروشندگان بیت کوین ادامه دارد

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت‌کوین افزایش مثبتی داشت و زیر ۶۲۵۰۰ دلار معامله شد. اخیراً، این رمزارز علائم نزولی را نشان می‌دهد و در صورت رسیدن به زیر ۶۰۰۰۰ دلار، ممکن است ادامه داشته باشد.

  • بیت کوین مسیر نزولی را دنبال کرد و زیر ۶۲۵۰۰ دلار معامله شد.
  • قیمت زیر ۶۳۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند نزولی متصل با مقاومت ۶۲۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (فید داده از Kraken) شکل می گیرد.
  • این جفت می‌تواند ضررهای خود را افزایش دهد و در کوتاه مدت به منطقه حمایتی ۶۰۰۰۰ دلاری بازگردد.

قیمت بیت کوین در حال افزایش است

قیمت بیت کوین در تلاش برای حفظ بالای منطقه ۶۳۵۰۰ دلار ، با دشواری‌های بیشتری روبرو شد و زیان‌های قابل‌توجهی تحمل کرد. در این مسیر، حرکتی به سمت پایین وارد شد و بازار به سطوح ۶۳۰۰۰ و ۶۲۵۰۰ دلاری کشیده شد. حتی خرس ها توانستند قیمت را زیر ۶۱۲۰۰ دلار برسانند.

با کمتر از ۶۰,۸۸۸ دلار شکل گرفت و در حال حاضر در حال تثبیت خسارت است. احتمال وجود موجی از بهبود قیمت وجود دارد، زیرا ممکن است قیمت به منظور شکستن مقاومت ۶۲,۰۰۰ دلاری یا سطح ۲۳.۶٪ فیبوناچی از تنزل اخیر نوسان از ۶۵,۵۰۰ دلار به ۶۰,۸۸۸ دلار تلاش کند.

در نمودار ساعتی زوج BTC/USD، یک خط رونده نزولی با مقاومت ۶۲۰۰۰ دلار مشاهده می‌شود. قیمت بیت‌کوین در حال حاضر زیر ۶۳۰۰۰ دلار قرار دارد و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته نیز اعمال می‌شود.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۶۱۸۰۰ دلار واقع شده است، که اولین مقاومت اصلی می‌تواند ۶۲۰۰۰ دلار باشد. مقاومت کلیدی بعدی به احتمال زیاد ۶۳۲۰۰ دلار خواهد بود، همچنین میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته نیز در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، قیمت نزدیک به ۵۰% سطح اصلاح فیبوناچی در کاهش اخیر از ۶۵۵۰۰ دلار به ۶۰۸۸۸ دلار نزول پیدا کرده است.

شاید دنبال کردن این تحلیل ها برای شما مفید باشد: 

میانگین اکنون در حدود ۶۳۸۰۰ دلار است و اگر به سمت بالای مقاومت در این سطح حرکت کند، ممکن است باعث افزایش قیمت شود. سطح مقاومت بعدی در حدود ۶۴۴۵۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت از منطقه مقاومت ۶۴۴۵۰ دلار عبور کند، احتمالاً به سمت بالا ادامه پیدا خواهد کرد و می‌تواند تا ۶۵۵۰۰ دلار افزایش یابد.

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومت ۶۲۰۰۰ دلار عبور کند، ممکن است ادامه حرکت به سمت پایین را تجربه کند. حمایت فوری در صورت نزول به نزدیکی سطح ۶۰۸۵۰ دلار وجود دارد.

اولین سطح پشتیبانی اصلی به مبلغ ۶۰۰۰۰ دلار است. اگر قیمت زیر ۶۰۰۰۰ دلار رفت، ممکن است به ۵۸۰۰۰ دلار کاهش یابد. افت قیمت بیشتر ممکن است منجر به رسیدن به سطح پشتیبانی دیگری در مقدار ۵۶۵۰۰ دلار شود.

نشانگرهای تخصصی:

MACD ساعتی در حال حرکت به پایین در منطقه تنزلی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی برای زوج ارز دیجیتال بیتکوین/دلار آمریکا در حال حاضر کمتر از سطح ۵۰ قرار دارد.

سقف پشتیبانی اولیه ۶۰،۸۵۰ دلار بود و پس از آن به ۶۰،۰۰۰ دلار کاهش یافت.

مقادیر اصلی مقاومت به ترتیب ۶۲۰۰۰ دلار، ۶۳۲۰۰ دلار و ۶۴۴۵۰ دلار می‌باشد.

منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده