آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: بیت کوین در حال نزدیک شدن به سرعت فرار؛ قیمت آن از سطح ۷۰۰۰۰ دلار عبور کرده است!

1709115969-7061a594d3df1485c37c637ff86c82b257b3b57d_80.jpg

تحلیلگر: بیت کوین در حال نزدیک شدن به سرعت فرار؛ قیمت آن از سطح ۷۰۰۰۰ دلار عبور کرده است!

به گزارش زوم ارز، با افزایش قیمت بیت کوین، یکی از تحلیلگران به نقطه X رسیده است و وضعیت فعلی روند صعودی را برجسته می‌کند. در یک پست، او معتقد است که بیت کوین به عنوان ارزشمندترین سکه جهان، در حال نزدیک شدن به “سرعت فرار” است، با انحراف قیمت از الگوهای کندل‌استیک در گذشته. این ادعا به طور معمول صدق می‌کند، به‌خصوص زمانی که قیمت‌ها به نزدیک‌ترین حد ارزششان می‌رسند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

تحلیلگر: بیت کوین در حال نزدیک شدن به "سرعت فرار" است که قیمت آن از 70000 دلار گذشته است

آیا بیت کوین در روزهای آینده از ۷۰۰۰۰ دلار گذشته است؟

تحلیلگر توضیح می‌دهد که بیت کوین، با توجه به قیمت‌های فعلی و رشدی که در چند هفته گذشته داشته است، در یک چرخه معمولی قرار دارد. او معتقد است که پس از این صعود، یک دوره تثبیت طولانی مدت رخ خواهد داد که معمولاً حداقل شش ماه طول می‌کشد.

با این حال، به دلیل وجود یک انحراف آشکار، تحلیلگر با نگاه به الگوهای قیمت در نمودار ماهانه، مطمئن شده است که بیت کوین در حال نزدیک شدن به یک مرحله صعودی است. این رالی به “سرعت فرار” ختم خواهد شد و سکه به طرز آسان سود را افزایش خواهد داد و رکوردهای تاریخی را کاهش خواهد داد.

با نگاه به رویدادها در نمودار روزانه، بیت کوین در یک روند صعودی با نرخ نقطه‌ای قرار دارد. به طور خاص، در حال حاضر بیت کوین با قیمت بالای ۵۷,۲۰۰ دلار معامله می‌شود و رکوردهای جدید در سال ۲۰۲۴ را ثبت کرده است. در روز گذشته، سکه موفق شده است سطوح مقاومت کلیدی را شکسته و به طور آسان به قیمت ۵۳,۰۰۰ دلار و سپس ۵۵,۰۰۰ دلار برسد.

افزایش نرخ‌های سرمایه‌گذاری و بهره باز در حالی که مؤسسات دو برابر می‌شوند

با افزایش بهره، داده‌های مبادله نشان می‌دهد که نرخ‌های تامین مالی سالانه و علاقه باز در چندین پلتفرم افزایش یافته است، که این امر امکان داد و ستد معاملات آتی دائمی بیت‌کوین را فراهم کرده است. براساس داده‌های Coinglass، نرخ سرمایه‌گذاری در Binance در حال حاضر بیش از ۰.۰۶۸۶٪ است. همچنین، علاقه باز نیز افزایش یافته است و در حال حاضر قیمت بیت‌کوین در Binance بیش از ۶.۲ میلیارد دلار است.

تصویر ویژه از DALLE، نمودار از TradingView
تصویر ویژه از DALLE، نمودار از TradingView

تغییرات در نرخ بهره باز و سرمایه‌گذاری، شاخص‌های اصلی هستند که می‌توانند برای سنجش احساسات بازار استفاده شوند. افزایش نرخ بهره باز و تأمین مالی معمولاً نشان‌دهنده افزایش احساسات صعودی است، به خصوص در بین معامله‌گران اهرمی. در این سناریو، احتمال حفظ روند صعودی قیمت‌ها همچنان بالاست.

اطمینان در میان معامله‌گران به شدت افزایش یافته است. این امر به دلیل تحولات نهادی اخیر، عوامل کلان و انتظارات پیش از رویداد نصف شدن بیت‌کوین تقویت شده است. همچنین، ده صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده میلیاردها دلار دریافت کرده‌اند.

با این حال، ناظران در حال حاضر نگران هستند که با این سرعت و پیش از رویداد نصف شدن بیت‌کوین، بحران شوک عرضه رخ دهد. نگرانی این است که پس از آوریل، تعداد سکه‌های آزاد شده بسیار کمتر از آنچه توسط موسسات خریداری شده‌اند، باشد. به این ترتیب، قیمت بیت‌کوین احتمالاً از این مقدار فعلی خارج خواهد شد و برای افراد عادی دسترسی مشکل‌تری خواهد داشت.


منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده