آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: ارزش بیت کوین بیش از حد تخمین زده شده است، چرا نمودار بیت کوین به این صورت به شدت صعودی است؟

تحلیلگر: ارزش بیت کوین بیش از حد تخمین زده شده است، چرا نمودار بیت کوین به این صورت به شدت صعودی است؟

تحلیلگر: ارزش بیت کوین بیش از حد تخمین زده شده است، چرا نمودار بیت کوین به این صورت به شدت صعودی است؟

به گزارش زوم ارز، بیت کوین در حال تجربه رشد نقطه به نقطه است و تا تاریخ ۳۰ ژوئن، موفق شده است با فراز و نشیب های خود، از سطح ۶۳۰۰۰ دلار عبور کند. با اینکه این ارز دیجیتال در حال رشد است، اما وضعیت قیمت آن همواره مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. برخی اعتقاد دارند که ممکن است عللی واقعی برای ارزش‌گذاری بیت کوین به صورت بیش از حد احتمالی وجود داشته باشد.

بیت کوین بیش از حد ارزش گذاری شده است، چرا

در یک پست در X، یکی از تحلیلگران به این نتیجه رسیده است که احتمالاً سکه به معامله خنک می‌شود و منجر به افزایش ۱۸ درصدی ثبت شده در ژوئن خواهد شد. این تحلیلگر برای رسیدن به این نتیجه، پیش نمایش چندین پارامتر از جمله زمان، تعداد آدرس‌های فعال بیت‌کوین و نرخ هش را در نظر گرفته است.

به وسیله این مدل، یک تحلیلگر مشاهده کرد که دلایلی برای تردید در روند صعودی وجود دارد و این موضوع ممکن است بر روحیه مثبت دارندگان تأثیر بگذارد، زیرا آن‌ها انتظار دارند که ارز دیجیتال بیت کوین به طور پایدار ارتفاعات خود را ادامه دهد. در زمان نوشته‌شدن این متن، بیت کوین به محدوده‌ای از چند هفته قبل بازگشته است و سقف قیمت آن به حداکثر رسیده و تقاضای خریداران بر روی قیمت ۵۶۸۰۰ دلار فعال شده است.

از تغییر قیمت، مشخص است که خریداران، حداقل با یک نمایش از بالا به پایین، مسئولیت دارند. با وجود قیمت‌های پایین‌تر، به‌ویژه در ماه مه که قیمت‌ها از ۶۰۰۰۰ دلار گذشته است، خریدار ها فرصتی از پیش‌نمایش از بالا به پایین برخوردارند.

به طور قابل توجه، در سه ماه اول سال ۲۰۲۴، قیمت‌ها افزایش یافته و در یک مسیر صعودی قرار دارند. اما عدم موفقیت خریداران در تأیید سود خود در میانه ماه مارس، باعث کاهش روند صعودی شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

خریداران نتوانسته‌اند مقاومت ۷۴۰۰۰ دلار از نمودار روزانه را شکسته و مقاومت ۷۲۰۰۰ دلار اثبات کرده‌اند. در کوتاه مدت، در صورتی که قیمت‌ها به طور قاطع به بالای ۶۶۰۰۰ دلار برسد، این روند ممکن است تغییر کند، بهتر است پس از افزایش حجم معاملات عمل شود.

فروش آلمان به عنوان سود BTC در مقابل عرضه پول M1 در ایالات متحده

ذریعه نگرانی‌ها، تخلیه تازه‌ای است که توسط دولت آلمان انجام شده است. در تاریخ ۱ جولای، مقدار ۱۵۰۰ بیت کوین با ارزشی بیش از ۹۴ میلیون دلار توسط آنها منتقل شد. اطلاعات موجود از Lookonchain نشان می‌دهد که ۴۰۰ بیت کوین به سه صرافی از جمله Bitstamp ارسال شده است.

اگرچه به طور فوری قطعی نیست که آنها به فروش رفته اند یا خیر، ارسال آنها به صرافی نشانگر تمایل آنها به خروج از آنها است – یک واگذاری کامل. آدرس متصل به دولت آلمان در حال حاضر دارای بیش از ۴۴۰۰۰ بیت کوین به ارزش بیش از ۲.۵ میلیارد دلار با نرخ های لحظه ای است.

با وجود این مشکلات، افراد دیگر به سمت رشد بیت کوین حرکت می‌کنند. یک تحلیلگر با ارجاع به ارتباط بین عرضه پول M1 ایالات متحده و قیمت بیت کوین اظهار کرده است که این ارز در جستجوی سودهای قابل توجهی است.

با توجه به نمودار، تحلیلگر بیان می‌کند که بیت کوین در گذشته شش سال به بالاترین سطح تاریخ خود نسبت به عرضه پول M1 ایالات متحده نرسیده است.

با این وجود، با توجه به افزایش پیوسته قیمت بیت کوین از اوایل سال ۲۰۲۳، احتمالا گاوها به زودی توانایی کنترل قیمت را به دست خواهند گرفت و باعث رسیدن سکه به سطح بالاترین تاریخ خواهند شد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده