آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر بیت کوین به عنوان یک شاخص مهم برای رشد شبکه، چه چیزی را به چالش می کشد؟

پیتر شیف اخطار درباره‌ی نوسانات قیمت بیت کوین می دهد

تحلیلگر بیت کوین به عنوان یک شاخص مهم برای رشد شبکه، چه چیزی را به چالش می کشد؟

به گزارش زوم ارز، ویلی وو، یک تحلیلگر بیت کوین، مورد تردید قرار گرفته است به واسطه اهمیت ارزش‌های متنوعی که در ارزیابی رشد بیت کوین دخیل است.

در یک نوشته X به پاسخ به Alex، سرپرست امور مالی در فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو، وو توضیح داد که چرا اعتماد به ارزش Metcalfe برای پیگیری رشد بیت‌کوین ممکن است اشتباه آورده شود.

در پست ابتدایی، الکس بیان کرده بود که ارزش بیت‌کوین در حال حاضر حدود ۲۸۰۰۰ دلار است که این مقدار نشان‌دهنده سطح آن در ماه مه ۲۰۲۱ است. این تطابق نشان‌دهنده عدم پیشرفت در فرآیند پذیرش شبکه بیت‌کوین در طول سه سال گذشته است.

در انتقاد از این ایده، وو ادعا کرد که معیار ارزش Metcalfe از دو جهت ناکام است: “مفهوم مشروط و روش شرطی برای اندازه‌گیری مفهوم مشروط.”

وو توضیح داد که ارزش Metcalfe افزایشی را با هر کاربر جدید شبکه در نظر می‌گیرد. او بیان کرد که توسعه‌دهندگان این اصطلاح را پس از مدل‌سازی شبکه‌های ارتباطی ارائه کردند که به طور کلی درست است. با این حال، بیت کوین به عنوان یک شبکه ذخیره ارزش فعالیت می‌کند، جایی که ارزش وارد شده به شبکه قابل توجه‌تر و برابر توزیع نمی‌شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

وو به آن اشاره کرد که کاربران Metcalfe Value باید توانایی تمایز میان افرادی که با ۱ دلار به جمع آن‌ها می‌پیوندند و افرادی که با ۱ میلیارد دلار وارد این محیط می‌شوند را داشته باشند. او تاکید کرد که حتی اگر این استدلال نظریه این انبوه ارزش را نقض نکند، تمام مدل‌های مختلف BTC که او بررسی کرده است، از معیارهای ساده آدرس زنجیره‌ای به عنوان یک پروکسی برای تحلیل واحدهای مختلف استفاده می‌کنند.

وو تحولات مرتبط با ناتوانی مدل در محاسبه دقیق آدرس‌های HD و یا مواردی که افراد از چندین کیف پول استفاده می‌کنند، را بیان کرد. او به این نتیجه رسید که تا زمانی که این اندیکاتور بتواند آدرس‌ها را از نظر قانونی خوشه‌بندی کند تا تعداد واقعی کاربرانی که به شبکه می‌پیوندند را مشخص کند، تنها بخش کوچکی از کاربران بیت‌کوین را جذب می‌کند؛ زیرا بیشتر دارندگان بیت‌کوین در حال حاضر آفلاین هستند.

سلب مسئولیت: اطلاعات ارائه شده در این مقاله تنها جهت اطلاع رسانی و آموزشی می‌باشد. هیچ گونه توصیه یا مشاوره مالی در این مقاله ارائه نشده است. شرکت Coin Edition هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر یا زیان ناشی از استفاده از محتوا، محصولات یا خدمات مذکور نمی‌پذیرد. به خوانندگان توصیه می‌شود که پیش از هر اقدامی مرتبط با این شرکت، احتیاط لازم را به عمل آورند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده