آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برنشتاین به دلیل اصلی رشد اخیر قیمت بیت کوین اشاره کرد

چرا بیت کوین آماده‌ی رسیدن به 1 میلیون دلار است؟

برنشتاین به دلیل اصلی رشد اخیر قیمت بیت کوین اشاره کرد

بنا به گزارش CNBC و بر اساس تحلیل برنشتاین که در روز دوشنبه منتشر شد، رشد اخیر در بازار رمز ارزها بر اثر بازگشت به میانگین انجام شده است.

به گزارش زوم ارز، اخیرا، بزرگترین رمز ارز جهان توانست به سطح قیمت ۲۳۰۰۰ دلار باز گردد و سال نو را با انفجار آغاز کند.

بازگشت به میانگین، یک مفهوم در سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است که به گرایش نوسانات بزرگ در قیمت یا حجم به بازگشت به میانگین، پس از رشد، رجوع دارد. معمولا از این مفهوم توسط معامله‌گرانی که به دنبال کسب سود از روندهای موقت در بازارهای شلوغ، همچون بازارهای مرتبط با رمز ارزها هستند، استفاده می‌شود. بنا به برخی از تحلیل‌گران بازار، رشد قیمت اخیر بیت کوین می‌تواند تا حدی به این پدیده ارتباط داشته باشد.

در حالی که پیش‌بینی اینکه قیمت یک دارایی چه زمانی و چقدر باز خواهد گشت، برنشتاین باور دارد که احتمالا رشد فعلی در قیمت بیت کوین، بر اثر بازگشت سرمایه گذاران به سوی خرید بیت کوین بر اساس انتظار افزایش بیشتر قیمت، به دنبال افت چند ماهه رخ داده است.

علی‌رغم وجود مسائلی همچون ورشکستگی پلتفرم وام‌دهی رمز ارز Genesis و فروپاشی صرافی FTX، در این گزارش اشاره شد که هرگونه مانع در بازار رمز ارزها ناپدید شده است؛ چرا که بسیاری از فشار فروش مورد انتظار پیرامون سرمایه گذاری‌های رمز ارزی خصوصی غیر نقدی بودند.

این بانک سرمایه گذاری تاکید کرد که بیت کوین، هرگز دو سال متوالی را در روند نزولی سپری نکرده است و توصیه کرد که نسبت به نشانه‌های نزولی در شرایط فعلی بازار، احتیاط داشته باشند.

هرچند، برنشتاین باور ندارد که روند صعودی بعدی رمز ارزها آغاز شده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده