آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر می‌گوید قیمت‌های پایین‌تر برای بیت‌کوین می‌تواند به عنوان کاتالیزوری برای صعود باشد

تحلیلگر می‌گوید قیمت‌های پایین‌تر برای بیت‌کوین می‌تواند به عنوان کاتالیزوری برای صعود باشد

تحلیلگر می‌گوید قیمت‌های پایین‌تر برای بیت‌کوین می‌تواند به عنوان کاتالیزوری برای صعود باشد

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر زنجیره‌ای که به دقت پی‌گیری می‌شود، اعتقاد دارد که کاهش عمیق‌تر سرمایه ممکن است منجر به وقوع یک رویداد منفجره شود که می‌تواند باعث افزایش نرخ بیت‌کوین (BTC) به سطح بالاتری شود.

در یک مصاحبه تازه منتشر شده در پادکست What Bitcoin Did، تحلیلگر به نام Checkmate بیان کرد که اطلاعات زنجیره ای نشان می دهد بیت کوین در زمانی مواجه با کاهش قابل توجه در فشار فروش قرار گرفته است. او اشاره کرد که در ماه آوریل، زمانی که افراد دارایی های خود را به نزدیک ترین سطح تاریخی خود تخلیه کردند، این وضعیت بیت کوین را تحت تاثیر قرار داده است.

تحلیلگر بیان می‌کند که بیت کوین به دلیل کاهش تقاضای جدید، در حفظ مسیر صعودی خود دچار مشکل است.

در اوج ETF (صندوق قابل معامله در بورس)، تقریباً ۳۰ درصد از آن به GBTC تعلق داشت، اما این میزان تمامی آن نبود. بسیاری از افراد دیده شدند که این گروه از ارزهای دیجیتال را فروخته‌اند، اما در عین حال، هزینه‌هایشان واقعاً به عقب نشینی افتاده است.

بنابراین، از انواع مختلف، گاوهای نر باید انجام کمتری داده تا ما را به سمت پیشرفت هدایت کنند. با این حال، پیشرفت قابل مشاهده‌ای رقم نزدیک‌نسبت به ما نزده است. به همین دلیل، ما باید بسیار هوشمند عمل کنیم؛ در تئوری، باید بتوانستیم به راحتی بالاترین سطح را برای خودمان رقم زدیم، زیرا رقیب کمتری وجود دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Checkmate پیش بینی می کند که بیت کوین به سطوح پایین تری خواهد رفت تا قبل از آنکه بتواند آینده ای نیاز به تجمیع منابع برای شروع یک مرحله صعودی در بازار داشته باشد.

بازارها عمدتا به کاتالیزور نیاز دارند و کاتالیزور اصلی آن، همواره قیمت های پایین تر است. هنگامی که بیت کوین نشانه های کاهش می‌دهد، بسیاری از افراد از این شرایط بهره می‌برند و به بازار وارد شده و این ارز را خریداری می‌کنند. این ممکن است به یاد آوردن دوران سقوط بازار در مارس ۲۰۲۰ باشد و این نشان دهنده این نیست که چنین اتفاقی در آینده رخ دهد، بلکه می‌تواند نشان دهنده یک نزول بازار قریب‌الوقوع باشد.

راهبرد بهبود عملکرد اغلب بر این اساس است که بازار اکثراً به قیمت‌های پایین تر برمی‌گردد و به دنبال دلایل جدید می‌گردد. رسانه‌های مالی از این پدیده آگاه می‌شوند و ممکن است بیانیه‌هایی همچون “توجه کنید، قیمت سهام شرکت گوگل پایین بود” یا “به ترند فروشنده توجه کنید…” منتشر کنند.

آنها رغبتی را ممکن است برآورده کنند، اما در انتهای روز، تقاضا برای ما کاهش نیافته است. به اندازه کافی انگیزه وجود ندارد که ما را به سوی پیشرفت سوق دهد و تا زمانی که آن خریدار مناسب را پیدا نکند، کاهش پیدا می‌کند.

رویه کار بازارها به این صورت است: باید ابتدا پایین بروی تا بتوانی بالا بروی.

در لحظه نگارش، ارزش بیت کوین ۶۰,۶۶۰ دلار است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده