آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دوج کوین و دو آلت کوین در حال پرواز در زیر رادار سیگنال صعودی چشمک زن می کنند

دوج کوین و دو آلت کوین در حال پرواز در زیر رادار سیگنال صعودی چشمک زن می کنند

دوج کوین و دو آلت کوین در حال پرواز در زیر رادار سیگنال صعودی چشمک زن می کنند

به گزارش زوم ارز، یک تاجر ارز دیجیتال که با دقت دنبال می‌کند، اعتقاد دارد که احتمالاً Dogecoin (DOGE) توانایی ایجاد افزایش بیش از ۵۳۰٪ برای خود در یک رالی بزرگ را دارد.

تحلیلگر افتخارزاده، علی مارتینز، به پیروانش تعداد ۵۹۸۰۰ نفر در شبکه اجتماعی X اظهار می‌کند که دوج کوین همچنان وفادار به الگویی است که در دوره‌های رشد سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ به آن شاهد بودیم.

با توجه به گفته تاجر، به نظر می‌رسد که DOGE در حال آماده‌سازی برای یک رالی بزرگ به سوی دستیابی به بالاترین سطح تاریخ است.

“باز هم Dogecoin مدل سنتی خود را نشان می دهد! DOGE در حال حاضر به عنوان یک الگوی کلاسیک پس از خروج از یک مثلث نزولی در حال تقویت است.”

با توجه به الگوهای گذشته، احتمالا در آینده ای نزدیک، ممکن است قیمت موشک DOGE به سطح یک دلار برسد!

در حال حاضر، DOGE با قیمت ۰.۱۵۸ دلار معامله می‌شود. در صورتی که این ارز بیت کوین اصلی قیمت خود را برسیابد، پتانسیل صعودی ۵۳۸٪ را نشان می‌دهد.

با تحلیل کردن، مارتینز مدعی است که نشانگر توم دیمارک (TD) تازه‌ای یک سیگنال صعودی در گراف روزانه دوچهارخونه (DOGE) نشان می‌دهد.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

معامله‌گران از شاخص متوالی TD به منظور پیش‌بینی تغییر روند آینده توکن‌ها، از قیمت‌های بسته شدن ۹ یا ۱۳ میله یا کندل قبلی خود استفاده می‌کنند.

به گفته یک تحلیلگر، این نشانه نشان می دهد که DOGE ممکن است در طی یک تا چهار روز آینده تجمعاتی را تجربه کند.

در مرحله بعد، تحلیلگر نیز اعتقاد دارد که پروتکل Saga (SAGA) برای کاربرد در رالی‌ها به دلیل استفاده از شاخص متوالی TD آماده شده است.

SAGA در حال اعتبارسنجی سیگنال‌های فروش ارائه شده توسط TD Sequential در نمودار چهار ساعته قرار دارد. اگر قیمت به‌طور مستمر بالای خط ریسک ۴.۸۷ دلار بسته شود، احتمال افزایش قیمت این توکن از ۱۰% تا ۴۰% و رسیدن به ۵.۳۹ دلار یا حتی ۶.۸۳ دلار وجود دارد.

در زمان نوشتار، ارزش SAGA 4.37 دلار است.

آخرین عضو افتخاری در فهرست معامله گران، ارز دیجیتال محلی Tensor (TNSR) است، که یک بازار توکن های غیر قابل تبادل (NFT) بر اساس پلتفرم Solana (SOL) است.

با توجه به تحلیلگر، گفته شده است که TNSR تهدید می کند که مقاومت فوری خود را تا حدود ۱.۱۰ دلار کاهش دهد.

“بعد از تصحیح کوتاهی، TNSR در حال حاضر از الگوی ریسک TD Sequential عبور می کند. افزایش پایدار بالای ۱.۱۰ دلار می‌تواند موجب ادامه صعود قیمت تا ۱.۳۰ یا ۱.۵۲ دلار شود.”

هنگام نگارش، TNSR ارزش ۱.۰۵ دلار دارد.

منبع: dailyhodl.com


تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده