آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر انتظار انحلال‌های عظیم از بیت‌کوین را دارد

تحلیلگر انتظار انحلال‌های عظیم از بیت‌کوین را دارد

تحلیلگر انتظار انحلال‌های عظیم از بیت‌کوین را دارد

به گزارش زوم ارز، قیمت بیت کوین (BTC) پس از افت شتابی اخیر، بهبودی را نشان داد.

با این حال، به نظر می‌رسد ارزهای دیجیتال به دلیل صعودی بودن سرمایه‌گذاران، به جای نزولی، در خطر کاهش بیشتری قرار دارند.

بیت کوین با چالشی روبروست

قیمت بیت کوین کاهش یافت و از ۶۲،۰۰۰ دلار به ۵۳،۳۰۰ دلار رسید. این وضعیت باعث شوک در بازار ارزهای دیجیتال شد و بسیاری از توقعات صعودی را برطرف کرد. در عوض، بازار آتی نقدینگی طولانی مدت تا مبلغ ۲۶۳ میلیون دلار را در سه روز آینده پیش بینی کرده است.

در طی دو هفته گذشته، این دومین انحلال بالاتری را شهادت دادیم که بقیه‌ی انحلال‌های قبلی از سه ماه پیش در ماه آوریل بیشتر بودند. به طور کلی، این نوع نقدینگی‌ها معمولاً به سرمایه‌گذاران اطمینان می‌دهند و آنها را مجبور به عقب نشینی و خنک‌کردن بازار می‌کنند.

انحلال طولانی مدت بیت کوین. منبع: Coinglass
انحلال طولانی مدت بیت کوین. منبع: Coinglass

با این حال، به نظر می‌رسد صاحبان بیت‌کوین با این دیدگاه موافق نیستند. فکر می‌شود که این کاهش با تأثیر سخنرانی منفی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در اوایل این هفته، رابطه دارد. بنابراین، سرمایه‌گذاران انتظار دارند که وضعیت بهبود پیدا کرده و آماده‌اند تا از این شرایط سود به‌دهند.

تحلیلگر Willy Woo در تبیین اختلاف بین خرید آتی و خرید نقطه‌ای تأکید کرد. او اشاره کرد که خرید آتی منجر به محیطی نزولی می‌شود و بیشترین خسارات را به همراه دارد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بر اساس نتایج نوسان‌گیر ارزش باز بیت‌کوین، حدود نیم میلیون قرارداد طولانی هنوز در بازار آتی وجود دارند. در صورت ادامه کاهش قیمت بیت‌کوین، احتمالاً این تعداد قرارداد تاثیرگذار خواهند بود و می‌توانند منجر به یک دوره طولانی از نزول در قیمت بیت‌کوین شوند.

نوسانگر ارزش باز بیت کوین. منبع: Willy Woo
نوسانگر ارزش باز بیت کوین. منبع: Willy Woo

پیش بینی قیمت بیت کوین: اعتبارسنجی الگو

در لحظه نوشتن این مطلب، قیمت بیت کوین ۵۶۹۶۱ دلار بود و پس از کاهش آن به تقریبا ۵۳۳۰۰ دلار روز گذشته، در حال استحکام یابی است. این کریپتوکارنسی هنوز موفق به کاهش ۱۷ درصدی که انتظار می‌رفت ناشی از دوبرابر شدن مقدار آن از چهار ماه پیش نشده است.

این پیش‌بینی اشاره به این دارد که قیمت Bitcoin ممکن است تا ۵۰۹۰۰ دلار کاهش یابد و این ممکن است منجر به انحلال‌های طولانی مدت شود. احتمال افزایش این وضعیت بیشتر می‌شود اگر BTC از سطح پشتیبانی ۵۵۰۰۰ دلاری خود عبور کند.

تحلیل قیمت بیت کوین. منبع: TradingView
تحلیل قیمت بیت کوین. منبع: TradingView

از سوی دیگر، در صورتی که قیمت بیت‌کوین توانایی بازگشت به سطح ۵۵۰۰۰ دلار را داشته باشد و بتواند سطح ۵۸۸۰۰ دلار را مجدداً تقویت کند، امکان بروز بهبودی وجود دارد. افزایش قیمت تا سطح ۶۰۰۰۰ دلار نشان می‌دهد که امکان دارد این الگوی نزولی ریزش قیمت بیت‌کوین را بی‌ارزش کند.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده