آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که در افت قیمت بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند؛ علت چیست؟🤔

تحلیلگر به سرمایه‌گذاران توصیه می‌کند که در افت قیمت بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند؛ علت چیست؟

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر ارشد با شرکت جهانی مدیریت دارایی Alliance Bernstein توصیه کرده است که سرمایه‌گذاران برای بهره‌برداری از افت بیت کوین، خریداری کنند و بر روی “چرخه پذیرش بیت کوین جدید” تمرکز کنند. توصیه او بر اساس تأیید ETF‌های بیت کوین در بورس توسط SEC ارائه شده است. این تحلیلگر بیان کرده است: “فروش جزئی فرصت‌هایی را در پیش رو با توجه به روند صعودی نامتقارن ایجاد می‌کند.”

«اقدام را بخرید و بر چرخه جدید پذیرش بیت کوین تمرکز کنید»

با استناد به یادداشت مشتری که توسط Yahoo Finance بررسی شده است، گوتام چوگانی، تحلیلگر ارشد شرکت مدیریت دارایی جهانی Alliance Bernstein و متخصص در دارایی های دیجیتال، به سرمایه گذاران توصیه کرده است که به افت بیت کوین سرمایه گذاری کنند. این تحلیلگر اظهار داشته است:

توصیه‌ی ساده ما به همه سرمایه‌گذاران این است که افت را خریداری کنید و بر روی چرخه جدید پذیرش بیت کوین تمرکز کنید. فروش‌های جزئی با توجه به صعود نامتقارنی که پیش رو است، فرصت‌هایی هستند.

هفته گذشته، SEC 11 صندوق معاملاتی بیت کوین را تایید کرد. انتظارات مرتبط با تایید، باعث شد که قیمت بیت کوین به بیش از ۴۹,۰۰۰ دلار برسد. با این حال، بعدها به حدود ۴۲,۰۰۰ دلار کاهش یافت. در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۴۳,۱۷۰.۱۴ دلار معامله می‌شود.

در نوامبر سال گذشته، Alliance Bernstein در یک یادداشت اظهار کرد که قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ به ۱۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. در آن زمان، چوگانی توضیح داد که این پیش‌بینی ناشی از خوش‌بینی مورد انتظار تایید ETF بیت کوین است. او تأکید کرد: “شما ممکن است بیت کوین را به اندازه‌ی ما دوست نداشته باشید، اما نگاه بی‌طرفانه به بیت کوین به عنوان یک کالا نشان‌دهنده چرخش چرخه است.”

بسیاری از افراد تایید ETF های بیت کوین را نقطه‌عطفی مهم می‌دانند. السیا هاس، مدیر ارشد مالی صرافی کوین‌بیس ، به Yahoo Finance گفت که این تایید “روزی تاریخی برای ارزهای دیجیتال” بود. با این حال، درباره پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال، او تأکید کرد: “این یک سفر طولانی است و این تنها یک قدم در مسیر است.” هاس اعتقاد دارد که ETF های بیت کوین نقطه‌ای هستند که “تریلیون‌ها دلار را جذب می‌کنند که قبلاً قادر به دسترسی به دارایی‌های رمزنگاری نبودند و قادر به دسترسی به بیت کوین نبودند.”

نظر شما در مورد توصیه تحلیلگر برنشتاین برای خرید افت بیت کوین چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.


منبع: news.bitcoin.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده