آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کیف پول های قدیمی بیت کوین درحال بیدار شدن، ۳۲ کیف پول دیگر فعال شد

کیف پول های قدیمی بیت کوین درحال بیدار شدن، 32 کیف پول دیگر فعال شد

کیف پول های قدیمی بیت کوین درحال بیدار شدن، ۳۲ کیف پول دیگر فعال شد

به گزارش زوم ارز، بعد از بیدار شدن، تعداد زیادی از بیت کوین‌ها در ماه‌های مارس و آوریل به خواب عمیقشان برگشته بودند و بی‌حادثه جای خود را گرفته بودند، تنها با ۷۲ انتقال از کیف پول‌های غیرفعال مربوط به سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷. تا به حال، تنها ۳۲ انتقال انجام شده است. در طی دو هفته گذشته، بیش از ۱۱۸۱ بیت کوین از کیف پول‌های قدیمی جابه‌جا شده‌اند، که این میزان بیشتر است از کل تعداد انتقال‌ها در ماه آوریل.

آخرین گروه تراکنش‌های غیرفعال در کیف پول بیت‌کوین از سال ۲۰۱۳، با ناچاری «بیت‌کوین خوابین» شناخته می‌شود. این گروه شامل تقریباً ۱۱۸۱.۳۲ بیت‌کوین با ارزش ۷۴.۴۶ میلیون دلار است که از ماه می به جلوتر از آوریل شمارش می‌شود. این مفهوم به تراکنش‌های مربوط به بیت‌کوین‌هایی اشاره دارد که برای مدت زمان بسیار طولانی، به طور عمده بیش از یک دهه، بدون فعالیت یا حرکت باقی مانده‌اند.

وب‌سایت btcparser.com از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۷ به نظارت بر آدرس ۶۴۵۲۹ می‌پردازد که از آن زمان تاکنون بی‌فعال مانده است. بیشتر آدرس‌هایی که ردیابی شده‌اند مربوط به سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ هستند، از جمله ۲۱۵۱۹ کیف پول از سال ۲۰۰۹ و ۱۲۳۹۶ آدرس از سال ۲۰۱۰. در ماه مارس، در حالی که قیمت بیت‌کوین به اوج خود رسیده بود، مقدار قابل‌توجهی از بیت‌کوین به صورت جابه‌جا شد، از جمله هزاران سکه از سال ۲۰۱۰ که به طرز مرموزی خرج شدند.

در کل، ۱۳ تراکنش از سال ۲۰۱۳ مشاهده شد که مجموعاً ۶۱۲.۰۸ بیت کوین را منتقل کردند. از سال ۲۰۱۴، ده تراکنش تقریباً ۳۶۵.۲۶۳ بیت کوین جابجا کردند. در سال ۲۰۱۶، با انجام ۲۳ تراکنش، مجموعاً ۷۸۵.۸۸ بیت کوین به حرکت درآمد. یک کاربر ۱۱۰ بیت کوین را در دنباله‌ی یکدیگر در ۱۰ تراکنش منتقل کرد. و در پایان، ۱۷ تراکنش از سال ۲۰۱۷ روی داد که مقدار ۳۹۱.۱۴ بیت کوین را منتقل کردند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در کل، در ماه آوریل، ۲۲۴۶.۸۴ بیت کوین با ارزش ۱۴۱.۶۳ میلیون دلار با استفاده از نرخ ارز فعلی ثبت شده بود. تا کنون، شخصی به مقدار ۳۴۲۸.۱۶ بیت کوین با ارزش ۲۱۶ میلیون دلار را ثبت کرده است. همچنین اشاره به یک پاداش بلاک در سال ۲۰۱۰ شده که ۵۰ بیت کوین از آن سال به تبادل رفته است. در سال ۲۰۱۱، دو معامله با ۷۵ بیت کوین و در سال ۲۰۱۲، سه معامله با ۲۵۶.۴۱۹ بیت کوین انجام شده است. تقریباً ۱۲۰۲.۴۳۲ بیت کوین از سال ۲۰۱۳ در ۱۱ تراکنش هزینه شده است.

در جریان دو تراکنش مختلف، ۱۰۰۵ و ۳۰.۵۴ بیت کوین از کیف پول‌های سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ به ترتیب منتقل شدند. به طور مجموع حدود ۶۷.۳۰۱ بیت کوین از کیف پول‌های سال ۲۰۱۶ خرج شده است و از طریق بیش از هشت تراکنش مجموع ۷۴۱.۴۷۱ بیت کوین از آدرس‌های بیت کوین غیرفعال، که در سال ۲۰۱۷ ایجاد شده بودند، به حرکت درآمدند. این نشان می‌دهد که کسب و کاری مداوم برای برطرف کردن کیف پول‌های قدیمی و غیرفعال در حال انجام است، با اینکه در ماه آوریل با تراکنش ۱۱۸۱ بیت کوین از دوره‌شان پیشی گرفته‌اند. این فعالیت هنوز ادامه دارد و مسیر آن هنوز پایان نیافته است.

افزایش فعالیت غیرفعال بیت کوین، تغییر قابل توجهی در رفتار دارندگان بلندمدت را نشان می‌دهد. با زنده شدن بیشتر کیف پول‌های قدیمی، بازار می‌تواند تأثیرات بیشتری بر نقدینگی و ارزش بیت کوین داشته باشد. این روند بر ماهیت غیرقابل پیش‌بینی تراکنش‌های بیت‌کوین و تأثیر پایدار پذیرندگان اولیه در چشم‌انداز ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند.

منبع : news.bitcoin.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده