اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 24 درصدی سولانا

رشد 24 درصدی سولانا

در لحظه نگارش این خبر، سولانا در جایگاه یازدهم قرار دارد.

به گزارش زوم ارز، سولانا در حال تلاش برای بازگشت به ده رمز ارز برتر بازار است؛ چرا که ارزش بازاری آن به دنبال روند صعودی اخیر، رشد کرد. سولانا، با ارزش بازاری حدود 6.1 میلیارد دلار، در جایگاه یازدهم قرار می‌گیرد.

راه حل مقیاس پذیری لایه2 پالیگان، با ارزش بازار 7.55 میلیارد دلاری، در جایگاه دهم رتبه بندی شده است. بنا به داده‌های سایت CoinMarketCap، طی 24 ساعت گذشته ارزش توکن سولانا 24.22 درصد رشد کرده است.

در میان 20 کوین برتر بازار، سولانا بهترین وضعیت را دارد و طی هفت روز گذشته 49 درصد افزایش قیمت را به خود دیده است. سولانا، پس از ریزش بیش از 41 درصد در حین فروپاشی صرافی FTX، ریکاوری چشم‌گیری از خود نشان داده است.

سم بنکمن-فراید، هم‌بنیان‌گذار FTX، یکی از حامیان بزرگ سولانا بود. سقوط این فرد، منجر به سقوط سولانا و خروج آن از میان ده رمز ارز برتر بازار از حیث ارزش کل شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

سولانا، پس از رسیدن به افت 7.96 دلار در روز 29 دسامبر، ریکاوری کرد. بازگشت قیمتی منجر به گذر از مقاومت مهم در سطح 12.85 دلار شد. در روز 8 ژانویه، قیمت سولانا به اوج 14.87 دلار رسید و حتی بعد از آن، به اوج 16.89 دلار نیز دست یافت. در لحظه نگارش این خبر، سولانا در سطح قیمت 16.9 دلار معامله می‌شود.

رشد هفته گذشته، با راه اندازی توکن بونک مصادف شد. سولانا، به جز عملکرد قیمتی شگفت انگیز، آمار استیک مطلوبی از خود نشان داده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا