آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟ | آینده ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز yield guild games

ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟

ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟، چندی پیش شرکت فیس بوک نام خود را به متا تغییر داد و بیش از پیش باعث شد دنیای متاورس مورد توجه قرار بگیرد. دنیای متاورس در بسیاری از امور تاثیر گذار می باشد که یکی از آن ها صنعت بازی ها و سرگرمی است. می توان صنعت بازی ها و NFT ها و همچنین متاورس را سه ضلع دنیایی در نظر گرفت که جدایی ناپذیر و مکمل همدیگر هستند. البته نقطه اتصال این سه بخش را می توان مفهوم وب ۳ دانست.

امروز در این مقاله پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games که در زمینه صنعت بازی های بلاکچینی فعالیت می کند را باهم بررسی می کنیم. این پلتفرم با هدف سرمایه گذاری روی NFT های ارزشمند و همچنین به عنوان یک زیرساخت غیرمتمرکز برای صنعت بازی های بلاکچینی شناخته می شود. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا این پلتفرم جذاب را با یکدیگر بررسی کنیم.

ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟

ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟
ارز ییلد گیلد گیمز YGG چیست؟

توکن YGG پایه اصلی پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games می باشد که از استاندارد ERC-20 پیروی می کند. این ارز ارزش خود را از خزانه و دارایی های پلتفرم yield guild games می گیرد. بخش مهم این دارایی ها NFT هایی از بازی های بسیار ارزشمندی مانند: Axie Infinity، The Sandbox و League of Kingdoms می باشد. اما در ادامه فاکتورهایی که باعث افزایش ارزش این توکن می شود را نام می بریم:

 1. بازدهی از دارایی های موجود در خزانه این پلتفرم.
 2. سود حاصل از فرآیند فارمینگ.
 3. درآمد از طریق ورزش های الکترونیکی.
 4. کسب درآمد از طریق اسپانسرها.
 5. سود حاصل از طریق فروش کالا و محصولات.
 6. سود دریافتی از طریق هزینه اشتراکی که کاربران می پردازند.
 7. و در آخر هزینه ای که از کاربران یا هکرهایی که تقلب می کنند به عنوان جریمه دریافت می شود.

اما در ادامه کاربرد این توکن را ذکر می کنیم:

 1. از این توکن برای خرید خدمات و سرویس ها در این پلتفرم استفاده می شود.
 2. با استفاده از این توکن به برخی از سرویس ها و کالا های انحصاری می توان دسترسی داشت.
 3. مشارکت در رای گیری ها و تصمیمات حاکمیتی با استفاده از این توکن.
 4. کسب سود از طریق مشارکت در فرآیند استیکینگ.
 5. پرداخت سود و پاداش به کاربران با استفاده از این توکن.
 6. کسب سود از طریق سرمایه گذاری و یا خرید و فروش این توکن.

نیم نگاهی به توکن ییلد گیلد گیمز YGG

نام اختصاری   YGG
نوع ارز  Token
عرضه کل ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار در گردش ۱۱۶,۳۳۱,۱۵۹
وب سایت رسمی  yieldguild.io
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

solscan.io

وایت پیپر https://yieldguild.io/YGG-Whitepaper-English.pdf
پیج های رسمی ارتباطی twitter.com
آدرس قرارداد هوشمند 0x25f8087ead173b73d6e8b84329989a8eea16cf73

 


تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games
تاریخچه و بنیان گذاران پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

این پلتفرم در سال ۲۰۲۰ توسط آقای Gabby Dizon و خانوم Beryl Li با هدف تامین نقدینگی و همچنین استفاده بهینه از NFT ها در دنیای متاورس و صنعت بازی ها تاسیس شد. این پلتفرم ۱۹ عضو دارد که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. در ادامه سوابق کاری دو بنیان گذار این پلتفرم را بررسی می کنیم:

آقای Gabby Dizon به عنوان بنیان گذار و مدیر عامل این پروژه می باشد که سابقه فعالیت در زمینه بازی های موبایلی را از سال ۲۰۰۴ دارد. ایشان در سال ۲۰۱۴ استدیو بازی سازی Altitude را تاسیس کرد.  Gabbyبا تکنولوژی بلاکچین در سال ۲۰۱۸ آشنا شد که این آشنایی باعث ایجاد بازی بلاکچینی Battle Racers در سال ۲۰۱۹  شد. اکنون ایشان یک چهره شناخته شد در دنیای بازی های بلاکچینی می باشد که سابقه فعالیت به عنوان عضو فعال در انجمن های Axie Infinity و Yearn Finance و همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره Blockchain Game Alliance را دارد.

خانوم Beryl Li نیز به عنوان بنیان گذار و مدیر ارشد مالی این پروژه فعال می باشد. ایشان از سال ۲۰۱۴ با تکنولوژی بلاکچین آشنا شده و همچنین سابقه ریاست انجمن ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۶ را دارد. او سابقه فعالیت در نهاد BlackRock و همچنین سابقه تاسیس و فعالیت در دو بنیاد CapchainX و Coins.ph را نیز دارد.


عملکرد پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

عملکرد پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games
عملکرد پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

همان طور که گفته شد پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games به دنبال به حداکثر رساندن ارزش NFT ها در جهان های مجازی و قراردادن این NFT ها در اختیار افراد توانمند برای فعالیت در این دنیای مجازی است. تیم این پلتفرم معتقد است گیمرها اولین پذیرندگان فناوری های جدید می باشند و YGG برای جذب گیمرها از دنیای بازی های سنتی به بازی های بلاکچینی تلاش خواهد کرد. این پلتفرم این کار را با استفاده از برخی NFT های کمیاب انجام می دهد، برای مثال کاربرن برای فعالیت در پلتفرم AXIE نیاز به NFT دارند تا مجاز به بازی کردن در این پلتفرم شوند. اما این NFT ها بسیار محدود و گران می باشد، Yield Guild این محدودیت را با اجاره دادن Axies به گیمرها و یا بازیکنانی که مایل به یادگیری بازی هستند کنار زده است و از طرفی مبلغی را بابت این اجاره از کاربر دریافت می کند که به خزانه این پلتفرم اختصاص می یابد. همچنین در مثالی دیگر پلتفرم Yield Guild یک زمین مجازی در SANDBOX و یا CryptoVoxels به کسانی که نیاز دارند تا تبلیغات و یا محصولات خود را عرضه کنند اجاره می دهد.

از آنجا که NFT ها از استاندارد ERC-721 پیروی می کنند و این استاندارد از اجاره نامه پشتیبانی نمی کند، باید این فرآیند به صورت متمرکز انجام شود. البته راه حل دومی نیز دارد، پلتفرم ییلد گیلد گیمز Yield Guild استاندارد EIP-2615 را برای رفع این مشکل که هزینه کمتری نیز دارد ارائه کرده است. خوب است بدانید یکی دیگر از خدمات این پلتفرم دریافت وام با استفاده از NFT ها می باشد.

در ادامه اهدافی که تیم Yield Guild روی آن ها متمرکز شده است را عنوان می کنیم:

 • جذب مدیران موفق و همچنین گیمیرهای مستعد رشد.
 • پرداخت پاداش به ۵ نفر از برترین کاربران از بخش های مختلف.
 • پرداخت کمک های مالی.
 • ایجاد تکنولوژی های جدید برای مواردی مانند بازدهی بیشتر استخرها و اجاره دادن دارایی های خزانه.
 • خریداری دارایی های جدید و با ارزش و کمیاب از پلتفرم های ختلف.

همان طور که عنوان شد این پلتفرم یک خزانه دارد، می توان گفت این خزانه مهم ترین بخش این پلتفرم می باشد. زیرا تمامی درایی های ارزشمند در آن ذخیره و یا برای اهداف تصمیم گیری می شود. این خزانه در حال حاظر توسط تیم این پلتفرم اداره می شود اما برنامه ریزی وجود دارد که در آینده به صورت کاملا غیرمتمرکز این خزانه توسط فعالان این پروژه اداره شود. این خزانه از سه بخش تشکیل می شود که با یکدیگر آن را بررسی می کنیم:

 • فعالیت های اقتصادی:

فعالیت های اقتصادی این پلتفرم شامل موارد زیر می شود:

 1. خرید دارایی هایی به شکل ارز دیجیتال درون برنامه ای، مانند SLP که درون بازی AXIE از آن برای پرورش کارکترهای بازی استفاده می شود.
 2. گسترش ییلد فارمینگ در این پلتفرم.
 3. مدیریت توکن های در گردش، توکن های مربوط به سرمایه گذاران کلان و همچنین توکن های قفل شده.
 4. پیشنهاداتی برای بازخرید ارزها و یا جمع آوری سرمایه در آینده.
 5. انجام اموری مانند: حسابداری، حسابرسی، بازرسی و فعالیت مالیاتی.
 6. دارایی های خزانه داری توسط سه هم بنیانگذار این پلتفرم و با استفاده از کیف پول Gnosis به صورت چند امضایی مدیریت می شود.
 7. از هر سه امضای کیف پول سخت افزاری Trezor دو امضا برای هر تراکنش لازم است.
 • جذب سرمایه:

این پلتفرم چندین بار توانسته جذب سرمایه انجام دهد، برای مثال در یک مرحله توانست ۱.۳ میلیون دلار با کمک بنیاد Delphi Digital جذب کند و در یک نوبت دیگر ۴ میلیون دلار با کمک بنیاد Bitkraft جذب سرمایه کرد. اما همان طور که گفته شد اداره این خزانه تا قبل از تبدیل شدن به صورت غیرمتمرکز، توسط این تیم اداره می شود. حال تیم این پروژه یک نمودار برای تقسیم سرمایه در نظر گرفته است که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

1 2

 • گزارش از سبد سرمایه گذاری:

این پلتفرم یک دسترسی در وب سایت خود ایجاد کرده است تا در زمان های مشخصی اجازه ردیابی و دسترسی به داده های مالی و عملکرد YGG را به اعضای انجمن می دهد.

همان طور که متوجه شدید در آینده ای نزدیک این پلتفرم به صورت غیرمتمرکز DAO اداره خواهد شد. اجازه بدید عملکرد این بخش را نیز بررسی کنیم. کسانی که در آینده حق رای خواهند داشت مدیران، تیم بنیان گذار، سرمایه گذاران و خزانه داری و مشاوران مالی و همچنین کاربران خواهند بود. در مجموع یک میلیارد توکن ygg عرضه خواهد شد که تعداد این توکن باعث حق رای بیشتر در بین افراد ذکر شده می باشد. برای درک بهتر این موضوع از تصویر زیر کمک بگیرید:

2 2

در کل تصمیمات حاکمیتی در چهار بخش خلاصه می شود:

 1. فناوری
 2. محصولات و پروژه ها
 3. توزیع توکن
 4. ساختار حکمرانی

اما شیوه عملکرد این بخش چگونه می باشد؟! هر عضو می تواند پیشنهادات خود را از طریق وب سایت رسمی ygg ارائه دهد. سپس اعضا شروع به رای گیری می کنند و تصمیمات بر اساس اکثریت آرا و از طریق یک سیستم توزیع شده اجرا خواهد شد. خوب است بدانید اگر پیشنهادی رای مثبت بگیرد مقداری از توکن ygg را به صورت پاداش جایزه می گیرد.

در نظر داشته باشید این پلتفرم از منظر غیرمتمرکز بودن به گروه های مختلفی تقسیم می شود که به آن ها SubDAO می گویند. SubDAO ها برای بازی های خاصی ایجاد شده است. برای مثال کسانی که علاقه مند به فعالیت در پلتفرم sandbox هستند، عضو SubDAO بازی sandbox خواهند بود. دارایی های موجود در subDAO به دلایل امنیتی به طور کامل در اختیار خزانه داری YGG است و فقط توسط یک کیف پول سخت افزاری چند امضایی (multisig) کنترل می شود. همچنین اعضای جامعه از طریق قراردادهای هوشمند می توانند به دارایی ها دسترسی داشته باشند. خوب است بدانید subDAO ها توکنیزه می باشند و کسانی که آن ها را دارا باشند می توانند در رای گیری و یا پیشنهاد برای یک subDAO خاص اقدام کنند. برای مثال پلتفرم ygg یک توکن داخلی به نام  YGGLOK دارد، این توکن مربوط به بازی League of Kingdom می باشد و کاربرانی که این توکن را داشته باشند می توانند در تصمیمات حاکمیتی شرکت کنند. این پلتفرم قطعه‌ های زمین League of Kingdom را خریداری کرد که در کیف پول YGG نگهداری می‌شوند، این کیف پول به یک subDAO تبدیل می‌شود که در آن بخشی از این توکن‌ ها به جامعه ارائه می‌شود تا انگیزه‌ را برای فعالیت در بین کاربران افزایش دهد.

یکی از عملکردهای منحصربه فرد این پلتفرم اجرای آپدیت ها و اهداف در سه فاز می باشد. درفاز اول اجرای سیستم و ساخت وب سایت و ایجاد توکن ygg و ایدراپ توکن انجام شد و در فاز دوم آپدیت سیستم و شروع تغییرات برای رسیدن به یک ساختار غیرمتمرکز و همچنین ایجاد ساختار رای گیری انجام شد. اما در فاز سوم که مهم ترین آن است فرآیند استیک کردن و وام دهی و برقراری یک ساختار کاملا غیرمتمرکز و آپدیت نهایی سیستم در دستور کار است.


ویژگی های پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

ویژگی های پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games
ویژگی های پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

در این بخش به فاکتورهای مثبت و منفی این پلتفرم می پردازیم. ابتدا نکات مثبت:

 • وجود بنیان گذاران و تیم متخصص و سرشناس با سابقه ای درخشان.
 • اداره پلتفرم به صورت غیرمتمرکز با استفاده از توکن ygg.
 • کسب درآمد با استفاده از فرآیند فارمینگ در این پلتفرم.
 • کسب درآمد با استفاده از اجاره زمین یا کارکترهایی که در بازار آزاد بسیار گران می باشد.
 • کمک مالی به گیمرهای مستعد.
 • ارائه محصولات و سرویس های متنوع به کاربران.
 • حمایت توسط شرکت های سرمایه گذاری بزرگی مانند: animoca brands، delphi digital و…..

اما درادامه به نکات منفی این پلتفرم می پردازیم:

 • این پلتفرم از سال ۲۰۲۱ وایت پیپر خود را آپدیت نکرده است.
 • از آن جایی که این پلتفرم دارایی های بسیار با ارزشی دارد به نظر می رسد قانون گذاران این پلتفرم را به دلیل موارد مالیاتی مورد بررسی قرار دهند.
 • تایید نشدن قراردادهای هوشمند این پروژه توسط هیچ نهادی.

امنیت پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

امنیت پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games
امنیت پلتفرم ییلد گیلد گیمز yield guild games

می توان گفت قلب تپنده این پروژه خزانه آن می باشد که در آینده نیز تماما به صورت غیرمتمرکز باید اداره شود. اما این بخش به این مهمی اگر هک شود، این پروژه کاملا نابود می شود. در نتیجه باید از نظر امنیتی بسیار قوی باشد. متاسفانه هیچ نهادی قراردادهای هوشمند این پروژه را بررسی و تایید نکرده است و این باعث نگرانی کاربران می شود.


روند قیمت ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

در این قسمت از مقاله به بررسی روند قیمت ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز خواهیم پرداخت. در واقع قصد داریم بررسی نماییم که این رمز ارز چه روند قیمتی را در زمان های مختلف طی نموده است. برای این کار از سایت کوین مارکت کپ Coinmarketcap کمک می گیریم. در ابتدا ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG را جستجو می کنیم و پس از وارد شدن به صفحه رمز ارز مورد نظر به بررسی چارت قیمت آن می پردازیم.

ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز در اواخر جولای ۲۰۲۱ با قیمت ۱.۴۴۳۹ در بازار رمز ارزها خرید و فروش می شد و در اواخر ماه بعد همان سال با یک رشد قیمت چشمگیری همراه بوده و قیمت آن به ۸.۱۰۹۷ دلار رسید. لازم به ذکر است که ارز ییلد گیلد گیمز در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ بالاترین قیمت یعنی ۱۱.۵۰ دلار را داشت و به اصطلاح ATH آن در این محدوده قیمت بود.

پس از طی یک روند صعودی ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG در اوایل سال ۲۰۲۲ با یک کاهش قیمت همراه بوده و به محدوده قیمت ۵.۵۷۹۳ دلار رسید. در ادامه نیز روند قیمت این رمز ارز نزولی بوده و در ۵ جولای ۲۰۲۲ قیمت آن برابر با ۱.۲۵۵۵ دلار بود. در اینجا شما می توانید روند قیمتی این رمز ارز را بر روی نمودار مشاهده نمایید.

روند قیمت ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG
روند قیمت ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

کیف پول های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

کیف پول های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG
کیف پول های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

تا اینجای مقاله با رمز ارز ییلد گیلد گیمز آشنا شدید. در این قسمت ما به شما خواهیم گفت که چه کیف پول هایی از ارز دیجیتال YGG پشتیبانی می کنند و یا اینکه در چه کیف پول هایی قادر خواهید بود این رمز ارز را ذخیره نمایید. کیف پول های بسیاری در بازار ارز دیجیتال وجود دارند اما نکته مهمی که وجود دارد این است که کیف پول شما از رمز ارز مورد نظر پشتیبانی کند و قابلیت ذخیره سازی آن را داشته باشد. بعد از در نظر گرفتن این موضوع نکته مهم دیگری که نباید از آن چشم پوشی کرد بحث امنیت کیف پول است. شما باید بررسی نمایید که کیف پول انتخابی از امنیت کافی برخوردار است یا خیر، سپس اقدام به ذخیره سازی ارز خود نمایید.

کیف پول هایی که در ادامه به شما معرفی نماییم کیف پول هایی هستند که می توانید از آنها برای ذخیره سازی ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG استفاده کنید. این کیف پول ها شامل:

 1. کیف پول تراست Trust

کیف پول تراست یکی از کیف پول های نرم افزاری مشهور در بازار ارزهای دیجیتال است که می توانید به راحتی آن را بر روی تلفن همراه خود نصب نموده و استفاده کنید. کیف پول تراست از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند و امکان ذخیره، ارسال و دریافت ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم می آورد.

 1. کیف پول سیف پل SafePal

کیف پول سیف پل هم به صورت سخت افزاری و هم به صورت نرم افزاری در بازار موجود می باشد. در اینجا منظور کیف پول نرم افزاری سیف پل است که از رمز ارز ییلد گیلد گیمز YGG پشتیبانی به عمل می آورد. محیط ساده و کاربر پسند، امنیت و پشتیبانی از رمز ارزهای مختلف از ویژگی های این کیف پول به شمار می رود.


صرافی های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

صرافی های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG
صرافی های ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG

صرافی ها همانطور که می دانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید رمز ارز ییلد گیلد گیمز را از صرافی که در آن لیست شده خرید کنید و یا به فروش برسانید. کاربران ایرانی به دلیل تحریم های موجود می توانند در ابتدا مقدار مبلغ مورد نظر خود را به تتر در صرافی های ایرانی تبدیل نموده و سپس مقدار تتر خود را به رمز ارزی که می خواهند در صرافی های خارجی تبدیل کنند.

البته در صورتی که صرافی ایرانی از ارز YGG پشتیبانی کند امکان خرید مستقیم آن وجود دارد. در غیر این صورت می توانند از یکی از صرافی های خارجی که در ادامه به آنها معرفی می نماییم استفاده کنند.

 1. صرافی بایننس

صرافی بایننس یکی از صرافی های مشهور است که از رمز ارز ییلد گیلد گیمز پشتیبانی می کند. کاربران می توانند پس از احراز هویت در این صرافی به خرید و فروش رمز ارز با جفت ارزهای USDT و BUSD بپردازند.

 1. صرافی کوکوین

صرافی کوکوین یکی از صرافی های متمرکز است که خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه می دهد. کاربران ایرانی قادر خواهند بود به دلیل تحریم های موجود از نرم افزار تغییر IP برای کار با این صرافی استفاده کنند. لازم به ذکر است که به منظور سهولت استفاده از خدمات اپلیکیشن این صرافی نیز طراحی شده است.

 1. صرافی هیوبی گلوبال

صرافی هیوبی گلوبال از دیگر صرافی های متمرکز است که در سال ۲۰۱۳ در چین تاسیس شد. در این صرافی کاربران می توانند رمز ارز ییلد گیلد گیمز YGG را با جفت ارزهای USDT و BTC معامله کنند.


نحوه خرید و فروش ییلد گیلد گیمز YGG

نحوه خرید و فروش ییلد گیلد گیمز YGG
نحوه خرید و فروش ییلد گیلد گیمز YGG

خرید و فروش ارز دیجیتال ییلد گیلد گیمز YGG همانند خرید و فروش دیگر ارزهای دیجیتال در صرافی ها صورت می پذیرد. برای این کار کافیست در صرافی انتخابی ثبت نام و احراز هویت نمایید. سپس می توانید این ارز دیجیتال را خریداری کنید و یا به فروش برسانید. در حال حاضر خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بسیاری از صرافی های خارجی برای کاربران ایرانی امری دشوار است. به همین دلیل کاربران می توانند در صورتی که صرافی داخلی یا ایرانی از رمز ارز ییلد گیلد گیمز YGG پشتیبانی می کند از آن استفاده کنند.

البته قابل ذکر است که کاربران ایرانی می توانند از بخش سواپ Swap یا صرافی های داخلی کیف پول ها نیز استفاده نمایند. با این کار قادر خواهند بود رمز ارزهای خود را به راحتی به یکدیگر تبدیل نمایند.


آینده پروژه ییلد گیلد گیمز yield guild games

آینده پروژه ییلد گیلد گیمز yield guild games
آینده پروژه ییلد گیلد گیمز yield guild games

ایده این پلتفرم بسیار جذاب می باشد، همچنین وجود سرمایه گذاران و بنیان گذاران مطرح باعث جذب مخاطبان زیادی به این پلتفرم شده است. این پلتفرم در نوع خود خاص می باشد و اعضای تیم آن به صورت مشترک در این پروژه و سایر پروژه های مطرح مانند sandbox فعالیت می کنند. به بیان ساده منفعت این پروژه با بسیاری از پروژه های بزرگ گره خورده و مشترک می باشد. به نظر می رسد با اجرای موفق ساختار غیرمتمرکز در آینده، این پروژه به موفقیت های چشمگیری دست یابد.


اینفوگرافیک ارز ییلد گیلد گیمز YGG

اینفوگرافیک ارز ییلد گیلد گیمز YGG
اینفوگرافیک ارز ییلد گیلد گیمز YGG

سخن پایانی درباره ارز ییلد گیلد گیمز YGG

در این مقاله یکی از جذاب ترین زیرساخت های مناسب را برای علاقه مندان به بازی های بلاکچینی را معرفی کردیم. همچنین اکوسیستم این پلتفرم و ویژگی ها و امنیت آن را برای شما عنوان کردیم. اگر علاقه مند به سرمایه گذاری روی توکن ygg هستید می توانید از راهنمایی های ذکر شده در بخش صرافی و کیف پول استفاده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “ارز ییلد گیلد گیمز YGG” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
محقق و علاقه مند به بلاکچین و ارزهای دیجیتال
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سودابه
سودابه
1 سال قبل

لطفا تحلیل رمز ارز ygg را انجام دهید.

سیامک
سیامک
1 سال قبل

کدام صرافی غیر متمرکز برای ارز دیجیتال ygg بهتر است؟

مهنیا
مهنیا
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ygg معتبر است؟

فرشاد
فرشاد
1 سال قبل

آیا صرافی های ایرانی از ارز دیحیتال ygg پشتیبانی می کنند؟

قاسم
قاسم
1 سال قبل

تشکر از محتوای خوبی شما.

شبنم
شبنم
1 سال قبل

کدام صرافی از ارز دیجیتال ygg پشتیبانی می کند؟

خراسانی
خراسانی
1 سال قبل

کدام کیف پول برای ارز ygg معتبرتر است؟

لیلا
لیلا
1 سال قبل

آینده قیمت ارز دیجیتال ygg چند است؟

امید
امید
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال ygg را بخرم؟

حمید
حمید
1 سال قبل

آیا ارز دیجیتال rpl را بخرم؟

فرشاد
فرشاد
1 سال قبل

ممنون از محتوای خوب شما

آخرین مقالات منتشر شده