لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

نهنگ ها به طور مداوم توکن های MakerDAO جمع می کنند

نهنگ ها به طور مداوم توکن های MakerDAO جمع می کنند

نهنگ ها به طور مداوم توکن های MakerDAO جمع می کنند

به گزارش زوم ارز، طبق داده‌های Spot On Chain، نهنگ قابل توجهی با نام “0x432” مبادله ۱۱۰۰ ETH را با ۱۵۳۵ MKR انجام داد که میانگین آن ۱۱۴۶ دلار در هر MKR در دو روز گذشته بود. این تراکنش به سود شناور ۲۷.۸ هزار دلاری برای نهنگ منجر شد.

شایان ذکر است که این نهنگ خاص قبلاً ۴.۰۲ میلیون دلار از سرمایه گذاری در LDO و MATIC در اواخر سال ۲۰۲۲ و اوایل سال ۲۰۲۳ به دست آورده بود، اما اخیراً متحمل ضرر کلی ۱.۹۸ دلار شده است. میلیون دلار از سرمایه گذاری در ARB، MAGIC، و RDNT تنها در ماه سپتامبر.

از آنجایی که بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) با چالش‌های وجودی مواجه است، MakerDAO اقدامات پیشگیرانه‌ای را برای حفظ ماهیت بدون مجوز DeFi انجام می‌دهد. مرحله اولیه استراتژی “Endgame” آن قرار است در اوایل سال ۲۰۲۴ آغاز شود.

MKR، یک توکن اتریوم ERC-20، به عنوان توکن حاکمیتی بومی برای پلتفرم Maker عمل می‌کند. قیمت آن در مقایسه با DAI در نوسان است، با انتخاب ارزی که DAI به آن وابسته است توسط DAO تطبیق داده شده است. MKR به عنوان بزرگترین نشانه در بخش استقراض غیرمتمرکز و پلتفرم وام دهی متمایز است.

در حال حاضر تقریباً ۱,۱۷۷ دلار معامله می‌شود، افزایش ۵ درصدی MKR در روز، چشم‌انداز صعودی را برای توکن نشان می‌دهد.


منبع: اخبار. coincu.com

علی قاسمی
علی قاسمی
من علی قاسمی، کارشناس ارشد مالی هستم. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده