آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برترین NFTهای ۱۴۰۰

برترین NFTهای 1400

برترینNFTهای ۱۴۰۰، یکی از بزرگ ترین اتفاقات سال ۱۴۰۰ در حوزه کریپتو رشد به یک‌باره NFT ها بود. احتمالاً از ماه های گذشته تا به کنون درباره NFT ها زیاد شنیده باشید. امروزه با توجه به گسترش حوزه بلاکچین از NFT ها بسیار می توان درآمد کسب کرد البته لازم به ذکر است که باید محدودیت های این حوزه را نیز در نظر داشته باشیم.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که منظور از محدودیت چیست؟ امروزه با توجه به تحریم های کشور آمریکا بسیاری از پلتفرم ها امکان استفاده کاربران ایرانی را منع کرده اند. این موضوع باعث شده است افرادی که با ای پی یا IP ایران به پلتفرم های مورد نظر متصل می شوند نتوانند درآمد مناسبی را داشته باشند اما خوشبختانه این موضوع پایان راه نیست چراکه همیشه مسیر هایی برای دور زدن تحریم ها مشخص می شود.

خوشبختانه تیم زوم ارز در بحث NFT ها بسیار خوب عمل کرده است و اگر کمی در سایت جستجو کنید، به راحتی می توانید اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید. یکی از موارد بسیار ترند این روزها بازی های حوزه NFT هستند که شما می توانید از طریق آن ها کسب درآمد کنید. در این مقاله ما قصد داریم تا به برترین NFT های سال ۱۴۰۰ اشاره کنیم.

البته در این بین، به شما چندین NFT دیگری را معرفی خواهیم کرد که شما می توانید در سال ۱۴۰۱ آن ها را دنبال کنید. توجه داشته باشید که قصد ما از انجام این کار صرفاً معرفی می باشد و به شما هیچ پیشنهادی نمی دهیم. در صورت تمایل می توانید ابتدا درباره NFT مورد نظر تحقیق کرده و سپس وارد آن پروژه شوید.

طبق اطلاعاتی که جمع آوری شده است در سال ۱۴۰۰ عبارت NFT و عبارت های مشابه در گوگل بسیار جستجو شده است. این موضوع از اهمیت مجموعه های NFT خبر می دهد. اکنون که در حال مطالعه این مقاله هستید، هر روز و هر روز مجموعه NFT بسیار شناخته تر می شوند. اگر در حال حاضر درباره NFT ها اطلاعاتی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً مقاله های مرتبط با NFT را در سایت زوم ارز مطالعه کنید.

یکی از دسته های برتر در حوزه NFT بازی ها هستند. با توجه به بازی های بلاکچینی امروزه بسیاری از کاربران در حال کسب درآمد از این نوع بازی ها می باشند. شما نیز می توانید با استفاده از بازی های بلاکچینی به راحتی از آن ها کسب درآمد کنید. لازم به ذکر است که در این مقاله به چند بازی که در حوزه NFT جزء برترین ها بوده اند حتماً اشاره خواهیم کرد.

نکته: همراهان عزیز زوم ارز به شما پیشنهاد می‌کنم در رابطه با این مقاله برای کسب اطلاعات بیشتر با کلیک روی این دو لینک مقاله های “چگونه محصول خود را NFT کنیم؟” و “ارز NFT چیست؟” را مطالعه کنید.


معرفی بهترین NFT های سال ۱۴۰۰

معرفی بهترین NFT های سال 1400
معرفی بهترین NFT های سال ۱۴۰۰

همان‌طور که مطلع هستید در این قسمت از مقاله قصد داریم تا بهترین NFT های سال ۱۴۰۰ را به شما معرفی کنیم. انتظار می رود با توجه به استقبال از آن ها، در سال ۱۴۰۱ نیز رشد خوبی کنند و مجدد به عنوان بهترین NFT ها معرفی شوند. همان‌طور که گفتیم، پس از معرفی بهترین ان اف تی های سال ۱۴۰۰ به سراغ بهترین ان اف تی NFT هایی که بهتر است در سال ۱۴۰۱ آن ها را دنبال کنید می رویم.

 یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان در این بخش پیش بیاید این است که NFT های معرفی شده در این مقاله بیشتر در ایران معروف هستند و یا در جهان؟ معمولاً ان اف تی های معرفی شده در این مقاله به صورت کلی در جهان معروف هستند اما در توضیحات هر قسمت به این موضوع حتماً اشاره خواهیم کرد.


معرفی پروژه دیسنترالند Decentraland

معرفی پروژه دیسنترالند Decentraland
معرفی پروژه دیسنترالند Decentraland

احتمالاً تا به حال بارها و بارها نام دیسنترالند را شنیده اید. شما می توانید می توانید در این پروژه بازی کنید، زمین بخرید و درآمد کسب نمایید. انجام تمامی کارهایی که گفتیم بسیار آسان است و ما در سایت زوم ارز به صورت کامل و جامع آموزش داده ایم.

این پروژه از ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ راه اندازی شد. در آن زمان پروژه دیسنترالند همانند حالا معروف نبود و افراد بسیار کمی این پروژه را می شناختند اما امروزه تقریباً کمتر کسی پیدا می شود که نام دیسنترالند را نشنیده باشد. این پروژه یک توکن به نام MANA یا مانا نیز دارد که شما می توانید این توکن را خرید و فروش کنید و از طریق آن نیز کسب درآمد کنید.

در کل باید بگوییم که کسب درآمد در پروژه دیسنترالند از راه های مختلف برای شما امکان پذیر است. در این پروژه شما می توانید برای خود یک کاراکتر ایجاد کنید و نسبت به کاراکتر خود در فضای متاورس بگردید. به لطف متاورس پروژه هایی همچون دیسنترالند و سند باکس که در ادامه با آن آشنا می شوید معروف شده اند.

برای کسب درآمد در پروژه دیسنترالند شما می توانید زمین خرید و فروش کنید. احتمالاً تا به حال درباره خرید زمین در متاورس شنیده اید. این موضوع دقیقاً همین است و شما می توانید به راحتی از طریق این پروژه در فضای متاورس زمین خریداری کنید. جز خرید زمین امکان بازی برای شما نیز محیا است.

در پروژه دیسنترالند گیم های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با بازی کردن آن ها درآمد کسب کنید. برای مثال یکی از معروف ترین بازی های این حوزه Wondermine نام دارد که مأموریت اصلی شما در بازی یاد شده استخراج منابع موجود می باشد.

شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که محصولات NFT پروژه دیسنترالند دقیقاً چه چیزهایی است؟ یکی از محصولات NFT این پروژه زمین هایی هستند که شما می توانید آن ها را خریداری کنید. در صورتی که در دیسنترالند یک قطعه زمین خرید کنید، شما صاحب محصول NFT در این بازی می شوید.

حال که در این قسمت صحبت از سند باکس شده است در بخش بعدی قصد داریم تا درباره پروژه سند باکس صحبت کنیم. در صورتی که تا به حال نام پروژه سند باکس را نشنیده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً نام این پروژه را در سایت زوم ارز جستجو کنید و مقاله های مربوطه را مطالعه نمایید.

برای مطالعه ی آموزش بازی دیسنترالند Decentraland کلیک کنید.


معرفی پروژه سند باکس Sandbox

معرفی پروژه سند باکس Sandbox
معرفی پروژه سند باکس Sandbox

از پروژه سند باکس نیز همانند پروژه دیسنترالند به عنوان یکی از پلتفرم های معروف یاد می شود. شاید نسبت به دیسنترالند نام این پروژه را کمتر شنیده باشید اما شما می توانید در این پروژه نیز اقدام به خرید و فروش زمین های مختلفی کنید. البته لازم به ذکر است که برای خرید و فروش زمین در دنیای متاورس، پروژه های مختلف دیگری همانند آپلند و یا… هستند که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

این پروژه در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی پیکسول یا Pixowl راه اندازی شد؛ اما توجه داشته باشید که این پروژه در ابتدا تنها یک بازی موبایلی بود اما در سال ۲۰۲۰ پروژه جدید آن معرفی شد و جدیداً نیز مورد توجه عموم قرار گرفته است.

پس از اینکه نسخه دوم این پروژه بر روی بستر بلاکچین اجرا شد، توسعه دهندگان این بازی تصمیم گرفتند تا توکن اختصاصی خود را نیز عرضه کنند. این توکن در حال حاضر سند یا SAND نام دارد و شما می توانید به راحتی از این توکن برای کسب درآمد استفاده کنید.

اگر به سایت کوین مارکت کپ سری بزنید مشاهده می کنید که رتبه توکن در بین ۱۰۰ ارز برتر می باشد. در زمان نگارش این مقاله رتبه توکن سند برابر با ۳۷ است؛ اما توجه داشته باشید که این رتبه ثابت نیست بلکه مدام در حال تغییر می باشد. به این موضوع حتماً توجه کنید چراکه ممکن است در زمان مطالعه شما این رتبه تغییراتی پیدا کند.

حال که تا حدودی با پروژه سند باکس آشنا شدید، نوبت به این رسیده است که به سراغ یکی دیگر از NFT های برتر سال ۱۴۰۰ برویم. در بخش بعدی قصد داریم تا درباره پروژه معروف کریپتو پاکس یا CryptoPunks صحبت کنیم. اگر تا به حال نام این پروژه را شنیده اید اما اطلاعاتی درباره آن ندارید، حتماً ادامه مقاله را دنبال کنید.


معرفی پروژه کریپتو پانکس CryptoPunks

معرفی پروژه کریپتو پانکس CryptoPunks
معرفی پروژه کریپتو پانکس CryptoPunks

امروزه بازار خرید و فروش NFT های کریپتوپانکس بسیار داغ است. اگر در فضای مجازی حوزه ارز های دیجیتال فعال باشید احتمالاً افراد بسیار زیادی را دیده اید که NFT های پروژه کریپتو پانکس را خریداری کرده اند. در کل بهترین تعریفی که می توانیم از کریپتوپانکس داشته باشیم این است که این پروژه شامل ۱۰ هزار کاراکتر از پیش طراحی شده منحصر به فرد می باشد.

طبق اطلاعات موجود از بین ۱۰ هزار کاراکتر حدود هزار کاراکتر در اختیار نیم توسعه دهنده کریپتو پانکس می باشد. این تعداد از کاراکتر معمولاً از ارزش بالایی برخوردار است و به همین دلیل اگر قصد خرید آن ها را داشته باشید ممکن است نیاز باشد تا هزینه های زیادی را پرداخت کنید.

با توجه به تصاویر موجود از کریپتو پانکس ها شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا نوع جنسیت در کاراکتر ها رعایت شده است؟ بله شما در این پروژه می توانید کریپتوپانکس های مرد و یا زن خریداری کنید. طبق اطلاعات موجود از سایت رسمی این پروژه در حال حاضر ۶۰۳۹ کاراکتر مرد و ۳۸۴۰ کاراکتر زن وجود دارد که شما می توانید آن ها را خریداری کنید.

در این قسمت نیز با پروژه کریپتوپانکس تا حدودی آشنا شدید. در قسمت بعدی مقاله قصد داریم تا به بازی بلاکچینی اکسی اینفینیتی اشاره کنیم. این بازی بلاکچینی قابلیت درآمدزایی دارد که در ادامه به شما در این باره بیشتر توضیح خواهیم داد.


معرفی پروژه بازی بلاکچینی اکسی اینفینیتی Axie infinity

nft 5 1

این بازی یکی از معروف ترین گیم های حوزه کریپتو می باشد چراکه شما می توانید به راحتی از آن کسب درآمد کنید. کاراکتر های این بازی اکسی نام دارند که اگر شما آن ها را خریداری کنید در اصل یک محصول NFT خریده اید. اکسی ها در این بازی می توانند مبارزه کنند اما تمام کار آن ها مبارزه نیست بلکه جز مبارزه اکسی ها می توانند زادوولد نیز کنند.

در صورتی که شما یک اکسی نر و یک اکسی ماده داشته باشید، می توانید عملیات زادوولد را انجام دهید و از این طریق یک اکسی دیگر تولید کنید تا بتوانید آن را برای فروش بگذارید و درآمد کسب نمایید. تقریباً می توان گفت که بازی اکسی اینفینی تا حدودی جالب است و می تواند جایگزین خوبی برای اوقات فراغت شما باشد.

اگر قصد انجام این بازی را دارید اما نمی دانید که این گیم چگونه انجام می شود، به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً سری به مقاله آموزشی بازی اکسی اینفینیتی بزنید تا بتوانید به راحتی به این گیم جذاب مسلط شوید. اگر برایتان سؤالی نیز ایجاد شد می توانید سؤال خود را از ما بپرسید.

برای مطالعه ی آموزش بازی اکسی اینفینیتی Axie infinity کلیک کنید.


معرفی پروژه بازی بلاکچینی کریزی دیفنس crazydefenseheroes

معرفی پروژه بازی بلاکچینی کریزی دیفنس crazydefenseheroes
معرفی پروژه بازی بلاکچینی کریزی دیفنس crazydefenseheroes

بازی بلاکچینی کریزی دیفنس از دیگر بازی های درآمد زا می باشد که شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید و کسب درآمد کنید. این بازی محصول NFT جذابی ندارد اما به عنوان یک بازی در حوزه NFT یاد می شود. کسب درآمد شما در این بازی از طریق توکن TOWER می باشد. این توکن متعلق به بازی است و شما می توانید به راحتی آن را دریافت کنید.

برای دریافت این توکن نیاز است تا مأموریت های بازی کریزی دیفنس را انجام دهید. تقریباً این بازی گیم پلی جذابی دارد و اگر علاقه به بازی های مبارزه ای داشته باشید، می توانید به راحتی جذب، جذابیت بازی شوید.

اگر در هنگام انجام این بازی با مشکل رو به رو شدید و یا نیاز به آموزش داشتید، می توانید نام بازی کریزی دیفنس را در سایت زوم ارز جستجو کنید. ما این بازی جذاب را به صورت کامل و جامع به شما آموزش داده ایم و شما می توانید از این آموزش استفاده کنید.

تقریباً تا به این قسمت با چندی از بهترین NFT های موجود آشنا شدید. در صورتی که درباره هر کدام از پروژه های معرفی شده برای شما سؤالی ایجاد شد می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید. حال همان‌طور که گفتیم در ادامه قصد داریم تا به شما بهترین پروژه هایی که می توانید در سال ۱۴۰۱ آن ها را دنبال کنید را معرفی نماییم. اگر علاقه مند به آشنایی با این پروژه ها هستید بخش بعدی مقاله را حتماً مطالعه کنید.

برای مطالعه ی آموزش بازی کریزی دیفنس crazydefenseheroes کلیک کنید.


معرفی پروژه هایی که می توانید در سال ۱۴۰۱ آن ها را دنبال کنید

معرفی پروژه هایی که می توانید در سال 1401 آن ها را دنبال کنید
معرفی پروژه هایی که می توانید در سال ۱۴۰۱ آن ها را دنبال کنید

در همین ابتدا نیاز است اشاره کنیم همان‌طور که گفتیم در این قسمت تنها قصد معرفی داریم و این معرفی شامل هیچ پیشنهادی نمی شود. در نتیجه اگر قصد دارید تا به سراغ یک پروژه NFT بروید بهتر است کمی خودتان جستجو کنید تا بتوانید بهتر به پروژه مورد نظر اعتماد کنید. در ادامه قصد داریم ابتدا به شما نکاتی را بگوییم که برای انتخاب یک پروژه NFT بهتر است به آن ها توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.


نکات مهم انتخاب پروژه های NFT

 • امنیت:

قبل از انتخاب یک پروژه NFT حتماً به امنیت آن دقت کنید. در حوزه ارز های دیجیتال امنیت بسیار مهم است و تقریباً حرف اول را می زند. در نتیجه به این موضوع بسیار دقت کنید. شما می توانید با توجه به سوابق قبلی به راحتی اطلاعاتی درباره امنیت پروژه مورد نظر به دست بیاورید.

 • کاربرد:

کاربرد های NFT بسیار مهم است. قبل از اینکه بخواهید یک پروژه NFT را انتخاب کنید، ابتدا باید ببینید که پروژه مورد نظر چه کاربرد هایی دارد. با توجه به کاربرد ها می توان در آینده از آن پروژه انتظار داشت.

 • تاریخچه:

اگر پروژه مورد نظر از سال‌های قبل لانج شده بود همانند پروژه دیسنترالند باید به تاریخچه آن توجه کنید و ببینید که در سال‌های قبل چه اتفاق هایی برای پروژه مورد نظر افتاده است. به همین راحتی می توانید اطلاعات بسیار زیاد و همچنین مناسبی درباره پروژه مورد نظر کسب کنید.

 • تعداد کاربران:

معمولاً وقتی یک پروژه تعداد کاربران بالایی دارد تا حدودی می توان گفت که قابل اعتماد است. البته باید بدانید که این موضوع همیشه معنی قابل اعتماد را نمی دهد. در صورتی که یک پروژه از موارد بالا برخوردار بود حالا می توان به آن اعتماد کرد.

لازم به ذکر است که موارد فوق تمام مواردی نیستند که شما باید برای یک پروژه آن ها را به یاد داشته باشید. قطعاً موارد دیگری نیز وجود دارند اما ما تنها به گفته های فوق اکتفا کرده ایم. در صورتی که مورد دیگری به ذهن شما رسیده است که فکر می کنید در این زمینه مهم است حتماً در بخش نظرات برای ما مطرح کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با ۲۰ پروژه ای که می توانید در سال ۱۴۰۱ دنبال کنید آشنا شوید.

 1. VeeFriends
 2. Crypto Baristas
 3. Flyfish Club
 4. Azuki
 5. DeeKay
 6. Kibatsu Mecha
 7. Doodles
 8. Women Rise
 9. Propertys
 10. Cryptoon Goonz
 11. Invisible Friends
 12. Treeverse
 13. Moon Boyz
 14. Meka Verse
 15. Nouns
 16. Creature World
 17. Adam Bomb Squad
 18. Claylings
 19. io
 20. Decentraland

سخن پایانی

هر روز و هر روز NFT های جدید تری وارد حوزه ارز های دیجیتال می شوند. ممکن است در سال آینده برخی از NFT های جدید سر و صدای زیادی به پا کنند و بین NFT های خوش رتبه قرار بگیرند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر به ان اف تی ها علاقه مند هستید حتماً خبرهای مربوطه را به صورت کامل دنبال کنید تا بهتر بتوانید با پروژه های این مجموعه آشنا شوید. اگر در هر قسمت برای شما سوالی ایجاد شد می توانید در بخش نظرات سؤال خود را مطرح کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی “برترینNFTهای ۱۴۰۰” با ما همراه بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده